Mobilizujeme.cz

Obrazem: jak má vypadat iPhone 8 ve srovnání s prvním iPhonem?

  |  5 komentářů  |  autor:

Letos je to už 10 let od uvedení prvního iPhonu, který znamenal ve světě mobilních telefonů nečekaný přelom. Oslaví Apple výročí svého tolik populárního smartphonu ve velkém stylu, nebo půjde o důkaz toho, že společnosti začíná docházet dech?

První iPhone měl v roce 2007 na tehdejší dobu nebývale velký 3,5palcový displej s rozlišením 320 x 240 px a jemností 163 ppi. A zdá se, že svou obrazovkou bude chtít iPhone zaujmout i ve své chystané generaci pro rok 2017.

Apple by měl u údajného iPhonu 8 pokrýt téměř celou přední stranu dotykovým displejem, podobně jako např. Samsung u svých nejnovějších vlajkových modelů Galaxy S8, které disponují tzv. Infinity displejem s minimálními rámečky.

Nad čím stále visí otazníky, je umístění čtečky otisků prstů. Dříve se spekulovalo, že by iPhone 8 mohl mít jako jeden z prvních senzor zabudovaný přímo do displeje, ovšem poslední patent Applu značí spíše integraci do boční zamykací klávesy.

Pokud jde o technické specifikace, očekávaný iPhone bude mít poprvé OLED displej, dále nejnovější systém iOS 11, nový procesor Apple A11 Fusion, vylepšený duální fotoaparát s rozšířenou realitou, či poprvé bezdrátové nabíjení.

Ohledně datumu představení iPhonu 8 se dosavadní informace liší. Někteří si myslí, že proběhne tradičně na začátku září, ovšem vzhledem k údajným problémům s nedostatkem komponent se termín může posunout o týdny i měsíce.

zdroj: VenyaGeskin1 (Twitter)

ČLÁNKY:, , , ,
Nová platební aplikace od Googlu posílá peníze skrze zvuk

Nová platební aplikace od Googlu posílá peníze skrze zvuk

VČERA  |    |  diskuze (0)

Google v Indii zavedl novou platební aplikaci a nazval ji Tez, což v hindštině znamená rychlý. A ona je nejen velmi rychlá,ale…

První informace o Vernee Mix 2: malé rámečky a nízká cena

První informace o Vernee Mix 2: malé rámečky a nízká cena

VČERA  |    |  diskuze (0)

Někteří z vás se možná v duchu ptali, jestli svůj „bezrámečkový“ smartphone chystá i společnost Vernee, která už přinesla řadu zajímavých telefonů…

HTC U11 Plus možná nabídne bezrámečkový design

HTC U11 Plus možná nabídne bezrámečkový design

VČERA  |    |  diskuze (0)

Včera se u HTC děly velké věci. Za 1,1 miliardy dolarů odkoupila společnost Google část této tchaiwanské firmy. HTC tak může dál…

Mobilní zobrazení