Samsung prý odsouvá uvedení prvního skládacího telefonu

Pavel Kreuziger

Samsung má v plánu začít svůj první skládací telefon vyrábět v listopadu 2018 a zařízení bude osazeno masivním, 7,3palcovým OLED displejem, uvádějí zdroje seznámené se situací pro jihokorejský web ET News.

Informace a obrázky týkající se práce Samsungu na skládacím displeji unikají už celé roky, vždyť snímek z úvodu článku je z již čtyři roky starého videa.

Tip: Začíná doba skládací. ZTE Axon M je telefon a tablet v jednom

Nejnovější zpráva však již nezní jako nějaké plány snílků. Samsung by podle ní měl začít s výrobou skládacích OLED displejů už v březnu, v září pokračovat výrobou masovou a následně v listopadu s výrobou celého telefonu s tím, že skládací smartphone Samsung by mohl být veřejnosti představen v prosinci.

Skládací telefon od Samsungu se má skládat směrem dovnitř a uživatelé jej budou moci otevřít víceméně jako knihu. Displeje samozřejmě bude vyrábět firma Samsung Display.

Pokud jde o cenu, má být toto zařízení drahé, údajně mnohem dražší než současná „prémiová řada“ telefonů. Podle zdroje ET News má takový smartphone mířit do „superprémiové“ třídy.

Zdroj: Phone Arena


Autor článku

Pavel Kreuziger - Redaktor

Bývalý redaktor webu Mobilizujeme.cz. Sepsal celkem 2313 článků.


Komentáře


Nejnovější články