Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | nový Android P | placení telefonem | Xiaomi Mi 8 | Android Oreo aktualizace | budoucnost? | malý iPhone

Nové Apple Watch 3 mají problémy s připojením. Vyřeší je update

  |  6 komentářů  |  autor: Jakub Fišer

Nepochybně největší novinkou, které přinesou Apple Watch Series 3, je osvobození od iPhonu skrze vlastní mobilní připojení. To bude probíhat díky technologii eSIM, na kterou si většina operátorů rychle zvyká. Nikdo z operátorů, natožpak z vývojářů, ale nečekal, že s novými hodinkami se hned v úvodu potáhnou problémy spojené právě s připojením.

Nejnovější generace hodinek Apple Watch Series 3 má co nevidět zavítat ke svým prvním zákazníkům, nicméně zámořští kolegové je již mohou nějakou dobu testovat. Nejeden z nich ale hlásí občasné prapodivné chování, když se hodinky údajně občas samy připojí k neznámé Wi-Fi, namísto aby dál přijímaly mobilní data, čímž omezí své fungování.

Vzhledem k tomu, že nepomáhá ani výměna modelů, půjde pravděpodobně o rozsáhlou „nemoc“ ve watchOS 4. Naštěstí Apple uklidňuje svoje ovečky, brzy by totiž měl vyjít potřebný update, který by měl s nepochopitelným chováním hodinek zamávat. Zbývá ovšem zodpovědět ještě jednu otázku, a to sice, kdy se na aktualizaci mohou zklamaní zákazníci těšit. Čas totiž běží a hodinky pomalu ale jistě vstupují na trh.

zdroj: Tech Radar, The Verge

ČLÁNKY:, , , , , ,

Diskuze

6
Komentujte

avatar
4 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
RomčaPastelkaMartinRadekTom Recent comment authors
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Tom
Tom

Nejsem expert na novinařinu, ale není ‘Apple uklidňuje svoje ovečky’ trochu nevhodné?

Radek
Radek

Samozřejmě se říká iOvce, ale mě připadá nevhodné, že 12 000 zaměstnanců neumí udělat ty nejlepší, nejdražší a nejprodávanější hodinky.

Martin
Martin

Súhlasím s Tomom. Pri takomto výraze sa stráca objektivita článku, ktorá mala nechať citatela, aby si vytvoril svoj vlastný názor.

Pastelka
Pastelka

Výraz ovečky je v daném kontextu bez hanlivého podtextu. Podobně jako v případě věřících se jedná jen o označení skupiny. Nehledejte ofenzívu v každém slově :-)

Romča
Romča

Taky souhlasím s Tomem i Martinem. Ona zmíněná věta zásadně změní informační obsah článku. NavÍc doplněno formulací, …”zklamaní zákazníci těšit.” Celkově to vrhá světlo, jakoby vše bylo špatně. Problém to bezesporu je, ale takto je to velmi nešťastně napsáno.

Radek
Radek

Autor nemohl vědět jaké flame vyvolá kritika iVýrobku. Pro Toma, Martina a Romču to příště napíše lépe.

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Nové teaser video představuje design a tři fotoaparáty Oppa R17 Pro

Nové teaser video představuje design a tři fotoaparáty Oppa R17 Pro

DNES  |  Dominik Hlásný  |  diskuze (0)

Čínská společnost Oppo na videu mimo designu zařízení ukazuje, čím dalším bude Oppo R17 Pro disponovat. Smartphone Oppo R17 Pro…

Apple Store v Amsterdamu byl po výbuchu iPadu evakuován

Apple Store v Amsterdamu byl po výbuchu iPadu evakuován

DNES  |  Filip Matějka  |  diskuze (1)

Máme zde opět další incident s bateriemi od Applu. Tentokrát se však nejedná o starý známý problém ohledně baterií v…

Gmail zavádí funkci důvěrných zpráv. Umožní posílat dočasné emaily

Gmail zavádí funkci důvěrných zpráv. Umožní posílat dočasné emaily

DNES  |  Dominik Hlásný  |  diskuze (0)

Google do své emailové služby přivádí další z užitečných nástrojů – tajné zprávy s nastavitelnou expirací. Gmail se v posledních letech zasloužil o…

Mobilní zobrazení