Mobilizujeme.cz

Trendy: Maraton soutěží | jak vybrat telefon | iPhone X | bezrámečkový telefon | Android Oreo aktualizace | jak funguje čtečka tváře

Apple Watch Series 3: stejně krásné, ale nově s LTE připojením (*)

  |  1 komentář  |  autor: Jakub Fišer

Apple dnes mimo jiné novinky představil ve divadle Steva Jobse i novou subgeneraci svých chytrých hodinek. Jmenují se Apple Watch Series 3 a cupertinský výrobce s nimi chce doslova rozpoutat revoluci v kategorii chytrých hodinek.

Popularita chytrých hodinek obecně dost stoupá. Odráží se to i na Apple Watch, které se prodávají čím dál tím lépe. Navíc se Apple může chlubit statutem nejprodávanější značky hodinek vůbec. S těmito poctami se Apple rozhodl dnes představit další kousek do skládačky Apple Watch. Nové hodinky se jmenují Apple Watch Series 3 a opět zvedají laťku oproti předchozím generacím.

Mobilní data v hodinkách (*)

Apple konečně postoupil v plánech na osamocení chytrých hodinek Apple Watch od iPhonu a nové Apple Watch Series 3 tak disponují mobilními daty. To vše funguje skrze virtuální eSIM kartu, díky které hodinky sdílejí stejné číslo s vaší běžnou SIM kartou v iPhonu. Hodinky vám tak dovolí vyřizovat hovory, psát SMS, ale hlavně fungovat na superrychlých mobilních datech LTE, a to zcela bez nutnosti připojení k iPhonu. Nicméně v České republice bohužel žádný operátor technologii eSIM nepodporuje, takže se zatím budeme muset obejít bez ní.

Plnohodnotné Apple Music

Velice působivou novinkou, pochopitelně ale úzce spjatou s přítomností mobilních dat v hodinkách, je plnohodnotná služba Apple Music. Z hodinek do sluchátek tak budete moci nově streamovat celý obsah Apple Music, tedy až 40 milionů dostupných skladeb. V kombinaci s bezdrátovými sluchátky tak Apple Watch Series 3 přináší cosi jako revoluci v poslouchání hudby. Inu, jak zaznělo během večera již několikrát: budoucnost je bezdrátová.

Novinky ve watchOS 4

Společně s novými hodinkami Apple vypustí do světa i novou verzi operačního systému watchOS; konkrétně se tak stane 19. září, kdy watchOS 4 a iOS 11 přistanou na našich zařízeních. V novém watchOS 4 se Apple zaměřil na fitness funkce, konkrétně se dočkáme více sportovních aktivit, které dokáží hodinky sledovat, a také vylepšené funkce senzoru srdečního tepu, kterým chtějí v Apple lépe pomáhat s problémy se srdeční arytmií.

Cena a dostupnost

Nové Apple Watch Series 3 budou v předprodeji od 15. září a do prodeje se v ČR dostanou 29. září. Za 38mm variantu dáte 9 790 Kč, za větší 42mm 10 690 Kč. K dispozici bude i pár nových nylonových řemínků, stejně jako nových kožených od Hermes.

V neposlední řadě nové Apple Watch otevřely bránu ke zlevnění starších Series 1, které nyní startují na 6 990 Kč, generace Series 2 pak byla plně nahrazena novou Series 3.

ČLÁNKY:, , , , ,
Huawei si v nové reklamě dělá srandu ze Samsungu

Huawei si v nové reklamě dělá srandu ze Samsungu

VČERA  |  Tomáš Rajnoch  |  7 komentářů

Huawei letos uvedl modely Mate 10 a Mate 10 Pro. Špičkově vybavené smartphony, které v sobě navíc skrývají umělou inteligenci. Tentokrát…

Další profesionálně stabilizovaná tyč pro smartphony ve slevě

Další profesionálně stabilizovaná tyč pro smartphony ve slevě

VČERA  |  sponzorovaný obsah  |  diskuze (0)

Zhiyun Smooth-Q zajistí velmi pokročilou stabilizaci telefonu, což se skvěle hodí nejen při focení, ale zejména při natáčení videí. K dispozici…

Apple chystá vlastní brýle pro AR a skupuje startup Vrvana

Apple chystá vlastní brýle pro AR a skupuje startup Vrvana

VČERA  |  Jakub Fišer  |  diskuze (0)

Apple má teď za sebou neskutečně moc práce. Téměř vše se ale vydařilo na výbornou a lidé z Applu se mohou…

Mobilní zobrazení