Mobilizujeme.cz

Získejte nové Vernee Mars Pro zadarmo nebo s výraznou slevou

  |  komentovat  |  autor:

Číňané zahájili prodej nového smartphonu Vernee Mars Pro, o kterém hovoří jako o nejvýhodnější vlajkové lodi se 6 GB RAM roku 2017.

V aktuální akci, kterou si výrobce pro své zákazníky a fanoušky připravil, můžete nový chytrý telefon Vernee Mars Pro získat úplně zadarmo, nebo s výraznou slevou. Akce probíhá na stránkách společnosti Vernee od 26. června do 9. července.

Nejnovější high-endový smartphone od Vernee disponuje 5,5″ Full HD displejem, kovovým tělem, výkonným procesorem MediaTek Helio P25 rovnou se 6 GB RAM, Androidem 7.0 s nadstavbou VOS, čtečkou otisků, či 3500 mAh baterií.

Výrobce v této akci rozdá 100 kusů Vernee Mars Pro zájemcům, kteří telefon otestují a sepíší recenzi. Podmínkou je nasdílet stránku akce na své stránce, blogu, fóru, či sociální síti, a poté okomentovat na stránce akce proč chcete telefon testovat.

Souběžně získá 1000 zájemců slevu na 40 dolarů, takže vás telefon místo 219,99 dolarů vyjde na 179,99 dolarů, nebo si nyní na GearBest.com můžete Vernee Mars Pro koupit se slevovým kuponem „MARSPRO“ za ještě nižších 174,99 dolarů.

ČLÁNKY:, , , ,
Samsung a Lego spolupracují na speciálním dětském tabletu

Samsung a Lego spolupracují na speciálním dětském tabletu

DNES  |    |  diskuze (0)

Máte doma dítě, které je fanouškem nestárnoucího lega, ale zároveň ho semlela doba plná techniky, takže u vás každou chvíli škemrá, ať…

Zenfone 5 a spol. jsou již v přípravě, potvrdil šéf Asusu

Zenfone 5 a spol. jsou již v přípravě, potvrdil šéf Asusu

DNES  |    |  diskuze (1)

Před nedávnem tchaiwanský výrobce Asus představil šestici smartphonů spadající do modelové řady Zenfone 4, ve které si může vybrat téměř každý. Společnost…

Do rukou se nám dostala rušička signálu. Jak vlastně funguje?

Do rukou se nám dostala rušička signálu. Jak vlastně funguje?

DNES  |    |  diskuze (0)

Do rukou se nám dostala rušička signálu, se kterou prakticky přestanou fungovat všechny mobilní telefony v nejbližším okolí. Její použití nám však…

Mobilní zobrazení