Mobilizujeme.cz

Trendy: Maraton soutěží | jak vybrat telefon | iPhone X | bezrámečkový telefon | Android Oreo aktualizace | jak funguje čtečka tváře

Začíná maraton soutěží – Oslavte s Mobilizujeme.cz 10 let!

  |  10 komentářů  |  autor: redakce

Redakce Mobilizujeme.cz letos slaví již desáté narozeniny a při této příležitosti jsme se rozhodli, že to chce pořádně oslavit právě s vámi všemi, našimi čtenáři. Od dnešního dne tak spouštíme unikátní maraton soutěží, ve kterém budete mít možnost vyhrát každý týden nový smartphone!

Tip: Veškeré soutěže najdete zde.

My jsme již dárek dostali

Stránky Mobilizujeme.cz jsou tady již od roku 2007, tedy zhruba od příchodu prvního iPhonu, který způsobil zásadní změny v mobilním světě. Za tu dobu jsme vybudovali nezávislý přední český portál, který se primárně zaměřuje na oblast s mobilními telefony a dalšími mobilními a chytrými technologiemi s tím spojenými. Každý den na Mobilizujeme.cz informujeme o veškerém důležitém dění.

Jen pro zajímavost, za celou dobu existence nás navštívilo již téměř 30 milionů čtenářů, přičemž v letošním roce jsme poprvé dosáhli na 1 milion čtenářů za měsíc. Vydali jsme přes 13 tisíc článků, z toho přes 600 recenzí na nejzajímavější mobilní zařízení nejen na českém trhu, ale i ve světě, včetně několika exkluzivních článků, které jsme měli dokonce první na světě, nejen v České republice.

Ale nechceme se jen dívat na čísla, velmi důležité pro nás na Mobilizujeme.cz je přinášet hlavně čerstvé a zásadní informace, ale také speciální rubriky, ať už různé seriály, názory, první dojmy, recenze, fototesty, rady a mnoho dalšího. Může to znít jako klišé, nicméně jednou za čas to není od věci připomenout. A navíc možná nás právě teď čte někdo, kdo by se chtěl na naší redakční činnosti podílet – pak se nám stačí ozvat.

Celý nejen aktuální tým složený z více než 10 členů, ale také všichni redaktoři nebo další spolupracovníci, či partnerské firmy – zkrátka všichni, kteří se na činnosti a fungování webu Mobilizujeme.cz jakkoliv podíleli, zaslouží velké poděkování. To je jen krátké zhodnocení uplynulých 10 let, ze kterých máme opravdu velkou radost a motivuje nás to k dalšímu zlepšování a přinášení zajímavého obsahu všem čtenářům! Děkujeme.

Teď jsou na řadě dárky pro vás, čtenáře

Nyní si zasloužíte dárek vy, naši čtenáři. Sice není v silách ani toho největšího média, aby darovalo dárek naprosto každému čtenáři, nicméně udělali jsme maximum pro to, abychom obdarovali hodnotným dárkem – novým smartphonem – co nejvíce z vás.

Od 1. listopadu na Mobilizujeme.cz poběží každý týden soutěž, exkluzivně vždy s jedním partnerem. Předem můžeme prozradit, že výhry dají dohromady hodnotu více než 100 tisíc korun, nebo také, že až do Vánoc nebude o soutěžení nouze – ale je dost možné, že maraton soutěží protáhneme až do roku 2018!

První soutěž začne na Mobilizujeme.cz již dnes – vše můžete sledovat přehledně na stránce „maraton soutěží„.

ČLÁNKY:, , , , , , ,
Huawei si v nové reklamě dělá srandu ze Samsungu

Huawei si v nové reklamě dělá srandu ze Samsungu

DNES  |  Tomáš Rajnoch  |  2 komentáře

Huawei letos uvedl modely Mate 10 a Mate 10 Pro. Špičkově vybavené smartphony, které v sobě navíc skrývají umělou inteligenci. Tentokrát…

Další profesionálně stabilizovaná tyč pro smartphony ve slevě

Další profesionálně stabilizovaná tyč pro smartphony ve slevě

DNES  |  sponzorovaný obsah  |  diskuze (0)

Zhiyun Smooth-Q zajistí velmi pokročilou stabilizaci telefonu, což se skvěle hodí nejen při focení, ale zejména při natáčení videí. K dispozici…

Apple chystá vlastní brýle pro AR a skupuje startup Vrvana

Apple chystá vlastní brýle pro AR a skupuje startup Vrvana

DNES  |  Jakub Fišer  |  diskuze (0)

Apple má teď za sebou neskutečně moc práce. Téměř vše se ale vydařilo na výbornou a lidé z Applu se mohou…

Mobilní zobrazení