Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | nový Android P | placení telefonem | Huawei P20 | Android Oreo aktualizace | budoucnost? | malý iPhone

Trest smrti za pašování kokainu v krabičkách od iPhonů

  |  12 komentářů  |  autor: Jakub Mokříš

Poslední dobou se díky jedné české, velice chytré slečně dostalo pozornosti složité problematice pašování drog. Dotyčná, která poslední dobou tak nějak reprezentuje ve světě českou pašeráckou scénu, však měla smůlu – její zásilka byla odhalena. Vedle obligátního dvojitého dna kufru však existují i originálnější způsoby, jak zásilku dostat z bodu A do bodu B.

S jedním takovým to zkusil pašerák, který převážel kokain v krabičkách od iPhonů 6s Plus. Možná by byl úspěšnější, kdyby každá nevážila okolo jednoho kilogramu. Na letišti v Abu Dhabi byl však odhalen a dokonce se objevilo i „unboxing“ video, které ukazuje, že na první pohled by skutečně člověk nepoznal, že místo telefonu je uvnitř tvrdá droga.

Pašerák se sice hájil, tím, že jen převážel zásilku a neměl tušení, co je obsahem krabiček. I přesto však dostal trest nejvyšší a definitivní.

Zdroj: theapplepost

ČLÁNKY:, , , ,

Diskuze

Komentujte

avatar
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
thegrid
thegrid

Drsný při představě, že mi to někdo hodí do kufru na letišti při nakládce.

tomas
tomas

Súhlasím.

Radek
Radek

Tim Cook je jednou nohou v kriminále a ještě to rozjede v drogách, ale chápu, že to odškodnění zákazníků se musí z něčeho zaplatit.

Jackson
Jackson

ale radku, ty noumo, to je trapne i na kalibr jako ty..

LOL
LOL

Nový článek o Apple, nová grcka paviána Radka s vomrdanou rudou prdelí.

Martin
Martin

Ty LOL ty musíš mít ale vypatlaný mozek že to není možné :D

Joshua
Joshua

„velice chytré slečně“
Ale no tak, lidé z jejího okolí jí zrovna za inteligentní nepovažují a lze najít spoustu veřejně dostupných informací, které se s tímto označením příliš neshodují. Ale kdybyste to formulovali třeba jako „velice vypočítavé slečně“, stále by jí to zcela nevystihovalo, ale už by se to alespoň přibližovalo její povaze a životnímu směřování.

Radek
Radek

Slečna Tereza je blbá, ale ne tolik aby dala drogu do krabičky od iPhonu 6s Plus, když ví, že ty telefony kontrolují na letištích kvůli nafouklým bateriím.

Honza
Honza

Opravdu tady autor použil slova ,,velice chytrá slečna” a ještě dodal ,,Dotyčná však měla smůlu – její zásilka byla odhalena” o jaké smůle mluvíte ? Nechcete ještě říct že je chudáček a že to v době 21. Století nikdo nemůže čekat. Jasně vyšlo najevo, že to nebyla její první cesta a že za to měla i slušně zaplaceno, ale to nesvědčí o její chytrosti. Kvalita tohoto webu velice rychle klesá.

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Na Huawei a Honor telefonech nefungují Google Play služby

Na Huawei a Honor telefonech nefungují Google Play služby

VČERA  |  Luboš Srb  |  diskuze (1)

Divíte se, proč se na vašem telefonu či tabletu přestaly zobrazovat mapové podklady v některých aplikací? Problém je u…

Ultrasonická čtečka u Honor 10: nevadí ji ani opalovací krém

Ultrasonická čtečka u Honor 10: nevadí ji ani opalovací krém

VČERA  |  Luboš Srb  |  2 komentáře

Nový smartphone Honor 10 se chlubí nejen jedinečným designem a skvělým poměrem cena/výkon, ale také některými pokročilými technologiemi. Tip: Xiaomi…

Miliony rodičů sledovaly děti přes aplikaci. Jenže té unikla data

Miliony rodičů sledovaly děti přes aplikaci. Jenže té unikla data

VČERA  |  Luboš Srb  |  diskuze (0)

Dohled rodičů nad svými dětmi je samozřejmě do určitého věku správný, nicméně miliony rodičů si chtěli zjednodušit život a…

Mobilní zobrazení