Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | nový Android P | placení telefonem | Xiaomi Mi 8 | Android Oreo aktualizace | budoucnost? | malý iPhone

Zveme všechny čtenáře na první setkání s Mobilizujeme.cz

  |  17 komentářů  |  autor: redakce

Ve čtvrtek 14. července se v Praze od 14:00 uskuteční první setkání čtenářů se členy Mobilizujeme.cz. Zveme každého, kdo se zajímá o mobilní telefony, tablety a další mobilní zařízení. Na akci se bude soutěžit o pěkné ceny a očekáváme také vzácného hosta.

(Aktualizováno 8. července) – Plánované letní setkání se bohužel nakonec zatím neuskuteční. Původní termín přesouváme na jiný termín, zatím blíže neurčený. Zavčas však dáme všem čtenářům vědět.

(Aktualizováno 1. července) – Setkání proběhne 14. července od 14:00 do zhruba 17:00 (či déle, podle zájmu) v Praze v restauraci Potrefená husa (Resslova 1, Praha 2, viz. mapa). K dispozici bude bezplatné připojení k internetu přes Wi-Fi. Podrobný program akce zatím stále chystáme, těšit se můžete na soutěže o pěkné ceny a možná dorazí i vzácný host. Počet míst je však omezen, proto neváhejte a vyplňte krátký formulář níže, který je nutný pro vstup na tuto akci.


Formulář potvrzující vaší účast na akci


(Původní text) – Jsme rádi, že se portál Mobilizujeme.cz těší stále větší a větší přízni od vás – našich čtenářů. Chceme tak tímto každému čtenáři poděkovat za každou jeho návštěvu našeho webu, vážíme si toho.

Začátkem prázdnin uskutečníme letní setkání s Mobilizujeme.cz. Vzhledem k tomu, že jde vůbec o první setkání, chceme nejprve zjistit, jaký je zájem o tuto akci a jaký termín vám vyhovuje. Prosíme tedy každého, kdo by se rád setkání s námi zúčastnil a třeba také něco pěkného vyhrál, aby vyplnil krátký formulář níže. Během příštího týdne vyhodnotíme obdržené formuláře a pošleme všem předběžným zájemcům na uvedené emaily potřebné informace.

Akce proběhne v první polovině července s největší pravděpodobností v Praze (ačkoliv je naše redakce v Českých Budějovicích), leda že by se na jiném městě ve formuláři shodlo více lidí. Podle počtu zájemců pak vybereme a zamluvíme místo v nějaké pěkné restauraci s dostatečnou kapacitou. Časově počítáme, že akce začne během odpoledne a potrvá do večera, případně až do nočních hodin. Přesný čas samozřejmě upřesníme.

A na co se těšit? Jak to na podobných setkáních bývá, hlavní náplní budou neformální debaty o mobilních telefonech a dalších mobilních zařízeních jako jsou tablety apod. Doporučujeme každému vzít si s sebou všechny své telefony a pochlubit se s nimi ostatním. Pro zatraktivnění se také bude soutěžit o řadu pěkných cen, které mají vždy něco společného s mobilními telefony.

Těšíme se na vás.

ČLÁNKY:

Diskuze

17
Komentujte

avatar
9 Comment threads
8 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
HonzaShadowmanPetrKryštofDRGman Recent comment authors
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
adis002
adis002

jaká škoda že ještě nejsem plnoletý a Praha je na druhém konci České Republiky :'( snad příště (za 2-3 roky :D ), snad se vás tam hodně sejde a bude pěkná reportáž :)

Luboš Srb
Luboš Srb

to je škoda, v příštích letech to snad ale už vyjde.
Reportáž určitě připravíme :-)

adis002
adis002

Příští rok můžete udělat i v jiných velkých městech, nemusí to být jenom v Praze, kde jsou všechny srazy :D (třeba OSTRAVA) :D

Ludek
Ludek

Super nápad…. zamluvte Stodolní…

aege
aege

Také se budu těšit na vtipnou
a obsáhlou reportáž ze srazu.
:))
Mno a také nějaké fotečky by to chtělo. :))))

Jindřich Srb
Jindřich Srb

Tak doražte a nebudete potřebovat fotečky z akce :) Toto je o osobním setkání, ne o tom dělat pro všechny fotoalbum jak na Facebooku. Kdo chce, přijde, zasoutěží si, zjistí novinky …

aege
aege

Kdybych byla zdravá a mohla špacírovat jako ostatní ,tak snad joo,ale jednat si auto s řidičem
je pro mne drahá záležitost! :))

Sraz
Sraz

Koho zajímá že sídlíte v Budějicích, když tam nikdo neni? Nechcete se přesunout třeba do Prahy? Nebo to jezdite až budejic na tiskovky do Prahy jako chudáci z mobilmanie z Brna?

Jindřich Srb
Jindřich Srb

Dobrý den, každý někde sídlí. S tiskovkami není problém. Nepotřebujeme být pupkem světa, abychom uváděli seriózní web o mobilních telefonech. Navíc vám dáváme na výběr, kde by sraz případně mohl být, tak v čem je problém?

aege
aege

Proč tak zle?Každý někde sídlí… :)))
Všichni nemohou být z Prahy !

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Xiaomi Mi Pad 4 prý dostane silný čipset a 8" displej

Xiaomi Mi Pad 4 prý dostane silný čipset a 8″ displej

VČERA  |  Tomáš Rajnoch  |  diskuze (0)

To, že Xiaomi chystá nový tablet Mi Pad 4, již víme. Do dnešního dne však bylo toto zařízení vcelku zahaleno tajemstvím.…

Další únik ZTE Nubia Z18. Že by bezrámečkový design?

Další únik ZTE Nubia Z18. Že by bezrámečkový design?

VČERA  |  Vlastimil Šlosar  |  2 komentáře

Zatímco předchozí uniklé snímky telefonu Nubia Z18 od společnosti ZTE ukazovaly výřez v displeji ve stylu Essential Phone, nové fotky dávají…

Xiaomi Redmi 6 Pro se ukazuje na podrobných renderech

Xiaomi Redmi 6 Pro se ukazuje na podrobných renderech

VČERA  |  Tomáš Rajnoch  |  diskuze (0)

Čínské Xiaomi chrlí jeden telefon za druhým. Aktuálně se tak můžeme těšit na model Redmi 6 Pro, který se pokusí zaujmout…

Mobilní zobrazení