Mobilizujeme.cz

Trendy: Maraton soutěží | jak vybrat telefon + vánoční speciál | iPhone X | bezrámečkový telefon | Android Oreo aktualizace

Prázdninové tipy: Jak zahnat nudu s Netflixem

  |  3 komentáře  |  autor: Jakub Mokříš

Pokud by se vám náhodou v létě stalo, že se začnete nudit, přinášíme vám pár tipů, jak tomu určitě předejít. Dnes se podíváme, jak se zabavit s pomocí Netflixu a to na celý měsíc zdarma.

Většina z vás jistě Netflix zná alespoň teoreticky. Pokud náhodou ne, tak je to asi nejoblíbenější služba na sledování filmů a seriálů online. Vše, co potřebujete je internetové připojení a aplikace. Sledovat můžete na chytré televizi, počítači, tabletu i smartphonu.

Vzhledem k tomu, že úhlopříčky smartphonů dosáhly rozměrů, kdy shlédnutí dvouhodinového filmu rozhodně není utrpení, můžete třeba na hotelové Wi-Fi po večerech objevovat nové seriály. K tomu navíc už pěknou řádku seriálů můžete sledovat s českými titulky. K registraci stačí kreditní karta, Netflix vás však nechá první měsíc vyzkoušet zadarmo a pokud se vám služba líbit nebude, můžete ji bez jakéhokoliv poplatku ukončit.

Pojďme se tedy podívat na několik redakčních tipů na seriály, které jsou podle nás hlavním tahákem této služby.

Thirteen Reasons Why

Velice kvalitní, třináctidílný seriál, kde studentka Hannah spáchá sebevraždu, ale předtím nahraje audiokazety, na kterých postupně vysvětluje, co ji k tomu dovedlo. Kazety najde krátce po sebevraždě i její spolužák Clay, který tak začíná poznávat duševní pohnutky a příčiny, proč si Hannah vzala život. Ze začátku je seriál možná malinko zamotaný, ale s každým dílem se vše osvětluje a i přes pár scénáristických nedostatků stojí za to ho dokoukat až do konce.

Fargo

Tři seriálové řady, z nichž každá začíná vraždou. Později se okruh mrtvol rozšíří a stejně tak se zapletou i osudy jednotlivých postav. Je třeba říct, že série na sebe nenavazují a pokud nezačnete od začátku, prakticky o nic nepřijdete. Ve všech najdete skvěle napsané postavy, perfektní scénář a spoustu inteligentního černého humoru. Každá série však má svoje. V první herecky exceluje Billy Bob Thorton, u druhé se budete občas popadat smíchy za břicho a třetí má nejvybroušenější scénář.

https://www.youtube.com/watch?v=bm-5HwIR7hM

Orange Is the New Black

Velice zjednodušeně se dalo říci, že jde o seriál o tom, jak to chodí v ženské věznici v USA. Hlavní postava – Piper není typický kriminálník a do vězení se dostane tak trochu omylem. Zároveň je v dalších sériích (kterých je zatím 5) trošku upozaděna na úkor dalších, neméně zajímavých postav. Ano, tento seriál je především o postavách a jejich příbězích. Orange Is the New Black chytne a nepustí, pokud přijde propršený víkend, je to ideální společník.

Zdroj: Netflix

ČLÁNKY:, ,
Chystané LG G7 možná nabídne skener oční duhovky

Chystané LG G7 možná nabídne skener oční duhovky

DNES  |  Tomáš Rajnoch  |  diskuze (0)

Příští vlajková loď společnosti LG se nezadržitelné blíží. Model G7 by měl především zaujmout svou vnitřní výbavou a designem. Aktuálně se…

Spekulace kolem Surface Phonu od Microsoftu znovu ožívají

Spekulace kolem Surface Phonu od Microsoftu znovu ožívají

DNES  |  Tomáš Richter  |  diskuze (0)

S trouchou nadsázky lze říct, že bavit se o Suface Phonu je jako bavit se o císařových nových šatech. I když…

Leagoo S9 bude mít vyříznutý displej, stejně jako iPhone X

Leagoo S9 bude mít vyříznutý displej, stejně jako iPhone X

DNES  |  Luboš Srb  |  diskuze (0)

Byla to jen otázka času, kdy přijde některý „ze známějších“ čínských výrobců a okopíruje charakteristický výřez displeje nového iPhonu X. Podobností…

Mobilní zobrazení