Další generace iPhonů přijde s 4,7 a 5,7 palcovými displeji
Ještě donedávna nemyslitelná věc – 2 iPhony představené naráz. Tohle „tabu“ se s příchodem iPhonu 5S a 5C změnilo. A dle všeho je dost možné, že se změní i to druhé – displej se rapidně zvětší a už to nebude zas tak kompaktní telefon.

Alespoň to tvrdí autor článku v čínském měsíčníku China of Today, který se odvolává na „ověřené interní zdroje“ od jednoho z hlavních dodavatelů, čínského giganta Foxconnu. Opět se mají objevit dvě verze iPhonů, nicméně výrazně poroste úhlopříčka displeje ze současných 4 palců na 4,7, respektive 5,7 palce. Tuto informaci prý „zdroje“ prozradily ná prázdninové párty právě Foxconnu.
Oba modely budou také obsahovat nějakou formu biometrické kontroly. To může znamenat buď, že budou disponovat čtečkou otisků prstů v tlačítku „domů“ tak, jako momentální top model výrobce, iPhone 5S. Kromě toho by to ovšem mohla být také houfně spekulovaný skener oční sítnice. Telefony by mohly mít také určitou formu prohnutého displeje.
Není jasné, bude-li vypadat formát obou produktů stejně jako v letošním roce, tedy 1 hlavní a 1 doplňkový přístroj. Mohl by totiž být opět pouze jeden „opravdový“ iPhone s 4,7″ displejem a k tomu také 5,7 palcový phablet, který by tak navázal na jejich momentální boom.
zdroj: PhoneArena
Autor článku
Bývalý redaktor webu Mobilizujeme.cz. Sepsal celkem 336 článků.









