Mobilizujeme.cz

HP chystá luxusní chytré hodinky, spárujete je s Androidem a iOS

  |  1 komentář  |  autor:

Chytré hodinky jsou zkrátka hit. Nyní se do tohoto odvětví nositelné elektroniky chystá vstoupit i HP ve spolupráci s americkým prodejcem Gilt a kousek, který připravují, se od těch dosavadních bude hned v několika ohledech lišit.

I přes stále rostoucí popularitu není rozmach chytrých hodinek tak velký, jak by mnozí řekli. Spoustu potencionálních uživatelů často odrazuje vzhled těchto zařízení, který se, i přes viditelnou snahu některých výrobců, většinou nemůže rovnat klasickým dražším hodinkám. A právě prvním rozdílem oproti „klasickým chytrým hodinkám“ bude luxusní design, který bude mít na starosti americký designér Michael Bastian. Samotné kruhovité tělo hodinek bude vyvedeno v nerezové oceli, přičemž uživatel bude mít na výběr hned několik druhů řemínků, například černý gumový, hnědý v kůži nebo nylonový v olivově zelené.

Ačkoliv se hodinky budou snažit zaujmout především vzhledem, důležitý je také software. Ten si bude HP vyvíjet samo, hodinky tedy nepoběží na Androidu Wear, což je trochu škoda. Uvidíme však, jak si se svým řešením v HP poradí. Firma mluví o kompatibilitě s Androidem a iOS, dále se můžete těšit na notifikace z emailu, SMSek a volání, dále budete moci ovládat z hodinek i hudební přehrávač a „ostatní aplikace“ – jak to bude fungovat v praxi, se teprve uvidí.

Kromě pár designových konceptů a velkých ambicí o novém projektu HP zatím moc nevíme, to by se však mělo změnit, protože hodinky by se měly na trhu objevit již na podzim. Cena ani podrobné technické specifikace však zatím nebyly oznámeny.

Jak se vám vize luxusních chytrých hodinek od HP líbí? Uvažovali byste o koupi?

zdroj: EngadgetIBN Live

ČLÁNKY:, , , ,
Alcatelu předčasně unikají čtyři nové telefony střední třídy

Alcatelu předčasně unikají čtyři nové telefony střední třídy

DNES  |    |  diskuze (0)

Čínský Alcatel produkuje smartphony, které svou výbavou většinou spadají do střední nebo nižší třídy. A výjimkou zřejmě nebudou ani čtyři chystaná zařízení,…

Vyměněný displej vám může hacknout telefon

Vyměněný displej vám může hacknout telefon

DNES  |    |  diskuze (1)

Rozbil se vám při prázdninových radovánkách displej vašeho smartphonu? Tak si dejte pozor, jakým displejem ten rozbitý nahradíte. Může se vám totiž…

Recenze Samsung Galaxy J5 (2017): cesta do vyšších pater

Recenze Samsung Galaxy J5 (2017): cesta do vyšších pater

DNES  |    |  diskuze (0)

Galaxy J5 patří i ve své třetí iteraci – určené pro rok 2017 – mezi nejzajímavější telefony střední třídy. Je opět o…

Mobilní zobrazení