Mobilizujeme.cz

S Nokiemi Lumia 710 a 800 si videohovorů přes Skype nikdy neužijete

  |  6 komentářů  |  autor:

Máte rádi Skype a chcete ho ve svém telefonu aktivně používat? Jsou pro vás Nokie srdcovka a líbí se vám ty nejnovější – modely Lumia 710 a Lumia 800, s Windows Phone 7.5? Máme pro vás špatnou zprávu!

První Lumie bez přední kamerky

Jak již nadpis napovídá, jak Nokia Lumia 800, tak ani Nokia Lumia 710 nemají přední kamerku pro videohovory. Toto by mnohým vadit nemuselo, protože videohovory u nás stále moc rozšířené nejsou, ale pro koho to rána je, to jsou milovníci programu Skype. Používat Skype jenom jako telefonní klient bez přenosu obrazu, je prostě zbytečné popírání skvělých vlastností tohoto programu.

Navíc Nokia úzce spolupracuje s Microsoftem, který nedávno koupil společnost Skype, a bude podle očekávání celý Skype integrovat do svých telefonů s Windows Phone. Je tedy překvapením, že první telefony Nokia Lumia budou nakonec o tuto jistě velmi zajímavou funkci ochuzeny. Sesterská Nokia N9 přitom videokamerku má!

Aktuální cena Nokie Lumia 800 16GB v českých e-shopech: (Zdroj: Heureka.cz, )

Přitom spousta ostatních telefonů na platformě Windows Phone 7 kamerku pro videohovory má. Zůstává tedy otázkou, proč se Nokia k tomuto kroku rozhodla. Může to totiž být jeden z důvodů, proč si někteří uživatelé nové Nokie nekoupí. Jak krásně takový videohovor (klasický, ne přes Skype) vypadá, si prohlédněte v následujícím HD videu:

http://www.youtube.com/watch?v=Vq6C8FPpAss

ČLÁNKY:,
Netflix přidal podporu HDR obrazu v aplikaci pro iPhone a iPad

Netflix přidal podporu HDR obrazu v aplikaci pro iPhone a iPad

VČERA  |    |  diskuze (0)

Apple v letošním roce přechází na pokročilejší HDR obraz, ať už jde o novou 4K Apple TV, nové iPhony 8 & 8…

Víte, co je antigravitační pouzdro? Jde o šikovnou vychytávku

Víte, co je antigravitační pouzdro? Jde o šikovnou vychytávku

VČERA  |    |  diskuze (0)

Antigravitační pouzdro je nová vychytávka, která sice váš telefon nezbaví gravitace jako takové, ale dokáže překvapivým způsobem přichytit smartphone na sklo či…

Apple v nové reklamě vysvětluje, proč máme iPhone 8 milovat

Apple v nové reklamě vysvětluje, proč máme iPhone 8 milovat

VČERA  |    |  5 komentářů

Zhruba před dvěma týdny představila kalifornská společnost nové iPhony. Konkrétně se jedná o iPhone 8, 8 Plus a výroční iPhone X. První…

Mobilní zobrazení