Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | nový Android P | placení telefonem | Xiaomi Mi 8 | Android Oreo aktualizace | budoucnost? | malý iPhone

Pravidla soutěže o mobilní telefon Huawei Sonic

1. Soutěž pořádá portál Mobilizujeme.cz ve spolupráci s českým zastoupením společnosti Huawei.

2. Soutěž se koná od 2. listopadu 2011 do 16. listopadu 2011 23:59.

3. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska. Výhra však bude zaslána pouze na území České republiky, případně je možné osobní převzetí výhry na adrese redakce.

4. Do slosování o ceny budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno, příjmení a e-mail), zodpoví správně soutěžní otázku a potvrdí souhlas se zpracováním osobních údajů (jméno, příjmení a e-mail).

5. Soutěžící, kteří budou fanoušky stránek Mobilizujeme.cz na Facebooku (tj. http://www.facebook.com/Mobilizujeme.cz), a vyplní svojí přezdívku do soutěžního formuláře, se objeví na seznamu soutěžících 2x. Jejich šance na výhru je tak vyšší.
6. Výherci budou vylosováni pomocí excelové funkce náhodného výběru na počítači.

7. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Duplicitní a podvodné záznamy budou smazány.

8. Účastník soutěže tímto poskytuje portálu Mobilizujeme.cz a společnosti Huawei souhlas, aby jeho osobní údaje, tedy jméno a e-mailovou adresu, byly zpracovávány pro marketingové účely, tedy za účelem nabízení obchodu a služeb.

9. Výhra v soutěži je následující: mobilní telefon Huawei Sonic.

10. O výhře v soutěži bude soutěžící informován e-mailem. Výhra bude v nejbližší době po skončení soutěže platnému výherci předána.

11. V případě, že bude vylosován neplatný účastník, nebo mu nebude možné cenu doručit, proběhne opakované losování o danou cenu.

12. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti Huawei, tým portálu Mobilizujeme.cz a další osoby spolupracující s portálem Mobilizujeme.cz a společností Huawei.

13. Mobilizujeme.cz si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže i ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.

Mobilní zobrazení