Mobilizujeme.cz

Akční gamesa Zombie Wonderland na iPhone zakrátko na AppStore

  |  komentovat  |  autor:

AppStore bude mít za chvíli další přírustek do rodinky her se zombíky. Ve hře se v roli uklízeče Chucka snažíte mít pořád uklizeno, zatímco vám stupidní zombíci neustále dělají nepořádek, a tak je musíte nemilosrdně zabíjet.

Díky vývojovému týmu Xoobis a Chillingo bychom měli zanedlouho spatřit na portálu AppStore zcela novou hru se zombíky na iPhone a iPod Touch – Zombie Wonderland. Celá hra je díky velice jednoduchému principu, hratelnosti a skvělé 3D grafice velice zábavná a chytlavá, a máte tak zase na nějaký ten pátek vystaráno.

V této hře se stanete uklízečem jménem Chuck, který má za úkol přes noc čistit domy ve Městečku NiceVille. To by ovšem nebylo tak náročné, kdyby mu práci neztěžovali útočící, nebojácní a zabijácký zombíci, kteří mu při pokusu se na Chuckovi trochu napapat, šlapou po podlaze. A není divu, že to Chucka štve a dostává záchvaty agrese, a že stává se tak nebojácným uklízečem – nyní už i zombíků.

Vaším úkolem ve hře je prostřednictvím Chucka udržet pevnost čistou a přežít až do svítání, kdy zombíci asi už nemají náladu útočit. K dispozici k vyčištění celého domu máte mop, k zabarikádování se pár prken s hřebíky a kladivem a k likvidaci neodbytných zombíků zbraně jako je například samopal.

zdroj: MobileWhack

ČLÁNKY:
Recenze Samsung Galaxy J5 (2017): cesta do vyšších pater

Recenze Samsung Galaxy J5 (2017): cesta do vyšších pater

DNES  |    |  diskuze (0)

Galaxy J5 patří i ve své třetí iteraci – určené pro rok 2017 – mezi nejzajímavější telefony střední třídy. Je opět o…

Nomofobie: jak moc nám naše smartphony škodí?

Nomofobie: jak moc nám naše smartphony škodí?

DNES  |    |  diskuze (0)

Žijeme v době smartphonů, tabletů, chytrých hodinek, zkrátka mobilních technologií. Pokud chceme, jako jednotlivci, udržet krok se světem, tak dříve nebo později…

HomTom S8: okopírovaná "es osmička" za pouhé 4 tisíce

HomTom S8: okopírovaná „es osmička“ za pouhé 4 tisíce

VČERA  |    |  2 komentáře

Za originální smartphone s bezrámečkovým designem, Samsung Galaxy S8, dáte v českých obchodech přes 20 tisíc korun. Pokud se vám ale nechce…

Mobilní zobrazení