Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | Huawei P20 | malý iPhone | superphone budoucnosti | čínské telefony | Android Oreo aktualizace

Bude mít Samsung Galaxy Note 6 verzi Edge?

  |  8 komentářů  |  autor: Pavel Kreuziger

Indický portál Zauba, který zveřejňuje import a export do a ze země, publikoval položku s názvem „kovová maska“, která by mohla být potenciálně využita pro výrobu zatím hypotetického Samsungu Galaxy Note 6 Edge s oboustranně zakřiveným displejem.

Samsung Galaxy S6 Edge Plus recenze

Vezmeme-li v úvahu, že Samsung Galaxy Note 6 (podle některých zdrojů ponese označení Note 7) nese modelové označení SM-G930, a kovová maska je určena pro model SM-N935G, je opravdu možné, že půjde o phablet se zakřiveným displejem. Modelové číslo pro Galaxy Note 5 je SM-N920, pro Galaxy S7 SM-G930 a pro Galaxy S7 Edge SM-G935, takže by to z logiky věci vyplývalo.

Vypadá to tedy, že by Galaxy Note 6 mohl přijít ve dvou verzích. Podle dřívějších spekulací poběží zařízení s 5,8palcovým QHD displejem na čipsetu Snapdragon 823 v kombinaci se 6 GB LPDDR4 RAM. Dále zde máme nativní úložiště s nativní kapacitou 256 GB, 12megapixelový fotoaparát vzadu a 5megapixelový vepředu. Poprvé u modelu Galaxy Note bychom se mohli dočkat také IP certifikace, tzn. nějaké formy odolnosti vůči prachu a/nebo vodě.

Kovová maska se využívá při výrobě integrovaných obvodů pro dotykovou obrazovku a další součásti telefonu. Podle Zauby byly dvě takové masky do země dovezeny 26. května, a každá z nich byla ohodnocena na 120 dolarů.

Zdroj: Phone Arena

ČLÁNKY:, , , , ,

Diskuze

Komentujte

avatar
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Martin
Martin

Ano Bude to 1 verze mít edge display, protože Galaxy Note Edge má označení N915G
A je tam to G.

Michal
Michal

Přesně jak říká Martin dneska si už nedovedu představit že by něměl note edge variantu.

Marduch
Marduch

Ať má variant třeba padesát, hlavně ať se dočkáme klasické „užitečnější“ verze – s plochým displejem, na který se dá psát po celé ploše, který má po celé ploše stejné vizuální vlastnosti, nesbírá odlesky a dá se lépe ochránit.

FanOušek
FanOušek

Jsem zvědav, jestli bude lepší než Zenfone 3 Deluxe.

Marduch
Marduch

Na to vem jed. Výdrž, kamera, S-Pen features, a myslím, že i lepší mikrofony.

FanOušek
FanOušek

Ne tak rychle. To jsou dosavadní úniky, nikdo neřekl, že to bude přesně tak (pamatujte, jak to bylo s Huawei P9). Podle dosavadních úniků výdrž má být lepší, S-Pen je výhoda, ale když to nemá ten ZenFone 3 Deluxe, tak nemůžem srovnávat. Kamerou fakt ne a zvuk uvidíme.

FanOušek
FanOušek

Výdrž vede pro Samsung a kamera pro Asus.

Marduch
Marduch

Už jsi někdy viděl nějaký smart od Asusu s top foťákem, a zvlášť kamerou? Ne? A že má Deluxe papírových 23 MPx? To je spíš nevýhoda v tak malém senzoru.
Naproti tomu foťák/kamera u NOTE5 je naprostá špica.

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Známe cenu jedné z variant modelu OnePlus 6

Známe cenu jedné z variant modelu OnePlus 6

DNES  |  Tomáš Rajnoch  |  diskuze (0)

O telefonu OnePlus 6 se poslední dobou stále více spekuluje. Dozvěděli jsem se například, že po vzoru iPhonu X…

Náctiletou dívku v průběhu hovoru usmrtil výbuch telefonu

Náctiletou dívku v průběhu hovoru usmrtil výbuch telefonu

DNES  |  Tomáš Richter  |  diskuze (0)

18ti letá indická dívka, která vlastnila obstarožní Nokii 5233, byla smrtelně zraněna výbuchem zařízení během telefonického hovoru. Čí je…

Skupina PPF kupuje za 2,8 mld eur mobilního operátora

Skupina PPF kupuje za 2,8 mld eur mobilního operátora

DNES  |  Luboš Srb  |  diskuze (0)

Skupina PPF oznamuje, že se dohodla se společností Telenor na koupi jejích telekomunikačních aktiv ve střední a východní Evropě,…

Mobilní zobrazení