Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | nový Android P | placení telefonem | Xiaomi Mi 8 | Android Oreo aktualizace | budoucnost? | malý iPhone

Pravidla soutěže o 2 licence na navigaci Sygic

1. Soutěž pořádá portál Mobilizujeme.cz ve spolupráci se společností Sygic a.s.

2. Soutěž se koná od 4. srpna 2010 00:00 do 18. srpna 2010 23:59.

3. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.

4. Do slosování o ceny budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno, příjmení a e-mail), zodpoví správně soutěžní otázku, odpoví na tipovací otázku a potvrdí souhlas se zpracováním osobních údajů (jméno, příjmení a e-mail).

5. Pořadí výherců určí nejbližší tip na tipovací otázku “Kolik lidí se zúčastní této soutěže o mobilní navigaci Sygic?”. V případě shodných tipů vyhrává ten, který tipoval, respektive se soutěže zúčastnil dříve.

6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Duplicitní a podvodné záznamy budou mazány.

7. Účastník soutěže tímto poskytuje portálu Mobilizujeme.cz a společnosti Sygic a.s. souhlas, aby jeho osobní údaje, tedy jméno, příjmení a e-mailovou adresu, zpracovávala pro marketingové účely, tedy za účelem nabízení obchodu a služeb.

8. Výhry v soutěži jsou následující: 2 kusy slevového kódu na mobilní navigaci Sygic pro bezplatné doživotní využívání.

9. O výhře v soutěži bude soutěžící informován e-mailem. Výhra bude výherci zaslána v podobě slevového kódu k bezplatnému stažení mobilní navigace Sygic do jednoho měsíce po ukončení soutěže na jím uvedený e-mail.

10. V případě, že bude vylosován neplatný účastník, nebo mu nebude možné cenu doručit, proběhne opakované losování o danou cenu.

11. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti Sygic a tým portálu Mobilizujeme.cz.

13. Mobilizujeme.cz si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže i ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.

Mobilní zobrazení