Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | nový Android P | placení telefonem | Xiaomi Mi 8 | Android Oreo aktualizace | budoucnost? | malý iPhone

Pravidla soutěže se společností Mikrotech

1. Soutěž pořádá portál Mobilizujeme.cz ve spolupráci se společností Mikrotech.

2. Soutěž se koná od 8. srpna 2011 do 21. srpna 2011 24:00.

3. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska. Hlavní cena v podobě web setu Canyon CNR-CP4 však bude zaslána pouze na území České republiky, případně je možné osobní převzetí výhry na adrese redakce. Ostatní ceny, tj. 2., 3. a 4. cenu, mohou získat občané jak z České republiky, tak Slovenska.

4. Do slosování o ceny budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (své jméno na Facebooku a e-mail), budou skutečně fanouškem stránek Mobilizujeme.cz na Facebooku (tj. http://www.facebook.com/Mobilizujeme.cz) a stránek Mikrotech na Facebooku (tj. http://www.facebook.com/mvoip.cz), zodpoví správně soutěžní otázku a potvrdí souhlas se zpracováním osobních údajů (jméno a e-mail).

5. Výherci budou vylosováni postupně v pořadí od 4. do 1. místa pomocí funkce náhodného výběru na počítači.

6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Duplicitní a podvodné záznamy budou smazány.

7. Účastník soutěže tímto poskytuje portálu Mobilizujeme.cz a společnosti Mikrotech souhlas, aby jeho osobní údaje, tedy jméno a e-mailovou adresu, byly zpracovávány pro marketingové účely, tedy za účelem nabízení obchodu a služeb.

8. Výhry v soutěži jsou následující: 1x web set Canyon CNR-CP4 složený z webkamery a sluchátek s mikrofonem, 1x kredit na volání v hodnotě 100 Kč, 1x kredit na volání v hodnotě 300 a 1x kredit na volání v hodnotě 500 Kč.

9. O výhře v soutěži bude soutěžící informován e-mailem. Výhry budou v nejbližší době všem platným výhercům předány.

10. Výhra v podobě web setu Canyon CNR-CP4 bude výherci zaslána pouze na území České republiky. Ostatní výhry mohou získat občané České republiky i Slovenska.

11. V případě, že bude vylosován neplatný účastník, nebo mu nebude možné cenu doručit, proběhne opakované losování o danou cenu.

12. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti Mikrotech, tým portálu Mobilizujeme.cz a další osoby spolupracující s portálem Mobilizujeme.cz a společností Mikrotech.

13. Mobilizujeme.cz si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže i ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.

Mobilní zobrazení