Mobilizujeme.cz

Trendy: Maraton soutěží | jak vybrat telefon | iPhone X | bezrámečkový telefon | Android Oreo aktualizace | jak funguje čtečka tváře

Windows Phone posílí výrobce AllView: Má dva nové telefony a tablet

  |  7 komentářů  |  autor: Jiří Smutný

S přístroji s Windows Phone se v poslední době roztrhl pytel. Zásluhu na tom má jistě rostoucí oblíbenost a hlavně pro výrobce instalace operačního systému Windows Phone do jejich zařízení zdarma. K Prestigiu, Blu, Yezz a dalším, mimo jiné i posledně uvedeným produktům značky Micromax, přibývá další výrobce, který vloží systém od Microsoftu do svých aparátů, jedná se o AllView. Ten přichází se dvěma mobilními telefony s Windows Phone 8.1 o úhlopříčce 5 a 4,7 palce a s 8-palcovým tabletem s Windows 8.1. Jako u výše zmíněných výrobců i AllView přijde s nízkou cenovkou a zatopí z tohoto hlediska zavedené konkurenci.

Prvním přístrojem, který přijde s HD displejem o úhlopříčce 5 palců a IPS LCD technologií se nazývá AllView Imperia S. Obrazovka bude chráněna sklíčkem Dragontrail Glass. Uvnitř zařízení se nachází 4-jádrový procesor Cortex-A7 o frekvenci 1,2 GHz na každém jádře. Doplní ho paměť RAM o velikosti 1 GB. Svá data si uložíte do úložiště o velikosti 8 GB. Imperia S se bude chlubit zadním fotoaparátem o rozlišení 8 megapixelů a předním se 2 Mpx. Nechybí ani 3G, na LTE tedy můžeme zapomenout, což ale vzhledem k nízké ceně není divem. Jako příjemným doplňkem je i provedení dual-SIM. Pořídit přístroj budete moci za 170 euro (cca 4700 Kč ). Prodej začíná v srpnu.

Menší model AllView Imperia I přinese IPS LCD displej s úhlopříčkou 4,7 palce, rozlišení je totožné, tedy HD. Kryt je opět sklíčkem Dragontrail Glass. Až na displej jinak zůstaly ostatní specifikace nezměněny. Najdeme v něm 4-jádro 1,2 GHz, 1 GB RAM, 8 GB vnitřní paměti, fotoaparáty o rozlišení 8 resp. 2 megapixely, 3G a dual-SIM. Cenovka klesla na 160 euro (cca 4400 Kč ) se srpnovým uvedením na trh.

Nakonec přichází na řadu i tablet. Těšit se můžeme na 8-palcový IPS LCD displej s HD rozlišením. AllView Imperia I8 je poháněn 64-bitovým procesorem Intel Atom Z3735E s frekvencí 1,33 GHz na každém ze 4 jader. Vnitřní paměť činí 16GB. Fotografie pořídíte zadním 5-megapixelovým fotoaparátem a 2-megapixelovým předním. Poháněn bude systémem Windows 8.1 včetně sady Office 365 a 1TB cloudového úložiště. Cena se bude pohybovat na hranici 194 euro (cca 5400 Kč) se zatím neznámým začátkem prodeje.

Rodina Windows se opět rozrostla, stejně tak i konkurence. Bude zajímavé sledovat další vývoj. Nové přístroje AllView jsou zajímavými hráči. Uvažovali byste o koupi?

 Zdroj: GSMArena

ČLÁNKY:, , , , , ,
Huawei si v nové reklamě dělá srandu ze Samsungu

Huawei si v nové reklamě dělá srandu ze Samsungu

VČERA  |  Tomáš Rajnoch  |  12 komentářů

Huawei letos uvedl modely Mate 10 a Mate 10 Pro. Špičkově vybavené smartphony, které v sobě navíc skrývají umělou inteligenci. Tentokrát…

Další profesionálně stabilizovaná tyč pro smartphony ve slevě

Další profesionálně stabilizovaná tyč pro smartphony ve slevě

VČERA  |  sponzorovaný obsah  |  diskuze (0)

Zhiyun Smooth-Q zajistí velmi pokročilou stabilizaci telefonu, což se skvěle hodí nejen při focení, ale zejména při natáčení videí. K dispozici…

Apple chystá vlastní brýle pro AR a skupuje startup Vrvana

Apple chystá vlastní brýle pro AR a skupuje startup Vrvana

VČERA  |  Jakub Fišer  |  diskuze (0)

Apple má teď za sebou neskutečně moc práce. Téměř vše se ale vydařilo na výbornou a lidé z Applu se mohou…

Mobilní zobrazení