Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | Android 9 Pie | placení telefonem | Xiaomi Mi 8 | Android Oreo aktualizace | budoucnost? | malý iPhone

Pravidla soutěže

1. Soutěž pořádá portál Mobilizujeme.cz ve spolupráci se značkovým eShopem Samsung.

2. Soutěž se koná od 16. července 2010 10:00 do 31. července 2010 23:59.

3. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky.

4. Do slosování o ceny budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno, příjmení a e-mail), zodpoví správně soutěžní otázku, odpoví na tipovací otázku a potvrdí souhlas se zpracováním osobních údajů (jméno, příjmení a e-mail).

5. Pořadí výherců určí nejbližší tip na tipovací otázku “Kolik navštěvníků navštíví obchod.SamsungMobile.cz v červenci 2010?”. V případě shodných tipů vyhrává ten, který tipoval, respektive se soutěže zúčastnil dříve.

6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Duplicitní a podvodné záznamy budou mazány.

7. Účastník soutěže tímto poskytuje portálu Mobilizujeme.cz a provozovateli obchod.SamsungMobile.cz, společnosti SETOS spol. s r.o., souhlas, aby jeho osobní údaje, tedy jméno, příjmení a e-mailovou adresu, zpracovávala pro marketingové účely, tedy za účelem nabízení obchodu a služeb.

8. Výhry v soutěži jsou následující: 1 kus Samsung S3650 Corby a 9 kusů poukázek 100 Kč na nákup ve značkovém eShopu obchod.SamsungMobile.cz.

9. O výhře v soutěži bude soutěžící informován e-mailem. Výhra v podobě Samsungu S3650 Corby bude výherci osobně předána portálem Mobilizujeme.cz do jednoho měsíce po ukončení soutěže na jím uvedenou adresu. Výhra v podobě poukázky 100 Kč bude výherci zaslána společností SETOS spol. s r.o. do jednoho měsíce po ukončení soutěže na jím uvedenou adresu.

10. Výhra bude výherci zaslána pouze na území České republiky.

11. V případě, že bude vylosován neplatný účastník, nebo mu nebude možné cenu doručit, proběhne opakované losování o danou cenu.

12. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci eShopu obchod.SamsungMobile.cz, tým portálu Mobilizujeme.cz a další osoby spolupracující s portálem Mobilizujeme.cz a eShopem obchod.SamsungMobile.cz.

13. Mobilizujeme.cz si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže i ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.

Mobilní zobrazení