Mobilizujeme.cz

Začal prodej externí nabíječky Samsung s kapacitou 9000 mAh

  |  8 komentářů  |  autor:

Nedávno oznámená externí nabíječka Samsungu se začala prodávat. Power banka, neboli externí napájecí zdroj, pro mobilní zařízení je k dispozici na německém Amazonu za cenu 80 €, čili cca 1990 Kč.

Jedná se o zařízení, které určitě stojí za zkoušku, jestliže máte problém s výdrží vašeho smartphonu, pokud odjíždíte např. na dovolenou, kde nebudete mít přístup k elektrické energii, nebo nechcete stále sedět u zásuvky.

U zařízení je v popisu napsáno, že jej lze použít pouze pro Samsung Galaxy Note 2. Tato informace je poněkud zavádějící, jelikož nevidím důvod, proč by tato nabíječka nefungovala správně i s ostatními smartphony, protože používá výstup microUSB, který dnes má většina mobilních zařízení. Napětí, které je u nabíjení rozhodující, aby nedošlo k poškození je u Note II stejné jako u ostatních, proto může jít jen o reklamní tah Samsungu.

Jelikož se cena této nabíječky Samsungu může zdát vysoká, není tomu tak, většina externích nabíjecích zařízení se kolem této ceny pohybuje. V balení nalezneme 30-pinový konektor a microUSB konektor, Lightning konektor pro nová zařízení Apple (od iPhone 5) v balení nenalezneme.

Jedná se o značku Samsung, o které si myslím, že by měla nějakou dobu vydržet, sám jsem 9000 mAh power banku vlastnil, nejednalo se však o Samsung a nevydržela ani 2 měsíce občasného použití a pokazila se, dle mého názoru se bude jednat o kvalitní zařízení, u kterého budu přemýšlet o zakoupení. A co vy? Měli jste někdy problém s vybitým telefonem, kdy jste zrovna neměli přístup k zásuvce? Máte podobnou zkušenost jako já s nekvalitní externí nabíječkou?

ČLÁNKY:, , , ,
Google zaplatí 3 miliardy dolarů, aby se s ním Apple nerozloučil

Google zaplatí 3 miliardy dolarů, aby se s ním Apple nerozloučil

DNES  |    |  diskuze (0)

Je všeobecně známo, že největší byznys Googlu je reklama. Zkrátka, když budete hledat autoservis v Praze, tak na prvních místech vám vyskáčou…

Na domácí stránce vyhledávače Microsoftu se objevil penis

Na domácí stránce vyhledávače Microsoftu se objevil penis

DNES  |    |  diskuze (1)

Ne vždy vše vyjde podle plánu, tuto větu si jistě klade na srdce Microsoft po včerejším celkem vtipném odhalení. Na domácí stránce…

6 nových telefonů Asus Zenfone 4 oficiálně: vybere si každý?

6 nových telefonů Asus Zenfone 4 oficiálně: vybere si každý?

DNES  |    |  diskuze (1)

Od Asusu unikly na internet specifikace čtyř chystaných smartphonů už koncem minulého týdne. Nyní tchajwanský výrobce představil šest smartphonů modelové řady Zenfone…

Mobilní zobrazení