Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | zpomalování iPhonů | bezrámečkové telefony | Galaxy S9 | čínské telefony | Android Oreo aktualizace

Pravidla soutěže se společností Mikrotech

1. Soutěž pořádá portál Mobilizujeme.cz ve spolupráci se společností Mikrotech.

2. Soutěž se koná od 8. srpna 2011 do 21. srpna 2011 24:00.

3. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska. Hlavní cena v podobě web setu Canyon CNR-CP4 však bude zaslána pouze na území České republiky, případně je možné osobní převzetí výhry na adrese redakce. Ostatní ceny, tj. 2., 3. a 4. cenu, mohou získat občané jak z České republiky, tak Slovenska.

4. Do slosování o ceny budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (své jméno na Facebooku a e-mail), budou skutečně fanouškem stránek Mobilizujeme.cz na Facebooku (tj. http://www.facebook.com/Mobilizujeme.cz) a stránek Mikrotech na Facebooku (tj. http://www.facebook.com/mvoip.cz), zodpoví správně soutěžní otázku a potvrdí souhlas se zpracováním osobních údajů (jméno a e-mail).

5. Výherci budou vylosováni postupně v pořadí od 4. do 1. místa pomocí funkce náhodného výběru na počítači.

6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Duplicitní a podvodné záznamy budou smazány.

7. Účastník soutěže tímto poskytuje portálu Mobilizujeme.cz a společnosti Mikrotech souhlas, aby jeho osobní údaje, tedy jméno a e-mailovou adresu, byly zpracovávány pro marketingové účely, tedy za účelem nabízení obchodu a služeb.

8. Výhry v soutěži jsou následující: 1x web set Canyon CNR-CP4 složený z webkamery a sluchátek s mikrofonem, 1x kredit na volání v hodnotě 100 Kč, 1x kredit na volání v hodnotě 300 a 1x kredit na volání v hodnotě 500 Kč.

9. O výhře v soutěži bude soutěžící informován e-mailem. Výhry budou v nejbližší době všem platným výhercům předány.

10. Výhra v podobě web setu Canyon CNR-CP4 bude výherci zaslána pouze na území České republiky. Ostatní výhry mohou získat občané České republiky i Slovenska.

11. V případě, že bude vylosován neplatný účastník, nebo mu nebude možné cenu doručit, proběhne opakované losování o danou cenu.

12. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti Mikrotech, tým portálu Mobilizujeme.cz a další osoby spolupracující s portálem Mobilizujeme.cz a společností Mikrotech.

13. Mobilizujeme.cz si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže i ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.

Mobilní zobrazení