První majitelé LG V10 začínají dostávat nový Android 7.0 Nougat

Luboš Srb

LG nezapomíná na majitele už téměř 2 roky starého vlajkového modelu V10 a v těchto dnech jim začíná posílat aktualizaci na nejnovější Android 7.0 Nougat včetně vylepšené nadstavby LG UX 5.0+.

Jako první se nyní dočkali majitelé smartphonu LG V10 v domovské Jižní Koreji, což není nic neobvyklého. Na majitele z dalších zemí se má dostat v nejbližších dnech a týdnech, tedy včetně majitelů z České republiky.

Kromě vylepšení, které přináší Android 7.0 – zejména Multi-window režim (rozdělení obrazovky a spuštění dvou aplikací současně), lepší výdrž či vylepšené notifikační centrum – je V10 obohacené o funkce nadstavby UX 5.0+ z novějšího modelu V20.

https://youtu.be/u8gf32H1WOs

zdroj: LG


Autor článku

Luboš Srb - Šéfredaktor

Luboš píše o technologiích s důrazem na užitečnost pro čtenáře. Od roku 2007 publikoval přes 8 000 článků, začínal jako zakladatel magazínu Mobilizujeme.cz. V osobním životě sází na produkty od Applu a Tesly.


Komentáře


Nejnovější články