Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | Huawei P20 | malý iPhone | superphone budoucnosti | čínské telefony | Android Oreo aktualizace

Víme, jaká zařízení Huawei vypustí v roce 2018

  |  1 komentář  |  autor: Tomáš Rajnoch

Čínskému Huawei potažmo Honoru se nebývale daří. Stále více a více se dostává do podvědomí širší mase lidí. Letos totiž představil několik zajímavých kousků, které dokáží konkurovat těm nejlepším. Aktuálně se také dozvídáme, co si pro nás chystají pro rok 2018.

Rok 2018 je tady již za pár dnů. Proto se čím dál více spekuluje, jaké zařízení nám přinese. Samozřejmě se hovoří o modelech jako Galaxy S9, LG 7 nebo „bezrámečkovém“ Sony. Zapomínat se ale nesmí ani na Huawei a Honor, které si pro nás také chystá několik zajímavých kousků, které budou rozhodně stát za to. Nyní se internet dostal seznam, jenž nám ukazuje, nejenom zařízení které Huawei/Honor v roce 2018 představí, ale i v jaké kvartálu je uvede.

Začneme tedy první kvartálem roku 2018. Zde plánuje Huawei poslat jeho aktuální vlajkové lodě Mate 10 a Mate 10 Pro (recenze) na více trhů. Z nových telefonů bychom se pak měli dočkat modelů Maya a Salina. Honor představí smartphone Honor 1. Mimo telefony ale představí i Wi-Fi router B618. Na trh se dostane i nová 360° kamera s příslušenstvím pod názvem Huawei Scale. Uvedení se také dočká fitness náramek Huawei A2 Band.

V kvartálu druhém nám Číňané představí řadu P, která bude obsahovat tři modely – P, P Plus a P Lite. Zde nebylo uvedeno, jestli se jedná o modely řady P11, je to ale více než pravděpodobné. I Honor představí další svůj model, tentokrát pod číselným označením 2. Pro toto období roku si pro nás výrobce připraví i další router – B525.

Nejméně plodnou částí roku bude pro tyto společnosti třetí kvartál. Zde se zřejmě dočkáme pouze Honoru 3.

Čtvrtý kvartál roku 2018 již ale bude zajímavější. Zde Huawei uvede modely řady Mate, konkrétně Pro a Lite verzi. Na své si ale také přijde Honor se svým modelem 4.

Zatím nejsou tyto informace oficiálně potvrzeny, je ale pravděpodobné, že takto to skutečně bude s Huawei a Honorem v roce 2018 vypadat. Samozřejmě zde nejsou uvedeny všechny modely, které výrobce představí. Jak Huawei a Honor totiž známe, chrlit smartphony budou v jednom kuse. Tyto zařízení, která se ale objevila na obrázku, by měla být pro rok 2018 těmi nejdůležitějšími.

zdroj: Phone Arena

ČLÁNKY:, , , ,

Diskuze

Komentujte

avatar
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Marek+Studnicka
Marek+Studnicka

Líbí se mi Xiaomi pro její dobře odladěnou nadstavbu MIUI a i Huawei rovněž do Nového roku fandím-nabízí velmi solidní produkty.

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Známe cenu jedné z variant modelu OnePlus 6

Známe cenu jedné z variant modelu OnePlus 6

VČERA  |  Tomáš Rajnoch  |  2 komentáře

O telefonu OnePlus 6 se poslední dobou stále více spekuluje. Dozvěděli jsem se například, že po vzoru iPhonu X…

Náctiletou dívku v průběhu hovoru usmrtil výbuch telefonu

Náctiletou dívku v průběhu hovoru usmrtil výbuch telefonu

VČERA  |  Tomáš Richter  |  diskuze (0)

18ti letá indická dívka, která vlastnila obstarožní Nokii 5233, byla smrtelně zraněna výbuchem zařízení během telefonického hovoru. Čí je…

Skupina PPF kupuje za 2,8 mld eur mobilního operátora

Skupina PPF kupuje za 2,8 mld eur mobilního operátora

VČERA  |  Luboš Srb  |  diskuze (0)

Skupina PPF oznamuje, že se dohodla se společností Telenor na koupi jejích telekomunikačních aktiv ve střední a východní Evropě,…

Mobilní zobrazení