Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | nový Android P | placení telefonem | Huawei P20 | Android Oreo aktualizace | budoucnost? | malý iPhone

Pravidla soutěže o Apple iPad mini 16GB se Smarty.cz

1. Soutěž pořádá Mobilizujeme.cz, cenu do soutěže poskytl prodejce Smarty.cz.

2. Soutěž se koná od 4. prosince 2012 00:00 do 17. prosince 2012 23:59.

3. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.

4. Do slosování o ceny budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno, příjmení a e-mail), zodpoví správně obě soutěžní otázky, potvrdí souhlas se zpracováním osobních údajů (jméno, příjmení a e-mail).

5. Hlavní výhru v podobě tabletu Apple iPad mini 16GB vyhraje ten, kdo správně zodpoví obě otázky a bude vylosován. Losování proběhne 18.12.2012 v redakci mobilizujeme.cz, losování bude možné sledovat pomocí videa on-line na mobilizujeme.cz a zpětně v záznamu. Výherce bude vylosován pomocí excelové funkce náhodného výběru na počítači.

6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Duplicitní a podvodné záznamy budou mazány.

7. Účastník soutěže tímto poskytuje portálu Mobilizujeme.cz a společnosti Smarty a.s. zapsané do OR u MS v Praze, oddíl B, vložka 17937, souhlas, aby jeho osobní údaje, tedy jméno, příjmení a e-mailovou adresu, zpracovávaly pro marketingové účely, tedy za účelem nabízení obchodu a služeb.

8. Výhry v soutěži jsou následující: 1x tablet Apple iPad mini 16GB.

9. O výhře v soutěži bude soutěžící informován e-mailem. Výhra bude výherci zaslána do dvou týdnů.

10. V případě, že bude vylosován neplatný účastník, nebo mu nebude možné cenu doručit, proběhne opakované losování o danou cenu.

11. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti Smarty.cz a tým portálu Mobilizujeme.cz.

12. Mobilizujeme.cz si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže i ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.

Mobilní zobrazení