Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | zpomalování iPhonů | bezrámečkové telefony | Galaxy S9 | čínské telefony | Android Oreo aktualizace

Nové Apple Watch 3 mají problémy s připojením. Vyřeší je update

  |  6 komentářů  |  autor: Jakub Fišer

Nepochybně největší novinkou, které přinesou Apple Watch Series 3, je osvobození od iPhonu skrze vlastní mobilní připojení. To bude probíhat díky technologii eSIM, na kterou si většina operátorů rychle zvyká. Nikdo z operátorů, natožpak z vývojářů, ale nečekal, že s novými hodinkami se hned v úvodu potáhnou problémy spojené právě s připojením.

Nejnovější generace hodinek Apple Watch Series 3 má co nevidět zavítat ke svým prvním zákazníkům, nicméně zámořští kolegové je již mohou nějakou dobu testovat. Nejeden z nich ale hlásí občasné prapodivné chování, když se hodinky údajně občas samy připojí k neznámé Wi-Fi, namísto aby dál přijímaly mobilní data, čímž omezí své fungování.

Vzhledem k tomu, že nepomáhá ani výměna modelů, půjde pravděpodobně o rozsáhlou „nemoc“ ve watchOS 4. Naštěstí Apple uklidňuje svoje ovečky, brzy by totiž měl vyjít potřebný update, který by měl s nepochopitelným chováním hodinek zamávat. Zbývá ovšem zodpovědět ještě jednu otázku, a to sice, kdy se na aktualizaci mohou zklamaní zákazníci těšit. Čas totiž běží a hodinky pomalu ale jistě vstupují na trh.

zdroj: Tech Radar, The Verge

ČLÁNKY:, , , , , ,

Diskuze

Komentujte

avatar
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Tom
Tom

Nejsem expert na novinařinu, ale není ‘Apple uklidňuje svoje ovečky’ trochu nevhodné?

Radek
Radek

Samozřejmě se říká iOvce, ale mě připadá nevhodné, že 12 000 zaměstnanců neumí udělat ty nejlepší, nejdražší a nejprodávanější hodinky.

Martin
Martin

Súhlasím s Tomom. Pri takomto výraze sa stráca objektivita článku, ktorá mala nechať citatela, aby si vytvoril svoj vlastný názor.

Pastelka
Pastelka

Výraz ovečky je v daném kontextu bez hanlivého podtextu. Podobně jako v případě věřících se jedná jen o označení skupiny. Nehledejte ofenzívu v každém slově :-)

Romča
Romča

Taky souhlasím s Tomem i Martinem. Ona zmíněná věta zásadně změní informační obsah článku. NavÍc doplněno formulací, …”zklamaní zákazníci těšit.” Celkově to vrhá světlo, jakoby vše bylo špatně. Problém to bezesporu je, ale takto je to velmi nešťastně napsáno.

Radek
Radek

Autor nemohl vědět jaké flame vyvolá kritika iVýrobku. Pro Toma, Martina a Romču to příště napíše lépe.

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Land Rover Explore: odolný smartphone od britské automobilky

Land Rover Explore: odolný smartphone od britské automobilky

VČERA  |  Martin Skořepa  |  diskuze (0)

Výrobce poměrně robustních aut, které se nezaleknou ani horšího terénu či počasí, nyní přichází s ekvivalentem na poli smartphonů. Land Rover…

Doro 8040: smartphone ušitý na míru těm nejstarším

Doro 8040: smartphone ušitý na míru těm nejstarším

VČERA  |  Luboš Srb  |  diskuze (0)

Smartphone už nemusí být pro vaše prarodiče sprosté či přinejmenším nepříjemné slovo, které by v nich vyvolávalo obavy. Švédský výrobce dostal…

LG G6 a LG V30 brzy dostanou aktualizaci na Android 8.1 Oreo

LG G6 a LG V30 brzy dostanou aktualizaci na Android 8.1 Oreo

VČERA  |  Tomáš Richter  |  2 komentáře

Podle nejčerstvějších zpráv plánuje společnost LG brzy vydat do oběhu aktualizaci na Android 8.1 Oreo pro své loňské superphony LG G6…

Mobilní zobrazení