Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | Huawei Mate 10 | bezrámečkový telefon | iPhone X | čtečka tváře | Galaxy S8 | Android Oreo aktualizace

Zveme všechny čtenáře na první setkání s Mobilizujeme.cz

  |  17 komentářů  |  autor: redakce

Ve čtvrtek 14. července se v Praze od 14:00 uskuteční první setkání čtenářů se členy Mobilizujeme.cz. Zveme každého, kdo se zajímá o mobilní telefony, tablety a další mobilní zařízení. Na akci se bude soutěžit o pěkné ceny a očekáváme také vzácného hosta.

(Aktualizováno 8. července) – Plánované letní setkání se bohužel nakonec zatím neuskuteční. Původní termín přesouváme na jiný termín, zatím blíže neurčený. Zavčas však dáme všem čtenářům vědět.

(Aktualizováno 1. července) – Setkání proběhne 14. července od 14:00 do zhruba 17:00 (či déle, podle zájmu) v Praze v restauraci Potrefená husa (Resslova 1, Praha 2, viz. mapa). K dispozici bude bezplatné připojení k internetu přes Wi-Fi. Podrobný program akce zatím stále chystáme, těšit se můžete na soutěže o pěkné ceny a možná dorazí i vzácný host. Počet míst je však omezen, proto neváhejte a vyplňte krátký formulář níže, který je nutný pro vstup na tuto akci.


Formulář potvrzující vaší účast na akci


(Původní text) – Jsme rádi, že se portál Mobilizujeme.cz těší stále větší a větší přízni od vás – našich čtenářů. Chceme tak tímto každému čtenáři poděkovat za každou jeho návštěvu našeho webu, vážíme si toho.

Začátkem prázdnin uskutečníme letní setkání s Mobilizujeme.cz. Vzhledem k tomu, že jde vůbec o první setkání, chceme nejprve zjistit, jaký je zájem o tuto akci a jaký termín vám vyhovuje. Prosíme tedy každého, kdo by se rád setkání s námi zúčastnil a třeba také něco pěkného vyhrál, aby vyplnil krátký formulář níže. Během příštího týdne vyhodnotíme obdržené formuláře a pošleme všem předběžným zájemcům na uvedené emaily potřebné informace.

Akce proběhne v první polovině července s největší pravděpodobností v Praze (ačkoliv je naše redakce v Českých Budějovicích), leda že by se na jiném městě ve formuláři shodlo více lidí. Podle počtu zájemců pak vybereme a zamluvíme místo v nějaké pěkné restauraci s dostatečnou kapacitou. Časově počítáme, že akce začne během odpoledne a potrvá do večera, případně až do nočních hodin. Přesný čas samozřejmě upřesníme.

A na co se těšit? Jak to na podobných setkáních bývá, hlavní náplní budou neformální debaty o mobilních telefonech a dalších mobilních zařízeních jako jsou tablety apod. Doporučujeme každému vzít si s sebou všechny své telefony a pochlubit se s nimi ostatním. Pro zatraktivnění se také bude soutěžit o řadu pěkných cen, které mají vždy něco společného s mobilními telefony.

Těšíme se na vás.

ČLÁNKY:
Názor: mohl by Microsoft vyrobit Surface Phone s Androidem?

Názor: mohl by Microsoft vyrobit Surface Phone s Androidem?

DNES  |  Luboš Srb  |  4 komentáře

Je skoro konec roku 2017 a mobilní Windows jsou tentokrát už definitivně mrtvá. O důvodech, proč se tak stalo, lze debatovat dlouhé…

Nové telefony od Googlu mají dostat čerstvý Android i za 3 roky

Nové telefony od Googlu mají dostat čerstvý Android i za 3 roky

DNES  |  Martin Skořepa  |  diskuze (0)

Zdá se, že Google nabídne u svých nových smartphonů Pixel 2 a Pixel 2 XL nebývale dlouhou softwarovou podporu, tedy ve srovnání…

Špičková Nokia 9 se objevuje na dalších fotografiích

Špičková Nokia 9 se objevuje na dalších fotografiích

VČERA  |  Tomáš Rajnoch  |  diskuze (1)

Společnost HMD Global před nedávnem představila další model značky Nokia, tentokrát s označením 7. Nyní se na fotografiích můžeme podívat na nadcházející…

Mobilní zobrazení