Mobilizujeme.cz

Zveme všechny čtenáře na první setkání s Mobilizujeme.cz

  |  17 komentářů  |  autor:

Ve čtvrtek 14. července se v Praze od 14:00 uskuteční první setkání čtenářů se členy Mobilizujeme.cz. Zveme každého, kdo se zajímá o mobilní telefony, tablety a další mobilní zařízení. Na akci se bude soutěžit o pěkné ceny a očekáváme také vzácného hosta.

(Aktualizováno 8. července) – Plánované letní setkání se bohužel nakonec zatím neuskuteční. Původní termín přesouváme na jiný termín, zatím blíže neurčený. Zavčas však dáme všem čtenářům vědět.

(Aktualizováno 1. července) – Setkání proběhne 14. července od 14:00 do zhruba 17:00 (či déle, podle zájmu) v Praze v restauraci Potrefená husa (Resslova 1, Praha 2, viz. mapa). K dispozici bude bezplatné připojení k internetu přes Wi-Fi. Podrobný program akce zatím stále chystáme, těšit se můžete na soutěže o pěkné ceny a možná dorazí i vzácný host. Počet míst je však omezen, proto neváhejte a vyplňte krátký formulář níže, který je nutný pro vstup na tuto akci.


Formulář potvrzující vaší účast na akci


(Původní text) – Jsme rádi, že se portál Mobilizujeme.cz těší stále větší a větší přízni od vás – našich čtenářů. Chceme tak tímto každému čtenáři poděkovat za každou jeho návštěvu našeho webu, vážíme si toho.

Začátkem prázdnin uskutečníme letní setkání s Mobilizujeme.cz. Vzhledem k tomu, že jde vůbec o první setkání, chceme nejprve zjistit, jaký je zájem o tuto akci a jaký termín vám vyhovuje. Prosíme tedy každého, kdo by se rád setkání s námi zúčastnil a třeba také něco pěkného vyhrál, aby vyplnil krátký formulář níže. Během příštího týdne vyhodnotíme obdržené formuláře a pošleme všem předběžným zájemcům na uvedené emaily potřebné informace.

Akce proběhne v první polovině července s největší pravděpodobností v Praze (ačkoliv je naše redakce v Českých Budějovicích), leda že by se na jiném městě ve formuláři shodlo více lidí. Podle počtu zájemců pak vybereme a zamluvíme místo v nějaké pěkné restauraci s dostatečnou kapacitou. Časově počítáme, že akce začne během odpoledne a potrvá do večera, případně až do nočních hodin. Přesný čas samozřejmě upřesníme.

A na co se těšit? Jak to na podobných setkáních bývá, hlavní náplní budou neformální debaty o mobilních telefonech a dalších mobilních zařízeních jako jsou tablety apod. Doporučujeme každému vzít si s sebou všechny své telefony a pochlubit se s nimi ostatním. Pro zatraktivnění se také bude soutěžit o řadu pěkných cen, které mají vždy něco společného s mobilními telefony.

Těšíme se na vás.

ČLÁNKY:
Projekt Android One ožívá. Uzavře Xiaomi s Googlem partnerství?

Projekt Android One ožívá. Uzavře Xiaomi s Googlem partnerství?

DNES  |    |  diskuze (0)

Google si po příchodu na indický trh liboval ve vývoji levných zařízení s čistým Androidem. Projekt s názvem Android One by teď mohl…

Dostane nový Samsung Galaxy A5 (2018) duální fotoaparát?

Dostane nový Samsung Galaxy A5 (2018) duální fotoaparát?

DNES  |    |  diskuze (0)

Modelová řada Galaxy A od Samsungu je velice oblíbená. A to hlavně díky prémiovému designu nebo kvalitní výbavě. Do představení modelů Galaxy…

Alcatelu předčasně unikají čtyři nové telefony střední třídy

Alcatelu předčasně unikají čtyři nové telefony střední třídy

DNES  |    |  diskuze (0)

Čínský Alcatel produkuje smartphony, které svou výbavou většinou spadají do střední nebo nižší třídy. A výjimkou zřejmě nebudou ani čtyři chystaná zařízení,…

Mobilní zobrazení