Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | nový Android P | placení telefonem | Xiaomi Mi 8 | Android Oreo aktualizace | budoucnost? | malý iPhone

Pravidla soutěže o Vodafone Smart Ultra 7 na Mobilizujeme.cz

1. Pořadatelem soutěže je portál Mobilizujeme.cz.

2. Soutěž se koná v termínu od pondělí 10. října 2016 (00:01) do pondělí 24. října 2016 (23:59).

3. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.

4. Výhercem se stane soutěžící, který vyplní kontaktní údaje (jméno, příjmení a e-mail), zodpoví správně první soutěžní otázku, odešle nejpřesnější tip na druhou soutěžní otázku (čtenost článku „recenze Vodafone Smart Ultra 7“ bude vyhodnocena podle měření Google Analytics, ve kterém půjde o celkový počet návštěv daného článku) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže. V případě stejného tipu na druhou soutěžní otázku vítězí tip, který byl odeslán dříve.

5. Po ukončení soutěže budeme výherce kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.

6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Duplicitní a podvodné záznamy budou mazány.

7. Účastník soutěže tímto poskytuje portálu Mobilizujeme.cz souhlas, aby jeho osobní údaje, tedy jméno, příjmení a e-mailovou adresu, zpracovávala pro marketingové účely, tedy za účelem nabízení obchodu a služeb v souladu s právními předpisy. Tento souhlas je možné na přání účastníka soutěže kdykoliv vypovědět zasláním e-mailu s žádostí o odstranění z databáze.

8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.

9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vylosován výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Mobilní zobrazení