Mobilizujeme.cz

Samsung uvedl řadu Galaxy J3, Galaxy J5 a Galaxy J7 pro rok 2017

  |  2 komentáře  |  autor:

Měsíce doprovázené šuškáním o nepotvrzených informacích stranou. Samsung nyní oficiálně představuje nástupce úspěšných řad smartphonů Galaxy J3, J5 a J7.

Minulost “jéčkové” řady je spojena především s racionální rozvahou poměru cena/výkon. Není proto nutné dodávat, že se zařízení staly okamžitě populárními mezi lidmi. Výrobce uvádí, že největší úspěch slaví na evropské půdě. Galaxy J jsou podle slov společnosti jednou z nejlépe prodávaných řad v historii. Co je ale činí tak oblíbenými?

Především to je neustálý pokrok kupředu, ať už se jedná o přechody na kvalitnější materiály, či osazování lepších komponent za stále přijatelnou cenu. Chystaná řada slibuje kovové tělo, zlepšený výkon, včetně kvality fotoaparátu. K tomu přibudou nové funkce.

Omlazený vzhled zařízení má dodat mnohem větší atraktivitu a společně s pokročilými technologiemi uspokojit jak nové, tak i stávající zákazníky.

Tip: Recenze Samsung Galaxy J5 (2016): střední třída z kovu

Nejvýkonnější model Galaxy J7 nabídne kovové tělo, 5,5 palců velký Full HD displej a osmijádrový procesor o taktu 1,6 GHz. Pro dostatečnou plynulost systému bude uživateli k dispozici 3 GB operační paměti nebo 16 GB vnitřního úložiště. Telefon poběží na Androidu 7.0 Nougat a pro pohodlný užití přístroje nabídne baterii o kapacitě 3600 mAh. Rychlostní připojení k internetu zajistí podpora LTE Cat.6 a na své si přijdou i fotografové. Zadní i přední kamerka nabídne rozlišení 13 Mpx.

Prostřední model Galaxy J5 nabízí taktéž kovové tělo, 13 Mpx fotoaparáty, 16 GB úložiště a procesor s 1,6 GHz. Změny přišly především u displeje. HD Super AMOLED bude 5,2 palce veliký a smartphone dále nabídne 2 GB RAM, baterii s kapacitou 3000 mAh.

Nejzásadnější odlišnosti nalezneme u Galaxy J3. Kromě kovového těla, zadního 13 Mpx fotoaparátu nebo třeba 16 GB místa v telefonu, nabídne 5 palcový HD LCD displej, 1,4 GHz procesorový čip, 2 GB RAM a 2400 mAh baterii.

Nutno podotknout, že všechny modely budou dual SIM s podporou rozšiřitelných microSD karet. Uvedení na trh bude postupné. Nejdříve k nám později v červnu dorazí Galaxy J5 následovaný J7 v červenci a poslední Galaxy J3 v srpnu. Ceny se budou lišit v závislosti na trzích.

zdroj: sammobile

ČLÁNKY:, , , , , , ,
Recenze Elephone P8: kterak hmota zvítězila nad duchem

Recenze Elephone P8: kterak hmota zvítězila nad duchem

DNES  |    |  diskuze (0)

Špičkové parametry zabalené do levné škatulky – kdo by odolal? Že ani čínský původ už není na závadu? Elephone P8 vypadá tak zázračně,…

Malým dětem nedávejte telefon, zkuste raději chytrou hračku

Malým dětem nedávejte telefon, zkuste raději chytrou hračku

VČERA  |    |  2 komentáře

Dávat telefon už malému dítěti odborníci nedoporučují. Co je ovšem jednoznačně vhodné, jsou různé hračky. A pokud nechcete zůstat jen u těch…

U iPhonu 8 zaplatíte víc za výměnu zadního než předního skla

U iPhonu 8 zaplatíte víc za výměnu zadního než předního skla

VČERA  |    |  7 komentářů

Při pohledu na zadní kryt nového iPhonu 8 a 8 Plus musí každého bezpodmínečně zaujmout jeho lesk. Už jen při pomyšlení, že…

Mobilní zobrazení