Mobilizujeme.cz

Trendy: Maraton soutěží | jak vybrat telefon + vánoční speciál | iPhone X | bezrámečkový telefon | Android Oreo aktualizace

Speciálně vyškolení poradci O2 Guru na prodejnách O2

  |  4 komentáře  |  autor: Luboš Srb

O2 nasazuje na české prodejny speciálně vyškolené poradce O2 Guru, kteří by si měli poradit i s těmi nejzáludnějšími dotazy. Doposud byli O2 Guru známi zejména z webového prostředí, kde radili hlavně na sociálních sítích a prostřednictvím instruktážních videí na YouTube.

Telefónica brzy spustí nový projekt navazující na projekt virtuálních rádců O2 Guru. Speciálně vyškolení poradci O2 Guru poradí lidem na prodejnách takřka s čímkoliv. Podle našich informací se O2 Guru v první fázi, která právě probíhá, vyskytují na 4 prodejnách v Praze, Brně a Olomouci. V tomto týdnu má dojít dále k nasazení Guru na dalších děvet prodejen v Praze. V dalším týdnu se objeví v Mladé Boleslavi, Liberci, Plzni a Karlových Varech.


Služba O2 Guru již funguje spolehlivě u slovenského O2

V průběhu dubna by měli být poradci O2 Guru dostupní pro širokou veřejnost už ve všech okresních městech, kde má O2 své pobočky. Až projekt dosáhne své konečné fáze, bude lidem k dispozici více než stovka poradců. O2 Guru budou pomáhat a radit lidem. Zákazník si bude moci O2 Guru rezervovat na určitou hodinu a den prostřednictvím internetu. Budou ovšem k dispozici i lidem, kteří přijdou do prodejny bez objednání.

O2 Guru jsou k dispozici pro kohokoli, tedy jak pro zákazníky O2, tak konkurence. A jak je lidé poznají? Podle modrých triček s logem „Poradím vám, O2 Guru“. O2 Guru budou vyškoleni i v jednání a pomoci lidem s handicapem.

ČLÁNKY:

Diskuze

Komentujte

avatar
Třídit dle:   nejnovější | nejstarší | nejlépe hodnocené
jouda
jouda

Clovek by cekal, ze mu na prodejne poradi mistni personal. A ono ne.

Filip
Filip

Nějak pořád nechápu smysl téhle služby.

Lenka Včelaříková
Lenka Včelaříková
Ahoj, potřebovala bych poradit. Koupila jsem si telefon Nokia Lumia520.Skoro vše jsem pochopila ale co mi dělá velký problém je hudba, když najedu na vyzváněcí tony tak tam najdu jen ty originál chtěla bych si jako vyzváněcí nebo jako budíček dát vlastní hudbu kterou mám ráda ale bohužel ani podle návodu se mi to nepodařilo kolikrát to nemůžu ani najít. Dělala jsem to i přes pc a bohužel se mi objevili složky kterým jsem nerozuměla i když jsem zkoušela to zkopírovat do všech složek nikdy jsem to nenašla a ani to nemohu nastavi jako vazvánění poradíte mi prosim nebo mně… Číst vice »
SKŘÍTEK
SKŘÍTEK

Mistři GURU nepracují pro pracující,kteří chodí do práce,musíte se k nim pouze objednat,ale po 19h.nikoho nepříjímají a mají vše obsazené na týdny dopředu.Já zakoupila 13.7.2014 v Arkádách a do dnes mně nikdo nechce pomoci.14.7.2014jsem dala rezervaci na 19h,pani mně kontaktovala,řekla nejste podnikatel a okamžitě zrušila schůzku.Já nebudu jezdit po celé Praze,když na Arkády koukám z okna a stejně ve večerních hodinách nechtějí pracovat.Koupila jsem samoinstalační sadu na 3 měsíce za 1000cz,která nejde nainstalovat.Mám jse registrovat a pak O2prípojse a stále se nemužu nikam dostat.Tak nevím jestli GURUje na tento problém školen.

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Jihokorejští giganti odhalí své novinky již na veletrhu CES

Jihokorejští giganti odhalí své novinky již na veletrhu CES

DNES  |  Tomáš Rajnoch  |  diskuze (0)

V lednu se bude konat veletrh CES 2018 v Las Vegas. A právě na této akci se chystají své novinky představit…

Face ID opět chybuje. Tentokrát však lidé nejsou příbuzní

Face ID opět chybuje. Tentokrát však lidé nejsou příbuzní

DNES  |  Jakub Fišer  |  4 komentáře

Světem mobilních technologií vládne tzv. biometrie, tedy autorizace uzamčených dat na základě biologických originalit uživatele (oční duhovka, obličejové rysy, otisk prstů).…

Google ukončuje projekt Tango. Jeho náhradou je ARCore

Google ukončuje projekt Tango. Jeho náhradou je ARCore

VČERA  |  Tomáš Rajnoch  |  diskuze (0)

Před třemi lety představil Google světu projekt Tango. Jedná se AR, jenž je určená pro smartphony. V reálném čase dokáže mapovat…

Mobilní zobrazení