Mobilizujeme.cz

Trendy: Maraton soutěží | jak vybrat telefon | iPhone X | bezrámečkový telefon | Android Oreo aktualizace | jak funguje čtečka tváře

6 nejzvláštnějších příslušenství k vašemu smartphonu

  |  3 komentáře  |  autor: Petr Moravec

Jste už znuděni vaším chytrým telefonem? Tak to změňte. Existuje totiž velké množství nejrůznějšího příslušenství, kterým si svůj smartphone můžete oživit. Některé mohou být opravdu zvláštní. Pojďte se podívat na výběr těch 6 nejzvláštnějších.

 smartphone-zdeseni

1. Televizní čepice

Pokud jste vždy toužili po vlastním domácím kině, měli bychom pro vás zajímavou alternativu, která vás finančně nezruinuje. Televizní čepice je taková neobyčejná čepice s dlouhým kšiltem, ke kterému je na spodní částí přidělaná černá „krabice“?, do které vložíte váš mobilní telefon.

V dnešní době virtuálních realit v podstatě nejde o nic neobvyklého, princip je prakticky stejný. Vložit můžete telefony různých velikostí, část pro vložení telefonu je značně přizpůsobivá. Tablet už do něj ale nenacpete.

Tahle zvláštní čepice vám obraz z vašeho telefonu zvětší až 2,5x a nabídne vám tak osobní zážitek, jako byste byli sami v kině.

2. Telefon „Cihla“

Kompatibilní s kterýmkoliv telefonem vybaveným operačním systémem Android. Tahle „cihla“ vám dává možnost zamávat vaší nudné dotykové placce z třpytivé retro alternativy.

Cihla se k vašemu telefonu připojí přes Bluetooth, což znamená, že v případě, pokud vám někdo zavolá, můžete si hovor zvednout a s druhou stranu promluvit právě s pomocí cihly. Můžete jej ale používat i samo o sobě, stačí jen vložit SIM kartu. V takovém případě ale samozřejmě musíte zapomenout na Facebook, Snapchat a další internetové aplikace. Za tu pozornost okolí to ale přece stojí, ne?

Co cihle nechybí je přítomnost LED diody nebo třeba FM rádio. Přes její nabíjecí port je navíc možné dobíjet smartphone. To vše za cenu přibližně 1 500 Kč, no neberte to.

3. Textees

Mnozí z vás tento problém určitě znají. Někdo vám napíše zprávu a vy než byste odepsali nazpět, raději zavoláte. Vaše prsty jsou zkrátka příliš velké a psaní na malinkých dotykových klávesnicích pro vás není zrovna pohodlné. Vyřešit tento problém si za svůj cíl klade právě Textees.

Toto příslušenství jednoduše připnete na váš prst a pomocí ukazovací plošky najednou píšete zcela snadno. Pokud si opravdovým přínosem tohoto příslušenství nejste jisti, doporučujeme podívat se na video výše, které vás zcela jistě přesvědčí o jak nezbytnou záležitost vlastně jde.

Textees se prodává v šesti barevných provedeních a navíc po dvojici v každém balení. Můžete tedy počítat s tím, že na každou ruku si můžete přilepit po jednom psacím pomocníkovi.

4. Noiseless Karaoke Mute Mic 2

Pokud se vám často stává, že vaším zpěvem rušíte až do časných ranních hodin vaše sousedy, pak byste možná měli zapřemýšlet o možnosti pořídit si Mute Mic 2. Jde o speciální mikrofon pohlcují váš hlas, který je kompatibilní s Androidem. Tvar mikrofonu umožňuje jej pevně přichytit k uživatelovým ústům, což zajistí vaším sousedům klidný spánek.

Japonský prodejce uvádí, že Mute Mic 2 jsou perfektní pro duet, takže možná by stálo za to, popřemýšlet nad tím, jestli nevzít rovnou dva. Zařízení je možné připojit i k počítači a je kompletně omyvatelné. Není teda třeba bát se jej půjčit někomu z dalších nadaných zpěváků ve vašem okolí.

5. Hugvie

Hugvie je objímací polštář, který vaše hovory udělá více „fyzické“. Ideální pro vztahy na dálku nebo pro rodinné příslušníky. Po telefonním hovoru s polštářem Hugvie se budete cítit, jako kdyby vaši blízcí byli hned u vás. Dalším kladem polštáře podle výrobce je, že vám pomůže snižovat vaši hladinu stresu.

V polštáři jsou umístěné vibrační motorky, které reagují na hlas účastníka hovoru na druhé straně (hlavně na rychlost a tón jeho řeči) a podle něj jsou na vás přenášeny příslušné doteky. Hugvie si můžete vyzkoušet sami za cenu 159 dolarů (necelé 4 000 Kč)

6. Belfie stick

Pokud pravidelně chodíte cvičit a hodně a často dřepujete, pak by vás mohl zajímat právě belfie stick. Tato upravená selfie tyč je ohýbatelná a umožní vám tak vyfotit vaší zadní část těla, na kterou se v posilovně tolik dřete.

Belfie tyč je úzpůsobená tak, aby do ní šly vložit jako přístroje menších, tak větších rozměrů. O tuto tyč je podle všeho takový zájem, že je momentálně na všech obchodech vyprodaná, ale další várka by měla dorazit již brzy.

Zdroj: Talkandroid

ČLÁNKY:, , ,
Huawei si v nové reklamě dělá srandu ze Samsungu

Huawei si v nové reklamě dělá srandu ze Samsungu

DNES  |  Tomáš Rajnoch  |  4 komentáře

Huawei letos uvedl modely Mate 10 a Mate 10 Pro. Špičkově vybavené smartphony, které v sobě navíc skrývají umělou inteligenci. Tentokrát…

Další profesionálně stabilizovaná tyč pro smartphony ve slevě

Další profesionálně stabilizovaná tyč pro smartphony ve slevě

DNES  |  sponzorovaný obsah  |  diskuze (0)

Zhiyun Smooth-Q zajistí velmi pokročilou stabilizaci telefonu, což se skvěle hodí nejen při focení, ale zejména při natáčení videí. K dispozici…

Apple chystá vlastní brýle pro AR a skupuje startup Vrvana

Apple chystá vlastní brýle pro AR a skupuje startup Vrvana

DNES  |  Jakub Fišer  |  diskuze (0)

Apple má teď za sebou neskutečně moc práce. Téměř vše se ale vydařilo na výbornou a lidé z Applu se mohou…

Mobilní zobrazení