Mobilizujeme.cz

Začal prodej externí nabíječky Samsung s kapacitou 9000 mAh

  |  8 komentářů  |  autor:

Nedávno oznámená externí nabíječka Samsungu se začala prodávat. Power banka, neboli externí napájecí zdroj, pro mobilní zařízení je k dispozici na německém Amazonu za cenu 80 €, čili cca 1990 Kč.

Jedná se o zařízení, které určitě stojí za zkoušku, jestliže máte problém s výdrží vašeho smartphonu, pokud odjíždíte např. na dovolenou, kde nebudete mít přístup k elektrické energii, nebo nechcete stále sedět u zásuvky.

U zařízení je v popisu napsáno, že jej lze použít pouze pro Samsung Galaxy Note 2. Tato informace je poněkud zavádějící, jelikož nevidím důvod, proč by tato nabíječka nefungovala správně i s ostatními smartphony, protože používá výstup microUSB, který dnes má většina mobilních zařízení. Napětí, které je u nabíjení rozhodující, aby nedošlo k poškození je u Note II stejné jako u ostatních, proto může jít jen o reklamní tah Samsungu.

Jelikož se cena této nabíječky Samsungu může zdát vysoká, není tomu tak, většina externích nabíjecích zařízení se kolem této ceny pohybuje. V balení nalezneme 30-pinový konektor a microUSB konektor, Lightning konektor pro nová zařízení Apple (od iPhone 5) v balení nenalezneme.

Jedná se o značku Samsung, o které si myslím, že by měla nějakou dobu vydržet, sám jsem 9000 mAh power banku vlastnil, nejednalo se však o Samsung a nevydržela ani 2 měsíce občasného použití a pokazila se, dle mého názoru se bude jednat o kvalitní zařízení, u kterého budu přemýšlet o zakoupení. A co vy? Měli jste někdy problém s vybitým telefonem, kdy jste zrovna neměli přístup k zásuvce? Máte podobnou zkušenost jako já s nekvalitní externí nabíječkou?

ČLÁNKY:, , , ,
Doogee je novým hráčem, jeho telefony koupíte i v supermarketu

Doogee je novým hráčem, jeho telefony koupíte i v supermarketu

DNES  |    |  diskuze (0)

Na český trh vstoupila nová značka Doogee, kterou jste si doposud mohli zakoupit jen od neoficiálních dovozců či přímo ze zahraničí. Nyní…

Doogee Mix 2: vlajková loď s obřím displejem a novou čtečkou

Doogee Mix 2: vlajková loď s obřím displejem a novou čtečkou

DNES  |    |  diskuze (1)

Minimálně po technologické stránce je nejzajímavějším telefonem od Doogee pro rok 2017 zbrusu nový vlajkový model Mix 2. Částečně sice upouští od…

Doogee Mix Lite: menší, levnější a stále s bezrámečkovým designem

Doogee Mix Lite: menší, levnější a stále s bezrámečkovým designem

DNES  |    |  diskuze (0)

Odlehčená a současně také o něco málo zmenšená varianta Lite telefonu Doogee Mix vyjde o něco levněji jeho sesterský vzor, přitom má…

Mobilní zobrazení