Mobilizujeme.cz

Samsung Galaxy S III – MWC 2012 prošvihl, přesto se stane opět hitem (aktualizováno)

  |  25 komentářů  |  autor:

Samsung pečlivě tají informace o třetí generaci modelu Galaxy S III, přesto se na veřejnost dostal snímek telefonu a některé další informace, které by měly zůstat pod pokličkou. Mají se telefony jako Huawei Ascend D quad XL, LG Optimus 4X HD či Nokia 808 PureView čeho obávat?

Nepřehlédněte: Přečtěte si naše podrobné preview smartphonu Samsung Galaxy S III.

(aktualizováno 14. března) Neuběhly ani dva týdny a už tu máme další spekulace. Postaral se o ně opět Eldar Murtazin, který skrze svůj Twitter kanál informoval, že Samsung Galaxy S III je hotov a míří do výroby. Současně s tím potvrdil i přítomnost keramického těla. Co je na tom však pravdy, ukáže až čas. Konkrétně čas, kdy se Galaxy S III konečně dočkáme.

Zároveň však s touto zprávou na internet unikl také dosud neviděný render toho, jak by Galaxy S III mohl vypadat. Přiznejme si, vypadá mnohem realističtěji, než ten předchozí. Zachovány jsou předchozí spekulace, jako je velmi úzký rámeček okolo displeje a také absence hardwarových tlačítek, což by bylo zcela v souladu s Androidem 4.0 ICS. Oproti tomuto renderu se však zvedá vlna povyku, která tvrdí, že jde jen o Galaxy S II upravený v Photoshopu. Co si myslíte vy?


Starý a nový – skutečnost nebo další podvrh?

(aktualizováno 5. března) Ti z vás, kteří se už v březnu těšili na Samsung Galaxy S III, se budou muset těšit o něco déle. Samsungem bylo oficiálně vydáno několik komentářů, které nám blíže specifikují dobu, kdy bude Galaxy S III představen. Skrze svůj Twitter účet v Koreji bylo negováno, že se tak stane v březnu nebo v dubnu. Pro portál The Verge pak Samsung potvrdil: „Nástupce Samsungu Galaxy S II bude představen v první polovině roku. Bližší informace nemůžeme sdělit.“ Jednoduše si tedy můžeme vypočítat, že se Galaxy S III (pokud se tak nástupce Galaxy S II bude jmenovat) dočkáme v květnu nebo červnu. Uniklé parametry nebyly ani potvrzeny, ani vyvráceny.

(1. března) Zahraniční server BGR přinesl zaručené informace o Samsungu Galaxy S III. Telefon se dostane na scénu v polovině března, tedy týden po uvedení Apple iPadu 3 a dva týdny po skončení MWC 2012 v Barceloně. Ve výbavě by měl mít čtyřjádrový procesor Samsung Exynos s taktem 1,5 GHz, 4,8″ dotykový displej s rozlišením HD 1080p (1920 x 1080 px), 8 Mpx hlavní fotoaparát a přední 2 Mpx videokamerku, Android 4.0, podporu rychlých sítí 4G LTE a keramické tělo. Tedy zase něco nového od Samsungu?

Pokud se údaje potvrdí, bude patřit Samsungu Galaxy S III opět jedno z nejvyšších míst mezi telefony, jelikož podobnou výbavou se mnoho z nich nepochlubí.

zdroj: BGR

ČLÁNKY:,
U O2 si zítra můžete zamluvit iPhone 8, 8 Plus a Apple Watch 3

U O2 si zítra můžete zamluvit iPhone 8, 8 Plus a Apple Watch 3

DNES  |    |  diskuze (0)

Minulý týden představila kalifornská společnost Apple nové produkty. Trojici iPhone 8, 8 Plus, X nebo Apple Watch 3. První dva zmíněné smartphony…

Co se stane, když do vás narazí letící či padající dron? Bolí to

Co se stane, když do vás narazí letící či padající dron? Bolí to

DNES  |    |  diskuze (0)

S tím, jak se drony staly dostupné širokým masám, zároveň stoupá pravděpodobnost, že se budou stávat (a už se stávají) nejrůznější incidenty.…

Xiaomi je oficiálně v České republice. Zatím má dva partnery

Xiaomi je oficiálně v České republice. Zatím má dva partnery

DNES  |    |  2 komentáře

Xiaomi přezdívané čínským Applem už na českém trhu vídáme řadu let, nicméně až do roku 2017 se jednalo pouze o polooficiální či šedou…

Mobilní zobrazení