Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | Android 9 Pie | placení telefonem | Xiaomi Mi 8 | Android Oreo aktualizace | budoucnost? | malý iPhone

Android 2.3 pro mobilní telefon LG Optimus One. LG říká ano.

  |  12 komentářů  |  autor: Jindřich Srb

LG Optimus One s operačním systémem Android 2.2 Froyo bude možné upgradovat na Android 2.3 Gingerbread. Vyvrací se tak týden staré spekulace, které rozvířil server Engagdet a postupně tuto zprávu přebírala další světová i česká média. Také náš server podlehl názoru. Nyní je vše jinak.

Společnost LG připravuje pro smartphone LG P500 Optimus One, který v současnosti používá operační systém Android 2.2 Froyo, upgrade na verzi Android 2.3 Gingerbread. „Bylo by velmi jednoduché vzít novou verzi operačního systému a nahrát ji do našeho smartphonu LG Optimus One. Ovšem bylo by to také velmi nezodpovědné. Testeři společnosti LG musí nejprve otestovat kompletní funkčnost zařízení, případně provést změny v operačním systému tak, aby funkčnost zařízení byla za všech okolností stoprocentní. V tuto chvíli však nelze sdělit detaily, ale podrobnosti o nové verzi oznámíme v pravý čas..“, uvedl Martin Malý, tiskový mluvčí společnosti LG Electronics CZ.

Doporučujeme: redakční test LG Optimus One – recenze nejlepšího LG s OS Android 2.2.

Nová verze Android 2.3 Gingerbread přináší řadu drobných vylepšení, jako je ergonomičtější klávesnice, vylepšené řízení spotřeby. Novinkou této verze je download manažer, videohovory, podpora technologie NFC a multimediální framework určený pro vývojáře aplikací. Všechny funkce u telefonu LG Optimus One nebudou moci být využity, ať už z důvodu chybějící kamerky nad displejem či čipu NFC. I tak LG očekává, že si tento model udělá cestu až k deseti milionům uživatelů a stane se tak nejprodávanějším telefonem značky LG v historii.

ČLÁNKY:,

Diskuze

avatar
3 Comment threads
9 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
kaj1Honzamalej jarda k.DavidJindřich Srb Recent comment authors
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
adis002
adis002

skvělá zpráva… z textu docela i vyznělo, že ho už testujou :) takže se ho teoreticky můžeme dočkat leden/únor?

David
David

Rozhodoval jsem se mezi LG p500 a Samsungem Wave, už sem byl rozhodnut pro Samsung, ale takhle zpráva mě opět donutila k přemýšlení :D Jaký máte Vy názor na tyto telefony? I co se týče poměru cena/ výkon (LG je přece jen o něco levnější). Nejsem nijak extra náročný uživatel, telefon budu používat k poslechu hudby, občasnému serfování na internetu, a příležitostně nějaká hra. Tyto věci zvládá lépe Wave, ale myslím si že bych si časem chtěl s telefonem i „pohrát“ co se týče systému, na což se zase hodí více LG. Co myslíte Vy? :)

malej jarda k.
malej jarda k.

zdravím srdečně zdejší diskutérskou komunitu a musím se pochlubit, že jsem šťastným novomajitelem lg OO. Z founu jsem absolutně nadšený, je to můj první smart a druhý dotykáč. Kromě telefonování, smskování a docela častého využívání internetu je to takový tamagoči, jak jsem dost zakratko zjistil, tak hladové tamagoči, co musí být často krmeno (dobíjeno). Ale jinak velká spokojenost se zvířátkem. váš malej jarda

David
David

Zdravím. Prý má P500 trochu problémy, když se prstem pohybuje po displeji (prý se trochu seká), je to pravda?

adis002
adis002

je, FPS se propadne tak o 20FPS (například v benchmarku z 40 na 18-20), ale projevuje se to hlavně u 3D náročných her. Dalo by se říci, že se jedná o chybu androidu (hlášeno z vícero strojů), snad to pořeší update 2.3 :)

Honza
Honza

Optimus se v běžném menu nijak neseká, ani nezadrhává. Jediný, kde jsem to zpozoroval, je v AngryBirds v té vánoční edici.Faktem je, že jsem nic jiného nehrál :-)

David
David

U her by mi to ani tolik nevadilo, moc hry na telefonu nehraju, ale spíš třeba ve scrollování v nějaké systémové nebídce (jsem prostě puntičkář a všechno chci mít co nejvíc plynulý) :D Jaká myslíte že je šance že to 2.3 vyřeší?

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Reklamy přímo v systému? U Xiaomi nyní realita

Reklamy přímo v systému? U Xiaomi nyní realita

DNES  |  Filip Matějka  |  diskuze (0)

Xiaomi patří v současné době čtvrtá příčka na poli mobilních telefonů. V poslední době zažívá společnost obrovský boom a…

Betaverze iOS 12.1 potvrzuje brzký příchod nových iPadů

Betaverze iOS 12.1 potvrzuje brzký příchod nových iPadů

DNES  |  Jakub Fišer  |  diskuze (0)

Apple vydal před pár dny první vývojářskou betaverzi iOS 12.1, ze které se okamžitě začaly vypařovat hodnotné informace. Zdrojové…

Samsung Galaxy A7 (2018): krasavec se třemi foťáky

Samsung Galaxy A7 (2018): krasavec se třemi foťáky

DNES  |  Jakub Fišer  |  diskuze (0)

Samsung dnes představil širému světu nový model spadající do produktové řady A, a sice model Galaxy A7 (2018). Korejci…

Mobilní zobrazení