Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | Huawei P20 | malý iPhone | superphone budoucnosti | čínské telefony | Android Oreo aktualizace

Chytré hodinky Apple Watch 3 trpí samovolným restartem

  |  3 komentáře  |  autor: Tomáš Richter

Několik uživatelů Apple Watch 3 má v poslední době velmi podobnou zkušenost, a sice, že se jejich chytré hodinky zničehonic samovolně restartují. K problému dochází ve zdravotnických zařízeních a nemocnicích.

Tip: Majitelé Apple Watch 3 si stěžují, že jejich hodinky zamrzly

Možná si vzpomenete. Nedávno jsme vás informovali o tom, že Apple plánuje nositelnost povýšit na další úroveň. Chtějí své Apple Watch přinést i do zdravotnictví s podporou EKG a mapovat tak u uživatelů základní životní funkce. Ironií osudu je, že v současné době nejsou aktuální Apple Watch 3 a zdravotnická zařízení velkými kamarády. Jakmile se s hodinkami pohybujete v nemocnicích a zvláště v okolí Jednotky intenzivní péče (JIP), tak se zařízení téměř okamžitě restartuje. A tento proces se může opakovat.

Mezi uživateli se našla i zdravotní sestra, která potvrdila, že hodinky se jí hlavně v blízkosti JIP restartovaly téměř každou hodinu. První si myslela, že problém je na straně hodinek, ale ani po výměně se to nezlepšilo. Jak jistě víte, JIP jsou většinou plné různých telemetrických zařízení, kardiostimulátorů nebo defiblirátorů. Podle Applu může dojít k vzájemnému ovlivňování díky vysílanému elektromagnetickému poli, které hodinky de facto na chvíli vyřadí z provozu.

Zatím jediným možným řešení je přepnout hodinky do režimu letadlo, ale díky tomu přijdete o datové připojení stejně tak jako možnost spárování se svým iPhonem.

zdroj: phoneArena

ČLÁNKY:, , , ,

Diskuze

Komentujte

avatar
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Petr
Petr

To by jste asi chtěli aby to za ty peníze fungovalo?? Je to apple…

Tomáš
Tomáš

Přesně. Apple v dnešní době není něco, co má fungovat. Za chvíli budou vyrábět místo telefonů 0,5 mm destičky velikosti A5 ze superpokročilého materiálu, které sice nebudou mít žádnou funkčnost ani display, ale bude na tom nakousnuté jablko a bude to hlavně strašně drahé, protože je to tenké, velké a v ruce nedržitelné. A pak bude verze pro, která bude mít tato jablíčka z obou stran. Bude se prodávat v 255*255*255 barvách a bude mít hrany zaobleny tak, jak to nemá žádná věc v celém vesmíru. A bude o to rekordní zájem a hlavně: Bude to inovativní.

Bjørn
Bjørn

Hlavně to nejsou hodinky. Je to čtveratý minipočítač, který umí na dipleji mimo jiné ukazovat čas. Hodinky vypadají JINAK.

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Letos mají dorazit tři nové iPhony, včetně "levného" iPhonu X

Letos mají dorazit tři nové iPhony, včetně „levného“ iPhonu X

DNES  |  Jakub Fišer  |  diskuze (0)

Do příští konference WWDC ještě nějaký ten čas zbývá, je však pochopitelné, že se do popředí dostávají spekulace ohledně nových iPhonů,…

Nejvýkonnější telefon míří do ČR, vyjde jen na 12 790 Kč

Nejvýkonnější telefon míří do ČR, vyjde jen na 12 790 Kč

DNES  |  Luboš Srb  |  diskuze (0)

V České republice se bude oficiálně prodávat nový špičkově vybavený smartphone značky Honor, který během únorového měření v žebříčku Antutu dosáhl…

Recenze Samsung Galaxy S9+ vs Galaxy S9: je větší lepší?

Recenze Samsung Galaxy S9+ vs Galaxy S9: je větší lepší?

DNES  |  Tomáš Drahoňovský  |  diskuze (0)

Je to téměř rok, co se v Samsungu rozhodli kráčet ve stopách rivala z Cupertina a uvádět každý rok dva špičkové modely: nakynulou…

Mobilní zobrazení