Mobilizujeme.cz

Huawei P10 v předpremiéře: finální rendery i specifikace jsou venku

  |  4 komentáře  |  autor:

Světový mobilní trh v Barceloně začíná doslova již za pár dnů a denně unikají zajímavé informace a fotografie o chystaných zařízeních. Dnes na internet uniknul oficiální render chytrého telefonu Huawei P10.

Na obrázku vidíme „pé desítku“ v tmavě šedé barvě ale na výběr bude také z modré, zlaté a zelené. Telefon bude mít 5,5‘‘ displej, který se krásně rozprostírá na přední straně zařízení a Huawei rozhodně neplýtvalo místem. Čtečka otisků prstů se z předchozí generace Huawei P9 (recenze) přesunula ze zadní strany do domovského tlačítka pod displejem, což je praktičtější. Fotoaparát má poté značku Leica, takže by se mělo jednat o velice schopný snímač.

Co se další, prozatím nepotvrzené výbavy týče, tak telefon Huawei P10 by měl pohánět procesor přímo od čínského výrobce, tj. osmijádrový Kirin 960 na taktu 2,3 GHz a samozřejmostí je poté Android 7 Nougat. Paměť RAM se bude pohybovat v rozmezí 4-6 GB RAM v závislosti na velikosti úložiště telefonu. Modely s 32 a 64 GB by měly mít 4 GB RAM a naopak 128 GB model bude mít 6 GB RAM.

Fotoaparát by měl mít rozlišení 20 a 12 Mpx a bude samozřejmě duální. Přední kamerka se poté zastaví na hodnotě 8 Mpx. Baterie nabídne celkem vysokou kapacitu 3100 mAh.

Tyto informace prozatím nebyly oficiálně potvrzeny, ale s velkou pravděpodobností s nimi můžeme počítat. Huawei P10 se představí 26. února na MWC v Barceloně.

Zdroj: Android Authority

ČLÁNKY:, , , ,
Recenze Elephone P8: kterak hmota zvítězila nad duchem

Recenze Elephone P8: kterak hmota zvítězila nad duchem

DNES  |    |  diskuze (0)

Špičkové parametry zabalené do levné škatulky – kdo by odolal? Že ani čínský původ už není na závadu? Elephone P8 vypadá tak zázračně,…

Malým dětem nedávejte telefon, zkuste raději chytrou hračku

Malým dětem nedávejte telefon, zkuste raději chytrou hračku

VČERA  |    |  2 komentáře

Dávat telefon už malému dítěti odborníci nedoporučují. Co je ovšem jednoznačně vhodné, jsou různé hračky. A pokud nechcete zůstat jen u těch…

U iPhonu 8 zaplatíte víc za výměnu zadního než předního skla

U iPhonu 8 zaplatíte víc za výměnu zadního než předního skla

VČERA  |    |  10 komentářů

Při pohledu na zadní kryt nového iPhonu 8 a 8 Plus musí každého bezpodmínečně zaujmout jeho lesk. Už jen při pomyšlení, že…

Mobilní zobrazení