Mobilizujeme.cz

Samsung slibuje revoluci na rok 2018, uvede první skládací telefon

  |  12 komentářů  |  autor:

Dnešní datum 12. září má být nejen velkým dnem Applu, který ve večerních hodinách představí očekávané iPhony, ale také prvním dnem, kdy se začne oficiálně psát kapitola skládacích telefonů od Samsungu.

Tip: Samsung testuje různé typy „revolučního“ skládacího telefonu

Samsung už několik let tajně pracuje na prototypech tzv. skládacího telefonu, který by měl někdy v budoucnosti nahradit některé současné telefony. Proč? Protože díky své revoluční konstrukci nabídne opravdu velký displej v malém těle.

Doposud jsme slyšeli různé spekulace, které slibovaly onen převratný skládací telefon už na několik předchozích let, ale nikdy se tak nestalo. Nyní se ovšem nechal slyšet samotný šéf Samsungu a prozradil, že chce uvést první skládací telefon v roce 2018.

A to není vše. Koh Dong-jin dále médiím v domovské Jižní Koreji řekl, že půjde o smartphone řady Galaxy Note. Tedy o zařízení z ultimátní řady zaměřené na byznysmeny a ty nejnáročnější uživatele. Označení však šéf Samsungu zatím neprozradil.

Podle šéfa existuje ještě několik překážek, které musí firma nejdříve překonat. Zřejmě, aby nedošlo k takovému maléru, jako v případě hořícího Notu 7. Samsung si tedy zatím nechal otevřená zadní vrátka, pokud by tyto problémy případně nevyřešil.

Už dříve jsme se dozvěděli, že Samsung pracuje na dvou různých typech skládacího telefonu. První ukrývá displej uvnitř na obou rozevíratelných částech a po otevření získáte větší „tabletový“ displej. Druhý koncept má displej na obou rozevíratelných částech zvenku, čili takové zařízení nemusíte otevírat, pokud nepotřebujete větší obrazovku.

zdroj: kansascity

ČLÁNKY:, , , , , , ,
Recenze Elephone P8: kterak hmota zvítězila nad duchem

Recenze Elephone P8: kterak hmota zvítězila nad duchem

DNES  |    |  diskuze (0)

Špičkové parametry zabalené do levné škatulky – kdo by odolal? Že ani čínský původ už není na závadu? Elephone P8 vypadá tak zázračně,…

Malým dětem nedávejte telefon, zkuste raději chytrou hračku

Malým dětem nedávejte telefon, zkuste raději chytrou hračku

VČERA  |    |  2 komentáře

Dávat telefon už malému dítěti odborníci nedoporučují. Co je ovšem jednoznačně vhodné, jsou různé hračky. A pokud nechcete zůstat jen u těch…

U iPhonu 8 zaplatíte víc za výměnu zadního než předního skla

U iPhonu 8 zaplatíte víc za výměnu zadního než předního skla

VČERA  |    |  7 komentářů

Při pohledu na zadní kryt nového iPhonu 8 a 8 Plus musí každého bezpodmínečně zaujmout jeho lesk. Už jen při pomyšlení, že…

Mobilní zobrazení