Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | zpomalování iPhonů | bezrámečkové telefony | Galaxy S9 | čínské telefony | Android Oreo aktualizace

Zveme všechny čtenáře na první setkání s Mobilizujeme.cz

  |  17 komentářů  |  autor: redakce

Ve čtvrtek 14. července se v Praze od 14:00 uskuteční první setkání čtenářů se členy Mobilizujeme.cz. Zveme každého, kdo se zajímá o mobilní telefony, tablety a další mobilní zařízení. Na akci se bude soutěžit o pěkné ceny a očekáváme také vzácného hosta.

(Aktualizováno 8. července) – Plánované letní setkání se bohužel nakonec zatím neuskuteční. Původní termín přesouváme na jiný termín, zatím blíže neurčený. Zavčas však dáme všem čtenářům vědět.

(Aktualizováno 1. července) – Setkání proběhne 14. července od 14:00 do zhruba 17:00 (či déle, podle zájmu) v Praze v restauraci Potrefená husa (Resslova 1, Praha 2, viz. mapa). K dispozici bude bezplatné připojení k internetu přes Wi-Fi. Podrobný program akce zatím stále chystáme, těšit se můžete na soutěže o pěkné ceny a možná dorazí i vzácný host. Počet míst je však omezen, proto neváhejte a vyplňte krátký formulář níže, který je nutný pro vstup na tuto akci.


Formulář potvrzující vaší účast na akci


(Původní text) – Jsme rádi, že se portál Mobilizujeme.cz těší stále větší a větší přízni od vás – našich čtenářů. Chceme tak tímto každému čtenáři poděkovat za každou jeho návštěvu našeho webu, vážíme si toho.

Začátkem prázdnin uskutečníme letní setkání s Mobilizujeme.cz. Vzhledem k tomu, že jde vůbec o první setkání, chceme nejprve zjistit, jaký je zájem o tuto akci a jaký termín vám vyhovuje. Prosíme tedy každého, kdo by se rád setkání s námi zúčastnil a třeba také něco pěkného vyhrál, aby vyplnil krátký formulář níže. Během příštího týdne vyhodnotíme obdržené formuláře a pošleme všem předběžným zájemcům na uvedené emaily potřebné informace.

Akce proběhne v první polovině července s největší pravděpodobností v Praze (ačkoliv je naše redakce v Českých Budějovicích), leda že by se na jiném městě ve formuláři shodlo více lidí. Podle počtu zájemců pak vybereme a zamluvíme místo v nějaké pěkné restauraci s dostatečnou kapacitou. Časově počítáme, že akce začne během odpoledne a potrvá do večera, případně až do nočních hodin. Přesný čas samozřejmě upřesníme.

A na co se těšit? Jak to na podobných setkáních bývá, hlavní náplní budou neformální debaty o mobilních telefonech a dalších mobilních zařízeních jako jsou tablety apod. Doporučujeme každému vzít si s sebou všechny své telefony a pochlubit se s nimi ostatním. Pro zatraktivnění se také bude soutěžit o řadu pěkných cen, které mají vždy něco společného s mobilními telefony.

Těšíme se na vás.

ČLÁNKY:

Diskuze

Komentujte

avatar
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
adis002
adis002

jaká škoda že ještě nejsem plnoletý a Praha je na druhém konci České Republiky :'( snad příště (za 2-3 roky :D ), snad se vás tam hodně sejde a bude pěkná reportáž :)

Luboš Srb
Luboš Srb

to je škoda, v příštích letech to snad ale už vyjde.
Reportáž určitě připravíme :-)

adis002
adis002

Příští rok můžete udělat i v jiných velkých městech, nemusí to být jenom v Praze, kde jsou všechny srazy :D (třeba OSTRAVA) :D

Ludek
Ludek

Super nápad…. zamluvte Stodolní…

aege
aege

Také se budu těšit na vtipnou
a obsáhlou reportáž ze srazu.
:))
Mno a také nějaké fotečky by to chtělo. :))))

Jindřich Srb
Jindřich Srb

Tak doražte a nebudete potřebovat fotečky z akce :) Toto je o osobním setkání, ne o tom dělat pro všechny fotoalbum jak na Facebooku. Kdo chce, přijde, zasoutěží si, zjistí novinky …

aege
aege

Kdybych byla zdravá a mohla špacírovat jako ostatní ,tak snad joo,ale jednat si auto s řidičem
je pro mne drahá záležitost! :))

Sraz
Sraz

Koho zajímá že sídlíte v Budějicích, když tam nikdo neni? Nechcete se přesunout třeba do Prahy? Nebo to jezdite až budejic na tiskovky do Prahy jako chudáci z mobilmanie z Brna?

Jindřich Srb
Jindřich Srb

Dobrý den, každý někde sídlí. S tiskovkami není problém. Nepotřebujeme být pupkem světa, abychom uváděli seriózní web o mobilních telefonech. Navíc vám dáváme na výběr, kde by sraz případně mohl být, tak v čem je problém?

aege
aege

Proč tak zle?Každý někde sídlí… :)))
Všichni nemohou být z Prahy !

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
HTC Desire 12: první informace o telefonu pro nenáročné

HTC Desire 12: první informace o telefonu pro nenáročné

DNES  |  Tomáš Richter  |  diskuze (0)

Pokud patříte mezi kované uživatele systému Android a fanoušky HTC, tak mi dáte za pravdu, že řada Desire patřila vždy k…

Android P zamezí přístup aplikací k fotoaparátu

Android P zamezí přístup aplikací k fotoaparátu

DNES  |  Tomáš Richter  |  diskuze (0)

Do oficiálního představení Androidu P, které proběhne na Google I/O letos v květnu, zbývá ještě relativně dost času. Přesto se tu…

ČR je na tom s pokrytím a rychlostí LTE internetu velmi dobře

ČR je na tom s pokrytím a rychlostí LTE internetu velmi dobře

DNES  |  Luboš Srb  |  diskuze (1)

Společnost OpenSignal, která se zabývá mapováním bezdrátových sítí po celém světě, zveřejnila novou zprávu se zaměřením na LTE síť. Z analýzy…

Mobilní zobrazení