Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | nový Android P | placení telefonem | Xiaomi Mi 8 | Android Oreo aktualizace | budoucnost? | malý iPhone

T-Mobile připravil výhody v novém programu Našim za dobití

  |  9 komentářů  |  autor: Luboš Srb

T-Mobile připravil pro všechny Twisťáky extra výhody v novém programu Našim za dobití – každý uživatel hlasové předplacené karty bude moci volat, surfovat nebo posílat SMS zdarma. Těm, kteří teprve o koupi předplacenky uvažují, pak operátor přináší novou edici Twist SIM karet se sazbami 1,90 Kč/SMS a 5,90 Kč/min. hovoru. Nabídka platí od 1. srpna a není časově omezena.

Do programu Našim za dobití se může přihlásit každý hlasový Twist velmi jednoduše, stačí jednou odeslat zdarma aktivující textovou zprávu na číslo 4603 podle zvolené výhody:

  • pro volání zdarma do sítě T-Mobile každý den od 19–7 hod ve tvaru NASIM VOL
  • pro internet v mobilu (FUP 100 MB/4 týdny*) ve tvaru NASIM INT
  • pro 1+1 SMS do jakékoli sítě zdarma (každá druhá SMS) ve tvaru NASIM SMS

Výhoda se poté automaticky aktivuje každým dobitím – u částky 300 Kč a více na čtyři týdny, do 300 Kč pak na jeden týden. Každý zákazník je vždy o termínu její platnosti informován prostřednictvím textové zprávy. Původní výběr lze samozřejmě měnit, např. volání zdarma za internet v mobilu, odesláním SMS v příslušném tvaru nebo prostřednictvím Můj T-Mobile či zavoláním na Zákaznické centrum T-Mobile.

„Jako jednička na trhu předplacených karet chceme dlouhodobě potěšit všechny Twist uživatele, a proto jsme se jim rozhodli zpříjemnit od srpna každé dobití kreditu,“ říká Dana Tomášková, ředitelka marketingu pro consumer segment společnosti T-Mobile, a doplňuje: „Volání, internet v mobilu a SMS zdarma jako základní služby ocení jistě každý zákazník. A sám si přitom vybere, co se mu hodí nejvíce.“

Nová edice Twist karet

Pro ty, kteří se chystají pořídit si předplacenou kartu, je připravena zcela nová Twist edice se zajímavými cenami: 1,90 Kč/SMS a volání 5,90 Kč/min. Zájemci budou moci vybírat ze dvou variant – Twist karta s Voláním zdarma nebo Internetem v mobilu zdarma. Obě verze mají již automaticky nastavenou danou výhodu dle názvu edice, a to na tři měsíce, tedy bez nutnosti odesílat přihlašovací SMS. Po tuto dobu si není potřeba ani dobíjet.

Po uplynutí tří měsíců zákazníkovi nastavení výhody zůstane zachováno v rámci programu Našim za dobití, do kterého je automaticky přihlášen. Pro její aktivaci stačí jen navýšit kredit. I zde je možné (u obou provedení) původní výběr měnit, tedy například u Twist karty s Internetem v mobilu zdarma je možné přejít na volání (či SMS).

Součástí balení je i velmi praktický průvodce – uživatelská příručka, ve které Veronika, tvář známá mj. z webových stránek T-Mobile, provede zákazníky všemi výhodami předplacené karty a pomůže jim s nastavením.

ČLÁNKY:

Diskuze

9
Komentujte

avatar
7 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
Mario Hlaspetr1JuliusNaďaHonza Recent comment authors
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Jaromír
Jaromír

6.1. jsem dostal SMS at si dobiju 300-a mužu volat o víkendu zdarma.Tak sem si dobil 300 kč.A 12.1. mě přišla SMS,že se tato akce ruší.Toto je jednání řeznickýho psa.
Moje odezva je….odcházím k BLESKMOBILU

šárka
šárka

přesně tak taky mi to tak napsali dobila jsem a hups akce mi končí :(

Pavel K.
Pavel K.

Také mi sms přišla,ale vážení ,pochopte ,že je tam napsáno pro rok 2012 a každý z nás akci využíval více než dost,soudím podle sebe hlavně:-)teď prostě platí jiné akce :-)

Honza
Honza

Napsali 27.12. 2012 mi abych si dobil za 300,- Kč a budu mít následující 4 víkendy volání a SMS zdarma, ale hovno, jsou to podvodníci

Honza
Honza

je to podvod a lze to řešit soudní cestou.

Naďa
Naďa

Taky se mi to nelíbí.I když je akce dokonce roku,tak by měl být klient upozorněn na to,že akce končí,nikoliv,že si má dobít 300Kč(což nejsou malé peníze)a to 4 dny před ukončením výhody.Já nevím,ale já osobně 300Kč kredit neprovolám za 4 dny.Nabíjela jsem kredit mamince,která má 70 let a netušila jsem,že jí akce končí.Děláte z lidiček opravdu pitomce???

Julius
Julius

Dne 15.6.mi byla ukončena účastnická smlouva,kterou jsem platil 3 roky 300 Kč měsíčně.Přesto,že jsem měl neporovolaných 900Kč ukončením smlouvy jsem o tyto peníze přišel.Číslo mi bylo převedeno na TWIST Našim můžu pokračovat,ale musím si kopit kredit.Pěkný příklad přivídělku co tomu říkáte?

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Australský teenager se opakovaně naboural do sítě Applu

Australský teenager se opakovaně naboural do sítě Applu

DNES  |  Daniel Fousek  |  diskuze (0)

Co jste dokázali v šestnácti letech vy? Nabourat se do sítě Applu se rozhodně podaří málokomu. Jenže mladík z Melbourne byl podle…

Chytré hodinky Oukitel W1: základní hodinky pro nenáročné

Chytré hodinky Oukitel W1: základní hodinky pro nenáročné

VČERA  |  sponzorovaný obsah  |  diskuze (1)

Chytré hodinky se krátce po svém nástupu na trh staly naprostým hitem. Je trendy mít hodinky s displejem, které vám…

Mobilní hra PUBG zaznamenala 100 milionů stažení

Mobilní hra PUBG zaznamenala 100 milionů stažení

VČERA  |  Jakub Mokříš  |  diskuze (1)

Tato populární hra má za sebou masivní úspěch na PC, a teď drtí rekordy i na smartphonech. Tip: První vlna…

Mobilní zobrazení