Mobilizujeme.cz

V iOS 11 je prý zvuk pro oznámení bezdrátového nabíjení

  |  1 komentář  |  autor:

Otevřená beta nového iOS 11 je venku velmi krátce, i to ale stačilo k tomu, aby se v ní začali zvědavci vrtat. A dostali se pěkně hluboko, vypadá to totiž, že nová verze iOS obsahuje systémový zvuk, který má zaznít, když se smartphone přiloží k bezdrátové nabíječce.

Stále se velmi silně spekuluje o tom, zda-li nový iPhone 8 nakonec přinese tolik žádanou funkci bezdrátového nabíjení, nebo nikoliv. Dopomoci v pátrání ale může beta iOS 11. V té totiž partička lidí, která si říká MAKS+, objevila nový zvuk, který dříve použit nebyl. Soubor se zvukem se jmenuje „engage_power.caf“ a zní jednoznačně jako zvuk oznamující připojení napájení.

Faktem zůstává, že zvuk pro oznámení připojení klasické nabíječky iOS má, sice ho používá již několikátá verze systému, ale takový zvuk skutečně v dřívějších verzích iOS je. Právě tento zvuk, je skryt pod názvem „connect_power.caf“ a v iOS dál figuruje, zbývá tedy otázka, k čemu má sloužit onen nový zvuk, který jako by v iOS 11 byl navíc. Nebo skutečně může jít o zvuk pro bezdrátové nabíjení?

zdroj: TechRadar

ČLÁNKY:, , , , ,
HTC do konce roku 2017 představí ještě 3 nové telefony

HTC do konce roku 2017 představí ještě 3 nové telefony

DNES  |    |  diskuze (0)

HTC se už na začátku roku 2017 nechalo slyšet, že letos přijde jen se 6-7 telefony, což je výrazně méně, než tucet…

Huawei G10 se ukázal na prvních reálných snímcích

Huawei G10 se ukázal na prvních reálných snímcích

DNES  |    |  diskuze (0)

Huawei svůj model G10 s kódovým označením Maimang 6 uvede sice až 22. září, ovšem už teď se telefon začal objevovat na živých…

Dostanete nejnovější Android 8.0 Oreo? (velký přehled)

Dostanete nejnovější Android 8.0 Oreo? (velký přehled)

DNES  |    |  5 komentářů

Písnička kolem aktualizací Androidu je stále stejná. Google každoročně připraví novou verzi, která přináší zajímavé novinky a vylepšení, ovšem reálně se dočká…

Mobilní zobrazení