Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | Android 9 Pie | placení telefonem | Xiaomi Mi 8 | Android Oreo aktualizace | budoucnost? | malý iPhone

Pravidla soutěže o LG GD510 Pop

1. Soutěž pořádá portál Mobilizujeme.cz ve spolupráci se společností LG Electronics CZ, s.r.o. (dále jen LG).

2. Soutěž se koná od 17. ledna 2011 00:00 do 7. února 2011 23:59.

3. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky.

4. Do slosování o ceny budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno, příjmení a e-mail), zodpoví správně soutěžní otázku, odpoví na tipovací otázku a potvrdí souhlas se zpracováním osobních údajů (jméno, příjmení a e-mail).

5. Pořadí výherců určí nejbližší tip na tipovací otázku “Kolik lidí navštíví recenzi LG GD510 Pop na Mobilizujeme.cz?”. Jedná se o počet unikátních čtenářů od 7. prosince 2009 (kdy bylo vydání recenze) až do 6. února 2011 (tj. konec této soutěže) meřený nástrojem Google Analytics. V případě shodných tipů vyhrává ten, který tipoval, respektive se soutěže zúčastnil, dříve.

6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Duplicitní a podvodné záznamy budou mazány.

7. Účastník soutěže tímto poskytuje portálu Mobilizujeme.cz a společnosti LG souhlas, aby jeho osobní údaje, tedy jméno, příjmení a e-mailovou adresu, zpracovávala pro marketingové účely, tedy za účelem nabízení obchodu a služeb.

8. Výhrou v soutěži je nový mobilní telefon LG GD510 Pop.

9. O výhře v soutěži bude soutěžící informován e-mailem. Výhra bude výherci zaslána do jednoho měsíce po ukončení soutěže na jím uvedenou adresu.

10. V případě, že bude vylosován neplatný účastník, nebo mu nebude možné cenu doručit, proběhne opakované losování o danou cenu.

11. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti LG a tým portálu Mobilizujeme.cz.

13. Mobilizujeme.cz si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže i ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.

Mobilní zobrazení