Mobilizujeme.cz

Samsung si odnesl prestižní ocenění za reklamu se pštrosem

  |  4 komentáře  |  autor:

Při prodeji smartphonů platí jasné pravidlo, reklama je základ. Její kvalita a zpracování by tak mělo být na vysoké úrovni, měřítkem je však myšlenka. Ty nejkreativnější bývají odměňovány na mezinárodním festivalu Cannes Lions, odkud si letos společnost Samsung odnesla hned sedm ocenění.

Zmiňovaný úžasný úspěch Samsungu má na svědomí reklama na nejnovější vlajkové modely Galaxy S8 a Galaxy S8 Plus. Ta se našim očím ukázala již v den odhalení, 29. března. O tom, že má myšlenku a slušnou kreativní dávku, snad není ani třeba hovořit. Ostatně toto ani ne dvouminutové promo dokázalo vyhrát hned sedm ocenění, z toho tři zlaté, dvě stříbrné a zbylé dvě bronzové.

V reklamě jde o to, že obyčejný pštros si omylem nasadí na hlavu zařízení Gear VR, na kterém právě běží simulátor letu. Pštros se jako nelétavý pták stále pokouší o nemožné a snaží se vzlétnout. Jeho trénink s virtuální realitou nakonec přináší úspěch a ostatním nezbývá než jen nechápavě civět.

Údajně se v reklamě má odrážet podpora společnosti Samsung pro své zákazníky, kteří se také pokouší o nemožné. Je to poněkud podivná myšlenka, ovšem zpracování nemá chybu, ostatně mrkněte sami.

Pokud jste se zatím s osmou řadou S od Samsungu nesetkali, dovolte menší doplněk. Samsung Galaxy S8 nabízí 5,8palcový Infinity displej, procesor Exynos 8895 či Snapdragon 835, 4GB operační paměti, 12 Mpx zadní fotoaparát a 8 Mpx přední kamerku. Vše napájí 3800 mAh baterie s možností rychlonabíjení i bezdrátového nabíjení.

Líbí se vám pštrosi v reklamě a co na celé promo říkáte?

Zdroj: SamMobile

ČLÁNKY:, , , , , ,
Nová platební aplikace od Googlu posílá peníze skrze zvuk

Nová platební aplikace od Googlu posílá peníze skrze zvuk

VČERA  |    |  diskuze (0)

Google v Indii zavedl novou platební aplikaci a nazval ji Tez, což v hindštině znamená rychlý. A ona je nejen velmi rychlá,ale…

První informace o Vernee Mix 2: malé rámečky a nízká cena

První informace o Vernee Mix 2: malé rámečky a nízká cena

VČERA  |    |  diskuze (0)

Někteří z vás se možná v duchu ptali, jestli svůj „bezrámečkový“ smartphone chystá i společnost Vernee, která už přinesla řadu zajímavých telefonů…

HTC U11 Plus možná nabídne bezrámečkový design

HTC U11 Plus možná nabídne bezrámečkový design

VČERA  |    |  diskuze (0)

Včera se u HTC děly velké věci. Za 1,1 miliardy dolarů odkoupila společnost Google část této tchaiwanské firmy. HTC tak může dál…

Mobilní zobrazení