Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | zpomalování iPhonů | bezrámečkové telefony | Galaxy S9 | čínské telefony | Android Oreo aktualizace

Letošní iPhony se budou jmenovat jinak, tvrdí výrobci pouzder

  |  7 komentářů  |  autor: Luboš Srb

Pokud jsme si už u nových iPhonů pro rok 2017 o něčem mysleli, že je 100 % potvrzené, pak je to jejich pojmenování. Jenže nyní to vypadá, že se budou všechny letošní iPhony jmenovat nakonec jinak.

Doposud se o nových iPhonech mluvilo jako o modelech: iPhone 8 (ten nejvybavenější s bezrámečkovým OLED displejem) a iPhone 7S & iPhone 7S Plus (nástupci loňských sedmiček s vylepšenými vnitřnostmi, ale starým designem).

Podle zahraničního magazínu 9to5mac, který na právě probíhajícím veletrhu IFA 2017 v Berlíně zjišťoval nové informace kolem iPhonů ze zákulisí přímo od výrobců pouzder, bude pojmenování překvapivě ale nakonec jiné.

  • iPhone Edition (doposud známý jako iPhone 8)
  • iPhone 8 & iPhone 8 Plus (dvojice doposud známá jako iPhone 7S a 7S Plus)

Tip: Apple ukáže nové iPhony 12. září a vy můžete být u toho

Dá se těmto informacím věřit? Ano i ne. Na jednu stranu výrobci pouzder jistě každoročně dostávají v předstihu finální označení výrobků, aby příslušenství vůbec stihli vyrobit. A vzhledem k tomu, že uvedení nových iPhonů proběhne již 12. září a prodej má začít 22. září, je nyní opravdu nejvyšší čas pro „prozrazení“ pojmenování nových iPhonů.

Na druhou stranu je ale také docela možné, že jde jen o dobře promyšlenou novinářskou kachnu. Asi tak jako v případě celé řady zákulisních informací a spekulací, se kterými novináři dennodenně přicházejí, aby zlepšili čtenost. Nezbývá tedy zatím nic lepšího, než si počkat na oficiální potvrzení nebo vyvrácení těchto informací Applem.

Pokud jde o výbavu chystaných novinek, nejdražší kousek iPhone Edition za 1 000 dolarů, tj. s cenou začínající na téměř 30 tisících, zřejmě přinese bezrámečkový OLED displej, novou revoluční 3D čtečku obličeje, či bezdrátové nabíjení. Další dva pouze evoluční kousky iPhone 8 & 8 Plus mají vypadat jako loňské iPhony, ale mít lepší vnitřnosti.

zdroj: 9to5mac

ČLÁNKY:, , , , ,

Diskuze

Komentujte

avatar
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Petr
Petr

1000 dolarů je 30 000 Kč? To máte hodně staré kurzy:-) Ani s přidaným DPH (a aktuálním kurzem) se startovací cena neblíží 30 000 Kč :-)

SamsungEverywhere
SamsungEverywhere

Za to že Apple konečně dohnal konkurenci, které většinu těchto funkcí má už nějáký rok, si nechá pořádně zaplatit. Bohužel je mnoho lidí, kteří ochotně utratí svoje peníze za nový iPhone.

Lukas
Lukas

Radši zaplatím něco navíc za iPhone než bich si koupil samsung vždyť do nedávná sotva vyráběl ledničky a teď se s..e do výroby telefonu

Pavel
Pavel

Proč bohužel? Není to snad každého věc, za co utratí své peníze? :)

jerry
jerry

Magori

Dodo
Dodo

Tak bohužel aplle nastavil ceny výkonných mobilních přístrojů hodně vysoko a všichni se tomu pouze přizpůsobili, a dnes ceny všech jsou už hodně vysoké….

bobesh
bobesh

Dodo : společnost aplle neznám – nikdo nic nenastavuje, jedná se opět a pouze o cenu dílů a přidanou marži, což v tomto případě, pokud to bude pravda, má na svědomí display a další nové komponenty.
jerry : super příspěvek
SamsungEverywhere : než se babrat v nesmyslných funkcích a světem balastu, tak si raději počkám na dohnanou nekonkurenci…

Produkty Apple byly, jsou (lehce lagujíc), a budou to nej za co můžete ty vaše peníze, nebo od rodičů, utratit

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Konec zlatých časů? Prodeje telefonů začínají stagnovat

Konec zlatých časů? Prodeje telefonů začínají stagnovat

DNES  |  Tomáš Richter  |  3 komentáře

Před několika dny jsme přinesli informaci, že Apple v posledním čtvrtletí loňského roku jasně dominoval. A to i navzdory meziročnímu poklesu…

Nové telefony od Sony v předčasném úniku, víme téměř vše

Nové telefony od Sony v předčasném úniku, víme téměř vše

DNES  |  Luboš Srb  |  11 komentářů

Už už to vypadalo, že se Sony tentokrát povede udržet tajemství a tolik očekávaný inovovaný design odhalí skutečně až na plánované…

Očekávaný topmodel Huawei P20 o sobě dává znovu vědět

Očekávaný topmodel Huawei P20 o sobě dává znovu vědět

DNES  |  Tomáš Rajnoch  |  diskuze (0)

Čínské Huawei letos chystá velice zajímavé modely. Největší pozornost pak dozajista upoutá řada P20, která bude obsahovat tři kousky – P20,…

Mobilní zobrazení