Mobilizujeme.cz

Trendy: Maraton soutěží | jak vybrat telefon + vánoční speciál | iPhone X | bezrámečkový telefon | Android Oreo aktualizace

iOS 11.2 opravuje všechny velké chyby. Trvalo to skoro 11 týdnů

  |  3 komentáře  |  autor: Luboš Srb

Apple vydal aktualizaci nový iOS 11.2, který přináší některé nové funkce a vylepšení, ale hlavně opravuje nespočet chyb a problémů.

Apple vydal velkou aktualizaci na iOS 11 již před téměř 11 týdny, jenže celou tu dobu se potýkal s řadou chyb a nedodělků. Až nyní o tomto víkendu po uvolnění iOS 11.2 je situace, zdá se, pro všechny uživatele iOS 11 konečně vyřešena. Alespoň prozatím, pokud se zase časem neobjeví nějaké skryté mouchy.

Podle jablečné společnosti je u iOS 11.2 největší novinkou služba Apple Pay Cash, která umožňuje posílání peněz, žádosti o platby a příjem peněz mezi vámi, přáteli a rodinou s Apple Pay ve Zprávách nebo prostřednictvím Siri. Jenže zatím funguje jen ve Spojených státech, v České republice si naopak můžeme nechat zajít chuť.

Pokud jde o další nové funkce, majitelé letošních iPhonů 8, 8 Plus a X ocení zejména přidání podpory rychlejšího bezdrátového nabíjení (až 7,5W místo dosavadních 5W), ovšem potřebujete k tomu mít kompatibilní příslušenství. Dále přidává tři nové živé tapety pro iPhone X, či vylepšuje stabilizaci kamery. Ale mnoho dalšího.

Ze všeho nejdůležitější však pro mnoho majitelů jablečných zařízení bezesporu bude oprava více než desítky chyb a nedodělků. Apple například opravil problém v kalkulačce, v jehož důsledku mohlo rychlé zadávání čísel vést k nesprávným výsledkům. Nebo vyřešil problém, kvůli kterému docházelo přesně v den vydání aktualizace, tj. 2. prosince, u iPhonů po celém světě k samovolnému restartování.

Apple si práce na systému iOS 11 rozhodně nedá za rámeček, na druhou stranu vyřešil prakticky všechny velké chyby, na které ho uživatelé upozornili, během necelých 3 měsíců. U jiných výrobců by to zřejmě trvalo déle. Ale to samozřejmě jablečnou společnost neomlouvá. Asi každý uživatel by byl radši, kdyby na chyby přišel výrobce už při svém interním testování.

zdroj: Apple

ČLÁNKY:, , , ,

Diskuze

Komentujte

3 Komentáře zapnuto "iOS 11.2 opravuje všechny velké chyby. Trvalo to skoro 11 týdnů"

Upozornit na
avatar
Třídit dle:   nejnovější | nejstarší | nejlépe hodnocené
Bvcxy
Host
Bvcxy

Prej pri internim testování twe to si veme par snobu z vedeni na mesic, reknou cajk a je to schvaleno…spravny realny test ma delat aspon 1000 lidi minimalne 3 mesice.

haha
Host
haha

keci ilam

Mirek
Host
Mirek

Za cca půl roku tu bude první beta iOS 12 a cele tohle kolečko se bude opakovat.

wpDiscuz
Android Oreo má stále mizivý podíl. A co ostatní verze?

Android Oreo má stále mizivý podíl. A co ostatní verze?

DNES  |  Petr Louda  |  2 komentáře

Na to, že má Android oproti konkurenčnímu iOS velice pomalé aktualizace, jsme si už dávno zvykli. Na to, že s každou…

Samsung Galaxy S9 a S9+ na renderech ve všech pěti barvách

Samsung Galaxy S9 a S9+ na renderech ve všech pěti barvách

DNES  |  Tomáš Rajnoch  |  diskuze (0)

Jihokorejská společnost Samsung se již plně soustředí na představení nadcházejících vlajkových modelů Galaxy S9 a Galaxy S9+. Na internet se aktuálně…

Maraton soutěží – Vyhrajte nový smartphone HTC U Play (bílý)

Maraton soutěží – Vyhrajte nový smartphone HTC U Play (bílý)

DNES  |  redakce  |  diskuze (0)

Unikátní maraton soutěží při příležitosti 10 let redakce Mobilizujeme.cz pokračuje tento týden s dalším povedeným smartphonem, tentokrát opět od HTC. Pohledný…

Mobilní zobrazení