Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | Android 9 Pie | placení telefonem | Xiaomi Mi 8 | Android Oreo aktualizace | budoucnost? | malý iPhone

Pravidla soutěže o Samsung Galaxy Note II v hodnotě 15.990 Kč!

1. Soutěž pořádá Mobilizujeme.cz, ceny do soutěže poskytl oficiální eShop Samsung (obchod-Samsung.cz).

2. Soutěž se koná od 15. listopadu 2012 00:00 do 4. prosince 2012 23:59.

3. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.

4. Do slosování o ceny budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno, příjmení a e-mail), tipnou si odpověď na otázku č.1, zodpoví správně soutěžní otázku č.2 a potvrdí souhlas se zpracováním osobních údajů (jméno, příjmení a e-mail).

5. Soutěžící, kteří budou fanoušky stránek Mobilizujeme.cz na Facebooku (tj. http://www.facebook.com/Mobilizujeme.cz), a vyplní svojí přezdívku do soutěžního formuláře, se objeví na seznamu soutěžících 2x. Pokud to samé udělají i v případě fanouškovství stránek Mobilizujeme.cz na Google+, budou na seznamu taktéž jednou navíc. V případě vyplnění Facebooku a Google+ tak budou na seznamu 3x. Jejich šance na výhru je tak vyšší.

6. Hlavní výhru v podobě mobilního telefonu Samsung Galaxy Note II vyhraje ten, kdo bude zařazen do slosování a bude vylosován. Losování proběhne 5.12.2012 v redakci mobilizujeme.cz, losování bude možné sledovat pomocí videa on-line na mobilizujeme.cz a zpětně v záznamu. Výherce bude vylosován pomocí excelové funkce náhodného výběru na počítači.

7. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Duplicitní a podvodné záznamy budou mazány.

8. Účastník soutěže tímto poskytuje portálu Mobilizujeme.cz a společnosti SETOS spol. s.r.o. zapsané do OR u MS v Praze, oddíl C, vložka 12006, souhlas, aby jeho osobní údaje, tedy jméno, příjmení a e-mailovou adresu, zpracovávaly pro marketingové účely, tedy za účelem nabízení obchodu a služeb.

9. Výhry v soutěži jsou následující: 1x mobilní telefon Samsung Galaxy Note II. Kód na slevu 5% k nákupu na oficiálním eShopu Samsung www.obchod-samsung.cz naleznete v potvrzení o zařazení do soutěže po odeslání soutěžního formuláře. Sleva je platná do 31.12.2012.

10. O výhře v soutěži bude soutěžící informován e-mailem. Výhra bude výhercům zaslána do dvou týdnů.

11. V případě, že bude vylosován neplatný účastník, nebo mu nebude možné cenu doručit, proběhne opakované losování o danou cenu.

12. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci eShopu Obchod-Samsung.cz a tým portálu Mobilizujeme.cz.

13. Mobilizujeme.cz si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže i ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.

Mobilní zobrazení