Mobilizujeme.cz

Trendy: Maraton soutěží | jak vybrat telefon | iPhone X | bezrámečkový telefon | Android Oreo aktualizace | jak funguje čtečka tváře

Samsung Galaxy S III – MWC 2012 prošvihl, přesto se stane opět hitem (aktualizováno)

  |  25 komentářů  |  autor: Jindřich Srb

Samsung pečlivě tají informace o třetí generaci modelu Galaxy S III, přesto se na veřejnost dostal snímek telefonu a některé další informace, které by měly zůstat pod pokličkou. Mají se telefony jako Huawei Ascend D quad XL, LG Optimus 4X HD či Nokia 808 PureView čeho obávat?

Nepřehlédněte: Přečtěte si naše podrobné preview smartphonu Samsung Galaxy S III.

(aktualizováno 14. března) Neuběhly ani dva týdny a už tu máme další spekulace. Postaral se o ně opět Eldar Murtazin, který skrze svůj Twitter kanál informoval, že Samsung Galaxy S III je hotov a míří do výroby. Současně s tím potvrdil i přítomnost keramického těla. Co je na tom však pravdy, ukáže až čas. Konkrétně čas, kdy se Galaxy S III konečně dočkáme.

Zároveň však s touto zprávou na internet unikl také dosud neviděný render toho, jak by Galaxy S III mohl vypadat. Přiznejme si, vypadá mnohem realističtěji, než ten předchozí. Zachovány jsou předchozí spekulace, jako je velmi úzký rámeček okolo displeje a také absence hardwarových tlačítek, což by bylo zcela v souladu s Androidem 4.0 ICS. Oproti tomuto renderu se však zvedá vlna povyku, která tvrdí, že jde jen o Galaxy S II upravený v Photoshopu. Co si myslíte vy?


Starý a nový – skutečnost nebo další podvrh?

(aktualizováno 5. března) Ti z vás, kteří se už v březnu těšili na Samsung Galaxy S III, se budou muset těšit o něco déle. Samsungem bylo oficiálně vydáno několik komentářů, které nám blíže specifikují dobu, kdy bude Galaxy S III představen. Skrze svůj Twitter účet v Koreji bylo negováno, že se tak stane v březnu nebo v dubnu. Pro portál The Verge pak Samsung potvrdil: „Nástupce Samsungu Galaxy S II bude představen v první polovině roku. Bližší informace nemůžeme sdělit.“ Jednoduše si tedy můžeme vypočítat, že se Galaxy S III (pokud se tak nástupce Galaxy S II bude jmenovat) dočkáme v květnu nebo červnu. Uniklé parametry nebyly ani potvrzeny, ani vyvráceny.

(1. března) Zahraniční server BGR přinesl zaručené informace o Samsungu Galaxy S III. Telefon se dostane na scénu v polovině března, tedy týden po uvedení Apple iPadu 3 a dva týdny po skončení MWC 2012 v Barceloně. Ve výbavě by měl mít čtyřjádrový procesor Samsung Exynos s taktem 1,5 GHz, 4,8″ dotykový displej s rozlišením HD 1080p (1920 x 1080 px), 8 Mpx hlavní fotoaparát a přední 2 Mpx videokamerku, Android 4.0, podporu rychlých sítí 4G LTE a keramické tělo. Tedy zase něco nového od Samsungu?

Pokud se údaje potvrdí, bude patřit Samsungu Galaxy S III opět jedno z nejvyšších míst mezi telefony, jelikož podobnou výbavou se mnoho z nich nepochlubí.

zdroj: BGR

ČLÁNKY:,
Samsung Gear S3 dostávají Tizen 3.0 se spoustou novinek

Samsung Gear S3 dostávají Tizen 3.0 se spoustou novinek

DNES  |  Tomáš Richter  |  diskuze (0)

Pro uživatele chytrých hodinek Gear S3 máme velmi dobrou zprávu. Dnes pro ně Samsung uvolňuje důležitou aktualizaci Tizen 3.0 a přináší…

Jaký smartphone do 5000 Kč? Poradíme, z čeho vybírat

Jaký smartphone do 5000 Kč? Poradíme, z čeho vybírat

DNES  |  Luboš Srb  |  2 komentáře

Jaký smartphone v ceně do 5000 korun vybrat v roce 2017, třeba na blížící se Vánoce? Máme pro vás několik redakčních…

Samsung chce vylepšené 3D rozpoznávání obličeje u Galaxy S9

Samsung chce vylepšené 3D rozpoznávání obličeje u Galaxy S9

DNES  |  Tomáš Richter  |  2 komentáře

Již dříve jsme vás informovali, že společnost Samsung připravuje nový systém rozpoznání obličeje pomocí 3D senzoru na přední kameře. Tato technologie…

Mobilní zobrazení