Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | nový Android P | placení telefonem | Xiaomi Mi 8 | Android Oreo aktualizace | budoucnost? | malý iPhone

Pravidla soutěže o minireproduktor, nanopodložky a další ceny

1. Soutěž pořádá portál Mobilizujeme.cz.

2. Soutěž se koná od 12. července 2011 00:00 do 26. července 2011 23:59.

3. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky.

4. Do slosování o ceny budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno, příjmení a e-mail), zodpoví správně soutěžní otázku, odpoví na tipovací otázku a potvrdí souhlas se zpracováním osobních údajů (jméno, příjmení a e-mail).

5. Pořadí výherců určí nejbližší tip na tipovací otázku “Kolik lidí navštíví tuto stránku se soutěží během konání soutěže?”. Jedná se o počet unikátních čtenářů stránky https://mobilizujeme.cz/clanky/soutezte-s-mobilizujeme-cz-o-minireproduktor-nanopodlozky-a-dalsi-ceny/ od 12. července 2011 00:00 do 26. července 2011 23:59 měřený nástrojem Google Analytics. V případě shodných tipů vyhrává ten, který tipoval, respektive se soutěže zúčastnil, dříve.

6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Duplicitní a podvodné záznamy budou mazány.

7. Účastník soutěže tímto poskytuje portálu Mobilizujeme.cz souhlas, aby jeho osobní údaje, tedy jméno, příjmení a e-mailovou adresu, zpracovával pro marketingové účely, tedy za účelem nabízení obchodu a služeb.

8. Výhry v soutěži jsou následující: 1x minireproduktor Nokia MD-11 (1. cena), 1x ochranné pouzdro Nokia CP-340 + čistící hadřík (2. cena), 2x nanopodložka Gecko (3. a 4. cena), 1x luxusní malý flash disk 2GB Nokia Siemens Networks (5. cena).

9. O výhře v soutěži bude soutěžící informován e-mailem. Výhra bude výherci zaslána do jednoho měsíce po ukončení soutěže na jím uvedenou adresu.

10. V případě, že bude vylosován neplatný účastník, nebo mu nebude možné cenu doručit, proběhne opakované losování o danou cenu.

11. Ze soutěže je vyloučen tým portálu Mobilizujeme.cz.

13. Mobilizujeme.cz si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže i ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.

Mobilní zobrazení