Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | zpomalování iPhonů | bezrámečkové telefony | Galaxy S9 | čínské telefony | Android Oreo aktualizace

Android 8.1 přináší „perfektně plynulé“ skrolování

  |  10 komentářů  |  autor: Luboš Srb

První uživatelé, kteří již začali testovat zkušební verzi nového Androidu 8.1 Oreo, se doslova rozplývají nad tím, jak Google vylepšil plynulost skrolování.

Tip: 3+1 jednoznačně nejzajímavější funkce u nového Androidu 8.1

Nový operační systém Android 8.1 Oreo zřejmě nebude tak úplně zanedbatelný update, jakým byl třeba vloni Android 7.1 oproti Androidu 7.0. Už teď víme o několika praktických vylepšeních – například novém API pro využívání neuronových sítí, automatické změně podbarvení systému podle tapety, či méně otravným zvukovým notifikacím.

A to zřejmě nebude vše. Zdá se, že jednu možná dokonce tu úplně nejzajímavější novinku nám samotný Google zatím zatajil. Jde o výrazné vylepšení v podobě „perfektně plynulého“ skrolování, ať už v nabídkách systému, či aplikacích. Všimli si toho první uživatelé, kteří již Android 8.1 Oreo ve zkušební verzi předčasně používají a testují.

Google se zatím novinkou nepochlubil, takže bychom v tuto chvíli jen spekulovali, jak změny dosáhl. Důležité však je, že podle uživatelů je rozdíl okamžitě postřehnutelný. Je tedy o důvod víc těšit se na připravovaný Android 8.1, který snad dorazí v nejbližších týdnech a na některá „negooglovská“ zařízení se dostane snad začátkem příštího roku.

zdroj: Reddit

ČLÁNKY:, , , , ,

Diskuze

Komentujte

avatar
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
tomas
tomas

Lol. Tak win to ma od zaciatku

Fanda
Fanda

No jasně, já ještě nemám ani android 7.

AW
AW

Nemáš si kupovat levný šmejd od neschopného výrobce.

Pepa
Pepa

Kupte si iphone a máte po problémech

Aleš
Aleš

To jsem zkusil jednou taky přejít z SGS7 na IP 7. Taková blbost. Sice jsem si polepšil čtečkou otisků, ale tím to končilo. Přišel jsem o mraky pro mě podstatných funkcí. Od nahrávání hovorů, přes LED indikátor, možnost rychlých přednastavených odpovědí SMS, tichý režim k ničemu, absolutně proti SGS7 nepoužitelný seznam posledních volání, nekompatibilita s ničím jiným (telefony) atd… za měsíc šel z domu. Fakt už tuto chybu dělat nechci:)

xyz
xyz

debile…

Omg
Omg

Po nějakých problémech ano, ale 150 dalších si iPhone přiděláte, to má fakt smysl

Hozja
Hozja

Ano, mohu potvrdit. Jako majitel Nexusu 5X s jen 2GB RAM bylo Oreo 8.0 doslova peklo. Tak zabržděný systém jsem na Nexusech ještě nezažil. Proti tomu 8.1 zatím Developer Preview je něco zcela jiného. Opět velmi plynulý systém který je radost používat.

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Land Rover Explore: odolný smartphone od britské automobilky

Land Rover Explore: odolný smartphone od britské automobilky

VČERA  |  Martin Skořepa  |  diskuze (0)

Výrobce poměrně robustních aut, které se nezaleknou ani horšího terénu či počasí, nyní přichází s ekvivalentem na poli smartphonů. Land Rover…

Doro 8040: smartphone ušitý na míru těm nejstarším

Doro 8040: smartphone ušitý na míru těm nejstarším

VČERA  |  Luboš Srb  |  diskuze (0)

Smartphone už nemusí být pro vaše prarodiče sprosté či přinejmenším nepříjemné slovo, které by v nich vyvolávalo obavy. Švédský výrobce dostal…

LG G6 a LG V30 brzy dostanou aktualizaci na Android 8.1 Oreo

LG G6 a LG V30 brzy dostanou aktualizaci na Android 8.1 Oreo

VČERA  |  Tomáš Richter  |  3 komentáře

Podle nejčerstvějších zpráv plánuje společnost LG brzy vydat do oběhu aktualizaci na Android 8.1 Oreo pro své loňské superphony LG G6…

Mobilní zobrazení