Timu Cookovi vypadl iPhone X z kapsy. Během rozhovoru
Letošní Vánoce budou pro část fanoušků Apple skutečně splněným snem. Velké procento z nich totiž mávlo rukou nad dvojicí nových iPhonů 8 a 8 Plus a své úspory si ještě šetří na inovacemi nabitý iPhone X. Ten vstoupí na trh až v listopadu a tak stihne vánoční horečku. Jak je ale vidno, nějaké kusy již dostupné jsou, jeden totiž už nějakou dobu používá ředitel firmy Apple, Tim Cook.
Již několik týdnů před poslední Apple Keynote se na internetu objevovaly fotky Tima Cooka, jak má v kapse velký smartphone, mnohem větší než jsou modely 6S Plus a 7 Plus, případně nyní i 8 Plus. Po představení všem bylo jasné, co asi Tima Cooka v kapse tlačilo. Korunu tomu ale sám Cook nasadil během jeho nedávné návštěvy oxfordské univerzity, kde debatoval se studenty. Během onoho rozhovoru, kdy Tim Cook sedí na pohovce, si poposedne a z kapsy mu nevypadne nic menšího, než právě zmiňovaný iPhone X.
Kdyby měl snad někdo pochybnosti o pravdivosti těchto tvrzení, stačí pohlédnout na záběr, ve kterém je smartphone vidět zezadu. Vertikální kamerou totiž disponuje pouze jediný model z portfolia jablečných telefonů. Po této zkušenosti nebude těžké uvěřit, že nový iPhone X používá i většina Cookových spolupracovníků, jako designér Jony Ive nebo šéf marketingu Schiller. Pouze my, obyčejní smrtelníci z celého světa, si budeme muset počkat až do 3. listopadu, kdy se první várka iPhonu X podívá na trh. Cena startuje na 29 990 korunách, pokud tedy chcete být v první řadě majitelů nového revolučního iPhonu, buďte dobře připraveni.
Plánujete nákup iPhonu X? Myslíte, že nabízí tolik inovací, aby obhájil cenovku 30 tisíc korun?
zdroj: Phone Arena
Autor článku
Bývalý redaktor webu Mobilizujeme.cz. Sepsal celkem 3182 článků.








