Mobilizujeme.cz

Samsung Galaxy S III – MWC 2012 prošvihl, přesto se stane opět hitem (aktualizováno)

  |  25 komentářů  |  autor:

Samsung pečlivě tají informace o třetí generaci modelu Galaxy S III, přesto se na veřejnost dostal snímek telefonu a některé další informace, které by měly zůstat pod pokličkou. Mají se telefony jako Huawei Ascend D quad XL, LG Optimus 4X HD či Nokia 808 PureView čeho obávat?

Nepřehlédněte: Přečtěte si naše podrobné preview smartphonu Samsung Galaxy S III.

(aktualizováno 14. března) Neuběhly ani dva týdny a už tu máme další spekulace. Postaral se o ně opět Eldar Murtazin, který skrze svůj Twitter kanál informoval, že Samsung Galaxy S III je hotov a míří do výroby. Současně s tím potvrdil i přítomnost keramického těla. Co je na tom však pravdy, ukáže až čas. Konkrétně čas, kdy se Galaxy S III konečně dočkáme.

Zároveň však s touto zprávou na internet unikl také dosud neviděný render toho, jak by Galaxy S III mohl vypadat. Přiznejme si, vypadá mnohem realističtěji, než ten předchozí. Zachovány jsou předchozí spekulace, jako je velmi úzký rámeček okolo displeje a také absence hardwarových tlačítek, což by bylo zcela v souladu s Androidem 4.0 ICS. Oproti tomuto renderu se však zvedá vlna povyku, která tvrdí, že jde jen o Galaxy S II upravený v Photoshopu. Co si myslíte vy?


Starý a nový – skutečnost nebo další podvrh?

(aktualizováno 5. března) Ti z vás, kteří se už v březnu těšili na Samsung Galaxy S III, se budou muset těšit o něco déle. Samsungem bylo oficiálně vydáno několik komentářů, které nám blíže specifikují dobu, kdy bude Galaxy S III představen. Skrze svůj Twitter účet v Koreji bylo negováno, že se tak stane v březnu nebo v dubnu. Pro portál The Verge pak Samsung potvrdil: „Nástupce Samsungu Galaxy S II bude představen v první polovině roku. Bližší informace nemůžeme sdělit.“ Jednoduše si tedy můžeme vypočítat, že se Galaxy S III (pokud se tak nástupce Galaxy S II bude jmenovat) dočkáme v květnu nebo červnu. Uniklé parametry nebyly ani potvrzeny, ani vyvráceny.

(1. března) Zahraniční server BGR přinesl zaručené informace o Samsungu Galaxy S III. Telefon se dostane na scénu v polovině března, tedy týden po uvedení Apple iPadu 3 a dva týdny po skončení MWC 2012 v Barceloně. Ve výbavě by měl mít čtyřjádrový procesor Samsung Exynos s taktem 1,5 GHz, 4,8″ dotykový displej s rozlišením HD 1080p (1920 x 1080 px), 8 Mpx hlavní fotoaparát a přední 2 Mpx videokamerku, Android 4.0, podporu rychlých sítí 4G LTE a keramické tělo. Tedy zase něco nového od Samsungu?

Pokud se údaje potvrdí, bude patřit Samsungu Galaxy S III opět jedno z nejvyšších míst mezi telefony, jelikož podobnou výbavou se mnoho z nich nepochlubí.

zdroj: BGR

ČLÁNKY:,
Vědci vyvíjejí flexibilní baterii, která může běžet na slané vodě

Vědci vyvíjejí flexibilní baterii, která může běžet na slané vodě

DNES  |    |  diskuze (0)

Ano, je tady další z řady převratných vynálezů, který slibuje zázračnou technologii budoucnosti. Tentokrát sice vědci nehodlají prodloužit výdrž baterie – ačkoliv…

Další únik naznačuje bezdrátové nabíjení v nových iPhonech

Další únik naznačuje bezdrátové nabíjení v nových iPhonech

DNES  |    |  3 komentáře

Představení nových iPhonů pomalu ale jistě klepe na dveře a ve vzduchu i přesto stále visí několik otázek, které ještě nebyly zodpovězeny.…

LG V30 vypadá skvěle. Ukazuje se nám na nových renderech

LG V30 vypadá skvěle. Ukazuje se nám na nových renderech

DNES  |    |  diskuze (1)

Jihokorejský výrobce LG se již plně připravuje na odhalení chystaného phabletu LG V30. Po kouskách se k nám dostávají informace právě o…

Mobilní zobrazení