Mobilizujeme.cz

Oficiální představení OnePlus 5 přijde 20. června

  |  komentovat  |  autor:

Únik plakátu lákajícího na odhalení nové vlajkové lodi OnePlus 5 učinil společnost promluvit. Proto teď všichni očekávají jen 20. června, den oficiální premiéry čínského následovníka povedeného loňského OnePlus 3 (recenze).

Ze stále čerstvého úniku plakátu, který se objevil na internetu, jsme se toho moc nedověděli. Kromě čínsky psaného, nicneříkajícího titulku svět mohl vyčíst pouze předpokládaný čas a datum prezentace čínského draka. Ten se nakonec uskuteční 20. června.

Zprávu roznesla samotná firma, upozorňující své odběratele newsletteru na chystanou online akci, streamovanou od 12 hodin tamního času napříč internetem. Jako v případě OnePlus 3, i zde se předpokládá několik akcí po celém světě. Na jejich skromnější prezentaci by bylo možné smartphone nejenom zahlédnout, ale také prozkoumat zblízka a otestovat.

K příležitosti vytvořilo OnePlus speciální stránku, na které lze zadat emailovou adresu a stát se tak jedním z prvních, kdo obdrží nejnovější informace. Můžeme se zase pouze domnívat, co má text “focus on what matters” znamenat, ale odkazovat může k duálním fotoaparátu. Při rostoucím počtu vlajkových lodí disponující touto možností by nebylo vůbec divu.

Již bylo potvrzeno, že má být telefon poháněn nejnovějším a doposud nejvýkonnějším procesorem Snapdragon 835. Nabídnout má dokonce větší množství barevných variant, než tomu bylo zvykem.

zdroj: gsmarena

ČLÁNKY:, , , ,
HTC do konce roku 2017 představí ještě 3 nové telefony

HTC do konce roku 2017 představí ještě 3 nové telefony

DNES  |    |  diskuze (0)

HTC se už na začátku roku 2017 nechalo slyšet, že letos přijde jen se 6-7 telefony, což je výrazně méně, než tucet…

Huawei G10 se ukázal na prvních reálných snímcích

Huawei G10 se ukázal na prvních reálných snímcích

DNES  |    |  diskuze (0)

Huawei svůj model G10 s kódovým označením Maimang 6 uvede sice až 22. září, ovšem už teď se telefon začal objevovat na živých…

Dostanete nejnovější Android 8.0 Oreo? (velký přehled)

Dostanete nejnovější Android 8.0 Oreo? (velký přehled)

DNES  |    |  5 komentářů

Písnička kolem aktualizací Androidu je stále stejná. Google každoročně připraví novou verzi, která přináší zajímavé novinky a vylepšení, ovšem reálně se dočká…

Mobilní zobrazení