Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | nový Android P | placení telefonem | Huawei P20 | Android Oreo aktualizace | budoucnost? | malý iPhone

Android 8.1 přináší „perfektně plynulé“ skrolování

  |  10 komentářů  |  autor: Luboš Srb

První uživatelé, kteří již začali testovat zkušební verzi nového Androidu 8.1 Oreo, se doslova rozplývají nad tím, jak Google vylepšil plynulost skrolování.

Tip: 3+1 jednoznačně nejzajímavější funkce u nového Androidu 8.1

Nový operační systém Android 8.1 Oreo zřejmě nebude tak úplně zanedbatelný update, jakým byl třeba vloni Android 7.1 oproti Androidu 7.0. Už teď víme o několika praktických vylepšeních – například novém API pro využívání neuronových sítí, automatické změně podbarvení systému podle tapety, či méně otravným zvukovým notifikacím.

A to zřejmě nebude vše. Zdá se, že jednu možná dokonce tu úplně nejzajímavější novinku nám samotný Google zatím zatajil. Jde o výrazné vylepšení v podobě „perfektně plynulého“ skrolování, ať už v nabídkách systému, či aplikacích. Všimli si toho první uživatelé, kteří již Android 8.1 Oreo ve zkušební verzi předčasně používají a testují.

Google se zatím novinkou nepochlubil, takže bychom v tuto chvíli jen spekulovali, jak změny dosáhl. Důležité však je, že podle uživatelů je rozdíl okamžitě postřehnutelný. Je tedy o důvod víc těšit se na připravovaný Android 8.1, který snad dorazí v nejbližších týdnech a na některá „negooglovská“ zařízení se dostane snad začátkem příštího roku.

zdroj: Reddit

ČLÁNKY:, , , , ,

Diskuze

Komentujte

avatar
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
tomas
tomas

Lol. Tak win to ma od zaciatku

Fanda
Fanda

No jasně, já ještě nemám ani android 7.

AW
AW

Nemáš si kupovat levný šmejd od neschopného výrobce.

Pepa
Pepa

Kupte si iphone a máte po problémech

xyz
xyz

debile…

Aleš
Aleš

To jsem zkusil jednou taky přejít z SGS7 na IP 7. Taková blbost. Sice jsem si polepšil čtečkou otisků, ale tím to končilo. Přišel jsem o mraky pro mě podstatných funkcí. Od nahrávání hovorů, přes LED indikátor, možnost rychlých přednastavených odpovědí SMS, tichý režim k ničemu, absolutně proti SGS7 nepoužitelný seznam posledních volání, nekompatibilita s ničím jiným (telefony) atd… za měsíc šel z domu. Fakt už tuto chybu dělat nechci:)

Omg
Omg

Po nějakých problémech ano, ale 150 dalších si iPhone přiděláte, to má fakt smysl

Hozja
Hozja

Ano, mohu potvrdit. Jako majitel Nexusu 5X s jen 2GB RAM bylo Oreo 8.0 doslova peklo. Tak zabržděný systém jsem na Nexusech ještě nezažil. Proti tomu 8.1 zatím Developer Preview je něco zcela jiného. Opět velmi plynulý systém který je radost používat.

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Obří Xiaomi Mi Max 3 má zpoždění. Dorazí až v červenci

Obří Xiaomi Mi Max 3 má zpoždění. Dorazí až v červenci

VČERA  |  Radek Chlup  |  diskuze (0)

Od vydání očekávaného obrovitého telefonu Xiaomi Mi Max 2 uplynul jeden rok. Příznivci modelu tedy chtějí vidět jeho nástupce.…

Výrobce Nokií získal finanční injekci ve výši 100 milionů dolarů

Výrobce Nokií získal finanční injekci ve výši 100 milionů dolarů

VČERA  |  Luboš Srb  |  diskuze (0)

HMD Global, výrobce telefonů Nokia, od investorů získává 100 milionů amerických dolarů v rámci druhého kola financování vedeného společností Ginko…

Nejmodernější elektrický holicí strojek Xiaomi nyní ve slevě

Nejmodernější elektrický holicí strojek Xiaomi nyní ve slevě

VČERA  |  sponzorovaný obsah  |  diskuze (0)

Xiaomi nabízí mnohé produkty do domácnosti, nicméně ne všechny musejí být automaticky i chytré. Příkladem je elektrický holicí strojek.…

Mobilní zobrazení