Mobilizujeme.cz

Trendy: Maraton soutěží | jak vybrat telefon + vánoční speciál | iPhone X | bezrámečkový telefon | Android Oreo aktualizace

Xiaomi Mi Band 2 HRX Edition: jenom drobné vylepšení

  |  6 komentářů  |  autor: Tomáš Rajnoch

Čínské Xiaomi je proslulé hlavně díky svým smartphonům, ale produkuje i jiná chytrá zařízení. Mezi ně patří třeba fitness náramky a jeden takový si pro nás výrobce připravil nyní. Jedná se o téměř totožný model s Mi Band 2, ale pár odlišností se samozřejmě najde.

Chytrý fitness náramek Mi Band 2 (recenze) je velice úspěšný. Hlavně díky své využitelnosti a výdrži na jedno nabití. Nabízí však spoustu užitečných funkcí, v první řadě třeba počítání kroků nebo měření srdečního tepu. Nezalekne se ani vody, a to díky certifikaci IP67.

Tento výrobce si tak pro nás připravil další zařízení z rodiny Mi Band. Tím je náramek s označením Xiaomi Mi Band 2 HRX Edition. Ten vznikl ve spolupráci se slavným indickým hercem, Hrithikou Roshanem. Nenabízí však tolik vylepšení, kolik by se čekalo. Dokonce jsme se dočkali i jednoho nemilého ústupku. Jakého?

Tento fitness náramek již nedokáže měřit srdeční tep, tak jako předešlá generace. Naopak vylepšení se dočkal třeba algoritmus pro sledování vaší aktivity. Baterie také vydrží o něco déle. Výrobce uvádí, že Mi Band 2 HRX vydrží v pohotovostním režimu až 23 dní, což je o 10 % lepší než u předchůdce.

Ostatní specifikace jsou již totožné. Ty zahrnují 0,42palcový OLED displej s odolným sklíčkem proti poškrábání. Senzory jako krokoměr nebo pro měření spánku tu nalezneme také. Celý modul bez gumového pásku pak váží pouhých 7 gramů. Se smartphonem jej lze propojit pomocí Bluetooth 4.0.

Dostupné jsou zatím pouze pro indický trh, a to za cenu okolo 20 dolarů, což je v přepočtu asi 430 korun. Jestli se tento model dostane i na jiné trhy, ještě není známo. To platí i pro ten náš, zde bychom si jej pak mohli pořídit za cenu vyšší.

Xiaomi telefony a další produkty této značky seženete u ověřeného a doporučeného prodejce Xiaomimobile.cz, který kromě specializovaného prodeje poskytuje profesionální záruční i pozáruční servis.

ČLÁNKY:, , , , ,
Samsung Galaxy S9 a S9+ na renderech ve všech pěti barvách

Samsung Galaxy S9 a S9+ na renderech ve všech pěti barvách

DNES  |  Tomáš Rajnoch  |  diskuze (0)

Jihokorejská společnost Samsung se již plně soustředí na představení nadcházejících vlajkových modelů Galaxy S9 a Galaxy S9+. Na internet se aktuálně…

Maraton soutěží – Vyhrajte nový smartphone HTC U Play (bílý)

Maraton soutěží – Vyhrajte nový smartphone HTC U Play (bílý)

DNES  |  redakce  |  diskuze (0)

Unikátní maraton soutěží při příležitosti 10 let redakce Mobilizujeme.cz pokračuje tento týden s dalším povedeným smartphonem, tentokrát opět od HTC. Pohledný…

Chystané LG G7 možná nabídne skener oční duhovky

Chystané LG G7 možná nabídne skener oční duhovky

VČERA  |  Tomáš Rajnoch  |  diskuze (0)

Příští vlajková loď společnosti LG se nezadržitelné blíží. Model G7 by měl především zaujmout svou vnitřní výbavou a designem. Aktuálně se…

Mobilní zobrazení