Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | Android 9 Pie | placení telefonem | Xiaomi Mi 8 | Android Oreo aktualizace | budoucnost? | malý iPhone

Chytré hodinky Apple Watch 3 trpí samovolným restartem

  |  3 komentáře  |  autor: Tomáš Richter

Několik uživatelů Apple Watch 3 má v poslední době velmi podobnou zkušenost, a sice, že se jejich chytré hodinky zničehonic samovolně restartují. K problému dochází ve zdravotnických zařízeních a nemocnicích.

Tip: Majitelé Apple Watch 3 si stěžují, že jejich hodinky zamrzly

Možná si vzpomenete. Nedávno jsme vás informovali o tom, že Apple plánuje nositelnost povýšit na další úroveň. Chtějí své Apple Watch přinést i do zdravotnictví s podporou EKG a mapovat tak u uživatelů základní životní funkce. Ironií osudu je, že v současné době nejsou aktuální Apple Watch 3 a zdravotnická zařízení velkými kamarády. Jakmile se s hodinkami pohybujete v nemocnicích a zvláště v okolí Jednotky intenzivní péče (JIP), tak se zařízení téměř okamžitě restartuje. A tento proces se může opakovat.

Mezi uživateli se našla i zdravotní sestra, která potvrdila, že hodinky se jí hlavně v blízkosti JIP restartovaly téměř každou hodinu. První si myslela, že problém je na straně hodinek, ale ani po výměně se to nezlepšilo. Jak jistě víte, JIP jsou většinou plné různých telemetrických zařízení, kardiostimulátorů nebo defiblirátorů. Podle Applu může dojít k vzájemnému ovlivňování díky vysílanému elektromagnetickému poli, které hodinky de facto na chvíli vyřadí z provozu.

Zatím jediným možným řešení je přepnout hodinky do režimu letadlo, ale díky tomu přijdete o datové připojení stejně tak jako možnost spárování se svým iPhonem.

zdroj: phoneArena

ČLÁNKY:, , , ,

Diskuze

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
TomášBjørnPetr Recent comment authors
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Petr
Petr

To by jste asi chtěli aby to za ty peníze fungovalo?? Je to apple…

Tomáš
Tomáš

Přesně. Apple v dnešní době není něco, co má fungovat. Za chvíli budou vyrábět místo telefonů 0,5 mm destičky velikosti A5 ze superpokročilého materiálu, které sice nebudou mít žádnou funkčnost ani display, ale bude na tom nakousnuté jablko a bude to hlavně strašně drahé, protože je to tenké, velké a v ruce nedržitelné. A pak bude verze pro, která bude mít tato jablíčka z obou stran. Bude se prodávat v 255*255*255 barvách a bude mít hrany zaobleny tak, jak to nemá žádná věc v celém vesmíru. A bude o to rekordní zájem a hlavně: Bude to inovativní.

Bjørn
Bjørn

Hlavně to nejsou hodinky. Je to čtveratý minipočítač, který umí na dipleji mimo jiné ukazovat čas. Hodinky vypadají JINAK.

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Betaverze iOS 12.1 potvrzuje brzký příchod nových iPadů

Betaverze iOS 12.1 potvrzuje brzký příchod nových iPadů

DNES  |  Jakub Fišer  |  diskuze (0)

Apple vydal před pár dny první vývojářskou betaverzi iOS 12.1, ze které se okamžitě začaly vypařovat hodnotné informace. Zdrojové…

Samsung Galaxy A7 (2018): krasavec se třemi foťáky

Samsung Galaxy A7 (2018): krasavec se třemi foťáky

DNES  |  Jakub Fišer  |  diskuze (0)

Samsung dnes představil širému světu nový model spadající do produktové řady A, a sice model Galaxy A7 (2018). Korejci…

Google Mapy teď fungují s Apple CarPlay díky iOS 12

Google Mapy teď fungují s Apple CarPlay díky iOS 12

DNES  |  Jakub Mokříš  |  diskuze (0)

Nové iOS 12 podporuje aplikace třetích stran v CarPlay a Google vydal upravenou aplikaci vlastních Map, která umí o…

Mobilní zobrazení