Mobilizujeme.cz

Také Tesco v ČR prodává tablet, aktuálně za akčních 1 899 Kč

  |  7 komentářů  |  autor:

Předvánoční nákupy a akce skrývají mnohé. Letos je na programu širší prodej tabletů, napříč i takovými prodejci, jako jsou potravinové řetězce. Pokud chcete okusit levný tablet, můžete jej zakoupit například v Lidlu nebo Tescu.

Včera jsme psali o levném tabletu u Lidlu, který jde zítra na českém trhu do prodeje. Někteří čtenáři nás správně upozornili, že má svůj tablet i konkurenční Tesco. Nebude však řeč o tabletu Tesco Hudl, který vyrábí Archos a v ČR jej nezakoupíte. Představíme vám jiný tablet, který stejně jako u Lidlu nenese nic společného s koncovým potravinovým řetězcem, jde jen zkrátka skrze jeho síť do prodeje. Nejedná se o první prodávaný tablet u českého Tesca, jde jen jednoduše o aktuální nabídku, která se před Vánocemi může hodit.

Produkt nese označení Tablet MYAUDIO 708F a je dle letáku v prodeji za akční cenu 1 899 Kč od 4. do 10. prosince. V dřívějším letáku byl však už od 20. listopadu k sehnání za stejnou cenu, až třetí zdroj itesco.cz ukazuje, že je vlastně tento tablet v prodeji celou dobu od 20. listopadu až do 31. prosince. A co za lákavě nízkou cenu nabízí?

Stejně jako v případě tabletu u Lidlu čekejte Android ve verzi 4.2 Jelly Bean, dotykový displej s úhlopříčkou 7″ a ne zcela typickým rozlišením 1004 x 600 px (méně než u Lidlu), 4-jádrový 1,2 GHz procesor ALLWinner A31S (jádra ARM Cortex A7), vnitřní paměť 8 GB rozšiřitelnou pomocí microSD karet či bezdrátové Wi-Fi. Co naopak schází, je fotoaparát či GPS. Je to za 1 899 Kč hodně nebo málo?

ČLÁNKY:,
Zenfone 5 a spol. jsou již v přípravě, potvrdil šéf Asusu

Zenfone 5 a spol. jsou již v přípravě, potvrdil šéf Asusu

DNES  |    |  diskuze (0)

Před nedávnem tchaiwanský výrobce Asus představil šestici smartphonů spadající do modelové řady Zenfone 4, ve které si může vybrat téměř každý. Společnost…

Do rukou se nám dostala rušička signálu. Jak vlastně funguje?

Do rukou se nám dostala rušička signálu. Jak vlastně funguje?

DNES  |    |  diskuze (0)

Do rukou se nám dostala rušička signálu, se kterou prakticky přestanou fungovat všechny mobilní telefony v nejbližším okolí. Její použití nám však…

Netflix přidal podporu HDR obrazu v aplikaci pro iPhone a iPad

Netflix přidal podporu HDR obrazu v aplikaci pro iPhone a iPad

VČERA  |    |  diskuze (0)

Apple v letošním roce přechází na pokročilejší HDR obraz, ať už jde o novou 4K Apple TV, nové iPhony 8 & 8…

Mobilní zobrazení