Mobilizujeme.cz

Sony Ericsson Walkman – Zylo a Spiro novou hudební dvojicí

  |  1 komentář  |  autor:

Nová generace Walkman telefonů Sony Ericsson – stylové a cenově dostupné modely Sony Ericsson Zylo a Sony Ericsson Spiro, které nadchnou formátem zvuku FLAC.

Sony Ericsson dnes představil dva nové modely z řady Walkman telefonů, kterých se celosvětově prodalo přes více než 130 milionů. Jsou jimi Sony Ericsson Zylo a Sony Ericsson Spiro.

Oba přístroje navazují na tradici kvalitních hudebních telefonů rozšířené o několik užitečných funkcí pro rychlý přístup k sociálním sítím Facebook či Twitter pouhým stiskem jediného tlačítka, aniž by bylo třeba přerušit poslech hudby v přehrávači Walkman. Oba telefony podporují také jednu z nejoblíbenějších funkcí, která snadno identifikuje interpreta i název právě přehrávané skladby – TrackID. Ta jen za rok 2009 zaznamenala neuvěřitelných 129 milionů vyhledaných záznamů po celém světě.

V rámci nové filozofie designu telefonů společnosti Sony Ericsson napříč celým portfoliem nabízí také tyto dva nové telefony atraktivní vzhled ve stylu křivek lidského těla – jsou navrženy tak, aby zrcadlily tvar lidského těla a zároveň poskytovaly přesné a pohodlné ovládání, které podtrhuje ergonomická klávesnice.

Sony Ericsson Spiro

Jedinečný zážitek při poslechu hudby nabízí tento model i pro ty, kteří našli oblibu v komunikaci s rodinou a přáteli prostřednictvím sociálních sítí. Bez nutnosti přerušení poslechu hudby nabízí Sony Ericsson Spiro snadné připojení k sociálním sítím Twitter či Facebook. Pro zpřehlednění SMS zpráv pak slouží speciální grafika v podobě konverzačních bublin. Nechybí klasický 3,5 mm konektor Jack a FM rádio. Naopak 3G a HSDPA telefon nepodporuje.


Sony Ericsson Spiro – oficiální fotografie

Sony Ericsson Spiro bude dostupný na vybraných trzích od třetího čtvrtletí tohoto roku v barvách Contrast Black, Sunset Pink, Spring Green a Stealth Black. V České republice by měl být dostupný v červenci v barvě Contrast Black.


Sony Ericsson Spiro – oficiální fotografie

Sony Ericsson Zylo

Nejvyšší kvalitu zvuku tohoto přístroje zajišťují nejen čisté basy a stereo reproduktory, ale také na poli mobilních telefonů nově použitý zvukový formát High definition FLAC. Součástí telefonu je FM rádio nebo 3,2 megapixelový fotoaparát. Snadné sdílení fotografií na serverech Flickr a Picasa, rychlé nahrávání videí na server YouTube a přístup k sociálním sítím Facebook a Twitter.


Sony Ericsson Zylo – oficiální fotografie

Sony Ericsson Zylo bude dostupný na vybraných trzích od třetího čtvrtletí tohoto roku v barvách Jazz Black, Chacha Silver a Swing Pink. V České republice by měl být dostupný v červenci v barvě Jazz Black.

ČLÁNKY:,
Galaxy S8 je nejprodávanějším Androidem, na iPhone stále nestačí

Galaxy S8 je nejprodávanějším Androidem, na iPhone stále nestačí

DNES  |    |  diskuze (0)

Se svými modely S8 a S8+ se Samsung trefil do černého. Prodejní čísla jsou lepší něž u předchozích modelů. Díky tomu se…

Google zaplatí 3 miliardy dolarů, aby se s ním Apple nerozloučil

Google zaplatí 3 miliardy dolarů, aby se s ním Apple nerozloučil

VČERA  |    |  diskuze (0)

Je všeobecně známo, že největší byznys Googlu je reklama. Zkrátka, když budete hledat autoservis v Praze, tak na prvních místech vám vyskáčou…

Na domácí stránce vyhledávače Microsoftu se objevil penis

Na domácí stránce vyhledávače Microsoftu se objevil penis

VČERA  |    |  2 komentáře

Ne vždy vše vyjde podle plánu, tuto větu si jistě klade na srdce Microsoft po včerejším celkem vtipném odhalení. Na domácí stránce…

Mobilní zobrazení