Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | Huawei P20 | malý iPhone | superphone budoucnosti | čínské telefony | Android Oreo aktualizace

Samsung se chlubí smartphonem bez internetového připojení

  |  3 komentáře  |  autor: Vlastimil Šlosar

V době, kdy si většina z nás nedokáže představit jediný den bez internetu, je právě připojení k němu jednou ze samozřejmých funkcí telefonů. Přesto se Samsung rozhodl jít úplně opačnou cestou a nabídnout nový telefon Galaxy J2 Pro, který neumožňuje připojení k Wi-Fi ani jiným dalším sítím.

Jihokorejský Samsung ve své domovině přináší smartphone, který má být určený buď pro seniory, kterým spousta aplikací může vadit, či pro studenty, které by internet mohl při studiu rozptylovat. S novým Galaxy J2 Pro se nepřipojíte na sítě 2G, 3G, LTE, ani Wi-Fi, takže jediné propojení s vnějším světem je pomocí staré dobré komunikace přes telefonáty nebo SMS. Studenti určitě využijí i slovník Diodict 4, který je zcela offline a překládá slova mezi korejštinou a angličtinou.

Galaxy J2 Pro disponuje i fotoaparátem, takže fotky lze pořizovat též. Vzadu najdete 8 Mpx snímač a selfie si můžete pořídit díky 5 Mpx kamerce nad displejem. V útrobách telefonu dále najdete čtyřjádrový procesor s taktem 1,4 GHz, 1,5 GB RAM, 2600 mAh baterii, či slot na microSD kartu.

J2 Pro poběží s největší pravděpodobností na Androidu, i když Google služby nejspíše v telefonu nenajdete. Při koupi si můžete dokonce vybrat mezi dvěma barvami – zlatou a černou – a zaplatíte 199 korejských wonů, přepočteno na české koruny 3 800. Samsung navíc nabízí 100 % cashback, pokud po ukončení studia přejdete na vyšší model Galaxy A nebo S.

Zdali si telefon své zákazníky najde, není vůbec jisté. Spíše než na studenty si myslím, že zapůsobí na seniory. Přece jen který student nepoužívá nějakou ze sociálních sítí? Navíc internetová konektivita je pro studium jedním ze zásadních faktorů, tedy alespoň v ČR.

Zdroj: Samsung

ČLÁNKY:, , , , ,

Diskuze

Komentujte

avatar
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Peter
Peter

A dá sa bez 2G vôbec telefonovať a posielať SMS?

Mirek
Mirek

Dnes není 1.4.

Martin
Martin

Ach ten samsung :D Btw: se nepřipojíte na sítě 2G, 3G, LTE, ani Wi-Fi, takže jediné propojení s vnějším světem je pomocí staré dobré komunikace přes telefonáty nebo SMS. Trochu nelogicky napsané.

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Vylepšené Instagram Stories: nahrávejte až 10 příspěvků naráz

Vylepšené Instagram Stories: nahrávejte až 10 příspěvků naráz

DNES  |  Lucie Poláčková  |  diskuze (0)

Ti, co rádi využívají Instagramová Stories, by nyní měli zbystřit! V jejich oblíbené aplikaci, přes kterou s oblibou sdílejí svůj…

Skončí nedorozumnění, které způsobovalo emoji s pistolí?

Skončí nedorozumnění, které způsobovalo emoji s pistolí?

DNES  |  Luboš Srb  |  diskuze (1)

Vypadá to, že svět by mohl být opět o něco lepším místem. A samozřejmě jak jinak, než s pomocí nových…

Samsung prý chystá modely Galaxy S8 Lite a Galaxy A8 Star

Samsung prý chystá modely Galaxy S8 Lite a Galaxy A8 Star

DNES  |  Tomáš Rajnoch  |  diskuze (0)

Jihokorejský výrobce každoročně představí několik zajímavých modelů. Letošní rok pak samozřejmě nebude výjimkou. Před nedávnem se dokonce objevily spekulace, že…

Mobilní zobrazení