Mobilizujeme.cz

iPhone 6 jako nesplnitelný sen s 2,8 GHz, iOS 8 a 2800 mAh baterií

  |  12 komentářů  |  autor:

Návrhů na téma Apple iPhone 5S a iPhone 6 jsme tu měli poměrně dost. Podle překvapivé výbavy jednoho z posledních konceptů by mezi iPhonem 5 a iPhonem 6 musela být ještě nějaká mezigenerace, protože výbava tohoto technologického skvostu nemůže být (alespoň prozatím) reálná.

Apple iPhone 6, respektive jeho nejnovější (povedený) koncept, přichází s dosud neaplikovaným způsobem pokrytí telefonu dotykovým displejem. Elegantní provedení konstrukce s 4,5palcovou obrazovkou od jednoho okraje k druhému nabízí rozlišení 754 x 1296 pixelů s jemností 333 ppi. Ve srovnání s 5palcovým displejem u Galaxy S4 (441 ppi) a 4palcovým displejem u iPhonu 5 (326 ppi) bychom očekávali trochu více, ale autor konceptu chtěl být zřejmě realista. Vzhledem k ostatním parametrům se mu to nakonec stejně nepovedlo.

apple iphone 6 apple iphone 6 2

O výkon se stará 2,8 GHz procesor Apple A7 se čtyřmi jádry, což by mohlo ve spolupráci s vyladěným iOS 8 přinést ovoce. Jedna ze zásadních věcí, která na konceptu asi nesouhlasí, je vzhled iOS. S plánovaným redesignem bychom očekávali trochu jiný vzhled. Nebo že by se Apple raději vrátil k původnímu designu z důvodu nespokojenosti u iOS 7?

Další poměrně zajímavou vlastností je baterie (2800 mAh), která je schopná udržet telefon při životě až 12 hodin s 4G připojením. Autor dále uvedl, že Apple iPhone 6 dosahuje 4-násobné rychlosti oproti Apple iPhone 5. Oproti Galaxy S4 pak dvojnásobné.

iphone mini

Nezapomnělo se ani na vášnivé fotografy a uživatele Instagramu. Fotoaparát přichází s rozlišením 20,2 Mpx a výbornou světelností od f/1,8 do f/4,9 pro pořizování krásným fotek i za zhoršených světelných podmínek. Zatímco dnešní průměrné telefony nabízejí 8 Mpx fotoaparát na zadní straně, koncept jím disponuje na straně přední.

Ve videu se také na malou chvíli ukazuje iPhone Mini. Jak vidíte budoucnost iPhonů vy? Myslíte, že by se šestá generace mohla něčeho podobného dočkat?

zdroj: iPhoneMY

ČLÁNKY:, ,
iOS 11 je nyní dostupný ke stažení pro iPhony a další zařízení

iOS 11 je nyní dostupný ke stažení pro iPhony a další zařízení

DNES  |    |  diskuze (0)

Apple dnes podle plánu vydal dokončený nový systém iOS 11, který přináší spoustu změn a novinek na podporované iPhony, iPady a také…

Připravuje čínské ZTE krále bezrámečkových telefonů?

Připravuje čínské ZTE krále bezrámečkových telefonů?

DNES  |    |  3 komentáře

Takzvaných bezrámečkových telefonů na trhu najdeme opravdu hodně. Téměř všichni výrobci smartphonů již takový model ve svém portfóliu mají. Takový smartphone nyní…

Skutečné bezdrátové nabíjení? Nové řešení umí nabíjet až do 30 cm

Skutečné bezdrátové nabíjení? Nové řešení umí nabíjet až do 30 cm

DNES  |    |  diskuze (0)

Možná jste byli po představení novinek z Cupertina trošku zklamáni, že se nevyplnila předpověď některých webů a Apple nepředstavil skutečné bezdrátové nabíjení…

Mobilní zobrazení