Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | Android 9 Pie | placení telefonem | Xiaomi Mi 8 | Android Oreo aktualizace | budoucnost? | malý iPhone

Pravidla soutěže o 5 sad držáků značky Brodit

1. Soutěž pořádá portál Mobilizujeme.cz ve spolupráci se společností Sunnysoft.

2. Soutěž se koná od 28.1.2013 od 6:00 do 3.2.2013 23:59.

3. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky, Slovenska a dalších zemí.

4. Do slosování o ceny budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno, příjmení a e-mail), zodpoví správně všechny soutěžní otázky, potvrdí souhlas se zpracováním osobních údajů (jméno, příjmení a e-mail).

5. Výherci budou vylosováni pomocí excelové funkce náhodného výběru na počítači.

6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Duplicitní a podvodné záznamy budou mazány.

7. Účastník soutěže tímto poskytuje portálu Mobilizujeme.cz a společnosti Sunnysoft souhlas, aby jeho osobní údaje, tedy jméno, příjmení a e-mailovou adresu, zpracovávaly pro marketingové účely, tedy za účelem nabízení obchodu a služeb.

8. Výhry v soutěži jsou následující: 5 sad držáků a ProClipů na míru zařízení a vozu dle vlastního výběru v hodnotě až 2 000 Kč od společnosti Sunnysoft.

10. O výhře v soutěži bude soutěžící informován e-mailem. Výhra bude výherci zaslána do dvou týdnů na adresu na území České republiky.

11. V případě, že bude vylosován neplatný účastník, nebo mu nebude možné cenu doručit, proběhne opakované losování o danou cenu.

12. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti Sunnysoft a tým portálu Mobilizujeme.cz.

13. Mobilizujeme.cz si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže i ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.

Mobilní zobrazení