Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | Huawei P20 | malý iPhone | superphone budoucnosti | čínské telefony | Android Oreo aktualizace

České zastoupení LG potvrzuje – Android 2.3 pro LG Optimus 2X, Black a 3D

  |  4 komentáře  |  autor: Jindřich Srb

LG postupně uvolní aktualizaci operačního systému Android 2.3 pro vybrané smartphony z řady Optimus. Modely LG P990 Optimus 2X, LG P970 Optimus Black a LG P920 Optimus 3D se jej dočkají postupně během listopadu.

Jako první začalo LG uvolňovat začátkem listopadu 2011 aktualizaci pro model LG P990 Optimus 2X. V druhé polovině listopadu bude následovat upgrade pro modely LG P970 Optimus Black a LG P920 Optimus 3D. Inženýři společnosti LG pečlivě připravovali aktualizaci pro své telefony, aby nová verze přinesla naprostou stabilitu systému a plný výkon.

„Nová verze operačního systému 2.3 Gingerbread přinese zlepšenou výdrž baterie, stabilitu softwaru a mírně vyšší výkon. Telefony s novou verzí systému byly testovány v České republice jak pro open-market, tak ve spolupráci s operátory, takže všichni mohou mít jistotu, že telefon bude bezchybně fungovat,“ uvedl Radek Hadraba, Sales Manager divize Mobilní komunikace LG Electronics CZ.

  
LG Optimus 2X, 3D i Black na oficiálních fotografiích 

TIP: LG prakticky jen potvrzuje pro české uživatele již známé stanovisko aktualizace.

Instalaci je možné provést prostřednictvím počítače a aplikace LG PC Suite. Uživatel postupuje dle jednoduchého průvodce a provede celou aktualizace za cca 15 minut.
– Otevře si webovou stránku www.lg.com. Zde vybere svůj typ mobilního telefonu.
– Pokračuje kliknutím na tlačítko »WINDOWS USB ovladač«. Stáhne se spustitelný soubor. Nainstalujte jej do systému, tím získá PC ovladač pro smartphone.
– Dále pokračuje kliknutím na tlačítko »Aktualizace softwaru«. Stáhne se další spustitelný soubor.
– Připojí telefon k PC prostřednictvím USB kabelu, spustí soubor a klikne na »Start Updating«. Tím dojde k aktualizaci softwaru.

Nová verze operačního systému prodlouží výdrž baterie. Prohlížení multimédií méně zatěžuje procesor, stejné operace potřebují méně výkonu, což opět prodlužuje výdrž baterie. Mnohem vyššího výkonu se uživatelé dočkají u her a jiných graficky náročných aplikací. Přepracovaná je funkce pro stahování souborů – ať už stahujete soubor z internetu, e-mailu nebo jiné aplikace, můžete jej prohlížet a pracovat s ním z jednoho místa. Nová verze systému podporuje také nové multimediální formáty, jako je AAC, AVC, MPEG4 nebo H.263. Co se nových funkcí nebo vylepšení týká, mohou se uživatelé těšit na podporu Bluetooth 3.0, nového správce aplikací, nové widgety, skupiny aplikaci, vylepšený kalendář, geotagging u fotografií, lepší synchronizaci e-mailů a také vylepšený autofocus.

ČLÁNKY:,

Diskuze

Komentujte

avatar
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Hi
Hi

Ma prosím Vás lg aj samostatné zastúpenie na slovensku? Alebo slovensko spadá pod česke zastúpenie? Ak nespadá, nemáte info či slovenské lg tiež potvrdili túto info? Vďaka

jiri
jiri

dobry den je uz aktualizace na android 2.3 pro optimus black???a kde bych ji nasel???dekuji

zuzka
zuzka

dobrý den, taky sháním aktualizaci, napsala jsem dotaz přímo LG a napsali mi toto:

Dobry den,

Dekujeme za vyuziti elektronicke komunikace. Aktualizace androidu 2.3 bude dostupna koncem prosince. Prosime o trpelivost.

S pratelskym pozdravem,
Zakaznicky servis LG

rpekar
rpekar

bude na lg 970 Android 4.0 Ice Cream Sandwich

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Superphone OnePlus 6: důležité specifikace odhaleny

Superphone OnePlus 6: důležité specifikace odhaleny

DNES  |  Tomáš Richter  |  diskuze (0)

Odhalení superphonu OnePlus 6 se pomalu blíží, a tak se začínají rojit další a další úniky. Tentokrát se nám do rukou…

Funkce Edge Sense míří i na telefony, které nevyrábí HTC

Funkce Edge Sense míří i na telefony, které nevyrábí HTC

DNES  |  Tomáš Rajnoch  |  diskuze (1)

Minulý rok HTC představilo model U11, který kromě špičkové výbavy zaujal také jednou unikátní funkcí. Tou je Edge Sense, nebo citlivé…

Chyba u iOS 11 zázračně zmizela, ale jen v oficiálním videu

Chyba u iOS 11 zázračně zmizela, ale jen v oficiálním videu

DNES  |  Luboš Srb  |  diskuze (0)

Apple očividně ví o jedné z chyb u iOS 11, kterou dokonce zachytil přímo ve svém oficiálním videoklipu. Tip: iOS 11 má…

Mobilní zobrazení