Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | zpomalování iPhonů | bezrámečkové telefony | Galaxy S9 | čínské telefony | Android Oreo aktualizace

Xiaomi Mi Band 2 HRX Edition: jenom drobné vylepšení

  |  6 komentářů  |  autor: Tomáš Rajnoch

Čínské Xiaomi je proslulé hlavně díky svým smartphonům, ale produkuje i jiná chytrá zařízení. Mezi ně patří třeba fitness náramky a jeden takový si pro nás výrobce připravil nyní. Jedná se o téměř totožný model s Mi Band 2, ale pár odlišností se samozřejmě najde.

Chytrý fitness náramek Mi Band 2 (recenze) je velice úspěšný. Hlavně díky své využitelnosti a výdrži na jedno nabití. Nabízí však spoustu užitečných funkcí, v první řadě třeba počítání kroků nebo měření srdečního tepu. Nezalekne se ani vody, a to díky certifikaci IP67.

Tento výrobce si tak pro nás připravil další zařízení z rodiny Mi Band. Tím je náramek s označením Xiaomi Mi Band 2 HRX Edition. Ten vznikl ve spolupráci se slavným indickým hercem, Hrithikou Roshanem. Nenabízí však tolik vylepšení, kolik by se čekalo. Dokonce jsme se dočkali i jednoho nemilého ústupku. Jakého?

Tento fitness náramek již nedokáže měřit srdeční tep, tak jako předešlá generace. Naopak vylepšení se dočkal třeba algoritmus pro sledování vaší aktivity. Baterie také vydrží o něco déle. Výrobce uvádí, že Mi Band 2 HRX vydrží v pohotovostním režimu až 23 dní, což je o 10 % lepší než u předchůdce.

Ostatní specifikace jsou již totožné. Ty zahrnují 0,42palcový OLED displej s odolným sklíčkem proti poškrábání. Senzory jako krokoměr nebo pro měření spánku tu nalezneme také. Celý modul bez gumového pásku pak váží pouhých 7 gramů. Se smartphonem jej lze propojit pomocí Bluetooth 4.0.

Dostupné jsou zatím pouze pro indický trh, a to za cenu okolo 20 dolarů, což je v přepočtu asi 430 korun. Jestli se tento model dostane i na jiné trhy, ještě není známo. To platí i pro ten náš, zde bychom si jej pak mohli pořídit za cenu vyšší.

Xiaomi telefony a další produkty této značky seženete u ověřeného a doporučeného prodejce Xiaomimobile.cz, který kromě specializovaného prodeje poskytuje profesionální záruční i pozáruční servis.

ČLÁNKY:, , , , ,

Diskuze

Komentujte

avatar
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Maty
Maty

Tady v Česku se cena určitě navýší tak trojnásobně.

hbx
hbx

20 jakých dolarů je v přepočtu 130 korun? Nebo jsem něco zaspal…?

Wtf?
Wtf?

20×22=440 Kč mimochodem

Filip
Filip

Mě Band2 vydrží při nonstop připojení k S7Edge 30 dní. Někdy i déle. A právě to měření tepu jsem očekával, že bude vylepšené, protože výsledky měření během aktivit jsou poměrně zcestné. Ale ne, oni ho pro jistotu odstraní. No, počkám na třetí gen.

Tonda
Tonda

Co se stalo s band 3?

Wtf?
Wtf?

Nemyslím si když tam není srdeční tep tipuju že v Česku půjde Max 1000 Kč

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Konec zlatých časů? Prodeje telefonů začínají stagnovat

Konec zlatých časů? Prodeje telefonů začínají stagnovat

DNES  |  Tomáš Richter  |  diskuze (0)

Před několika dny jsme přinesli informaci, že Apple v posledním čtvrtletí loňského roku jasně dominoval. A to i navzdory meziročnímu poklesu…

Nové telefony od Sony v předčasném úniku, víme téměř vše

Nové telefony od Sony v předčasném úniku, víme téměř vše

DNES  |  Luboš Srb  |  6 komentářů

Už už to vypadalo, že se Sony tentokrát povede udržet tajemství a tolik očekávaný inovovaný design odhalí skutečně až na plánované…

Očekávaný topmodel Huawei P20 o sobě dává znovu vědět

Očekávaný topmodel Huawei P20 o sobě dává znovu vědět

DNES  |  Tomáš Rajnoch  |  diskuze (0)

Čínské Huawei letos chystá velice zajímavé modely. Největší pozornost pak dozajista upoutá řada P20, která bude obsahovat tři kousky – P20,…

Mobilní zobrazení